[PL] Warsztat Kacpra

Jeśli chcecie pokazać swoje *ukończone* prace, to trafiliście we właściwe miejsce
Forum rules
Prosimy, abyście w tym dziale starali się zamieszczać prace i dyskusje na temat gotowych modeli. Jeśli macie fotki WIP (tzn. z przebiegu prac), to zamieśćcie je w stosownym dziale i ewentualnie podajcie link do takiego tematu w poście z gotową pracą.
IRKUCK
Posts: 1993
Joined: 29 Aug 2005, o 14:20
Contact:

Re: [PL] Warsztat Kacpra

Post by IRKUCK »

nieźle się zapowiada , a szmatkę ja bym proponował purpurową ew. czerwoną ;)
....::::Dar Makabere Tanza Des Vampires:::....
Image
mahon
Super Villain
Super Villain
Posts: 23961
Joined: 31 Mar 2005, o 23:36
Location: Poznan, Poland
Contact:

Re: [PL] Warsztat Kacpra

Post by mahon »

A ja bym szmatkę zrobił taką piaskową, kościo-słoniową, lub płócienną - fajnie by to się dopełniało z kolorem łusek :)

Ślicznie się zapowiada!
-- Mahoń

Image

Back in the garage with my bullshit detector
kacper_gda
Posts: 89
Joined: 31 Aug 2009, o 11:41
Location: Gdańsk

Re: [PL] Warsztat Kacpra

Post by kacper_gda »

Maru wrote: a może byś tak zieleń w te łuski w cieniował .. w niektóre ??
chyba będzie za dużo kolorów już na tych łuskach

Myślałem sobie nad szmatkami fioletowymi przechodzącymi w czerwień. Ale pomysł Mahonia podoba mi się wiec może spróbuje zrobić takie jasne :)
kacper_gda
Posts: 89
Joined: 31 Aug 2009, o 11:41
Location: Gdańsk

Re: [PL] Warsztat Kacpra

Post by kacper_gda »

Nadal walcze ze zdjeciami ale wydaje mi sie ze juz troche lepsze wyszly. Jak jutro uda mi si ezrobic cos lepszego to podmienie.

motorki lvl 1

ImageClick to see full-sized image
ImageClick to see full-sized image
ImageClick to see full-sized image
ImageClick to see full-sized image
sea.man
Chest of Colors
Chest of Colors
Posts: 4867
Joined: 4 Sep 2008, o 17:58
Location: Munich, Germany

Re: [PL] Warsztat Kacpra

Post by sea.man »

Bardzo porządna, schludna robota. Na stole ten żółty przykuwa oko no i prezentouje się nieźle. jedyne co mnie zastanawia, że wyglądają jakby prosto z fabryki wyjechały. zero ubrudzeń, nawet przy kołach.
miniatures painted:
2011 - 83, 2012 - 38, 2013 - 45, 2014 - 56, 2015 - 95, 2016 - 106, 2017 - 22
kacpero
Posts: 2287
Joined: 1 Dec 2005, o 16:27
Location: Poznan, Poland

Re: [PL] Warsztat Kacpra

Post by kacpero »

jaka na poziom pierwszy to swietnie.. czysto (moze nawet za czysto jak juz zauwazyl cz.m), schludnie.. na pewno rewelacyjnie będą prezentowac się na stole.. podoba mi się kolor skóry orków.. jaka to farbka?
Stop competing with others. Start competing with yourself.
Image
kacper_gda
Posts: 89
Joined: 31 Aug 2009, o 11:41
Location: Gdańsk

Re: [PL] Warsztat Kacpra

Post by kacper_gda »

Na początek skórę pomalowałem Dark angel green zmieszanym ze snot greenem tak mniej więcej 1:1. A później rozjaśniałem to tylko scorpion greenem. :)
Marek
Posts: 533
Joined: 30 Jun 2008, o 15:56
Location: Lublin

Re: [PL] Warsztat Kacpra

Post by Marek »

Bardzo fajne, chociaz troche wygladaja jak z jajka-niespodzianki :)
Kilka wash'y dodalo by im glebi.
Ale nasycone czyste kolory tez maja swoj urok.
Brawo za staranne malowanie, szczegolnie ladnie prezentuje sie metaliki.
*** de gustibus non est disputandum ***
Demi_morgana
Chest of Colors
Chest of Colors
Posts: 15233
Joined: 9 Apr 2005, o 02:51
Location: Eldorado
Contact:

Re: [PL] Warsztat Kacpra

Post by Demi_morgana »

swietnie wygldaj razem! :clap:


:curtain: osobno z reszta tez
Image

Hobby blog

Katoliku uważaj!
kacper_gda
Posts: 89
Joined: 31 Aug 2009, o 11:41
Location: Gdańsk

Re: [PL] Warsztat Kacpra

Post by kacper_gda »

Niestety ostatnia figurka do armii ogrów którą malowałem...

ImageClick to see full-sized image
Post Reply