[PL] Warsztat Kacpra
Forum rules
Prosimy, abyście w tym dziale starali się zamieszczać prace i dyskusje na temat gotowych modeli. Jeśli macie fotki WIP (tzn. z przebiegu prac), to zamieśćcie je w stosownym dziale i ewentualnie podajcie link do takiego tematu w poście z gotową pracą.
Prosimy, abyście w tym dziale starali się zamieszczać prace i dyskusje na temat gotowych modeli. Jeśli macie fotki WIP (tzn. z przebiegu prac), to zamieśćcie je w stosownym dziale i ewentualnie podajcie link do takiego tematu w poście z gotową pracą.
Re: [PL] Warsztat Kacpra
nieźle się zapowiada , a szmatkę ja bym proponował purpurową ew. czerwoną 
Re: [PL] Warsztat Kacpra
A ja bym szmatkę zrobił taką piaskową, kościo-słoniową, lub płócienną - fajnie by to się dopełniało z kolorem łusek 
Ślicznie się zapowiada!
Ślicznie się zapowiada!
-
kacper_gda
- Posts: 89
- Joined: 31 Aug 2009, o 11:41
- Location: Gdańsk
Re: [PL] Warsztat Kacpra
chyba będzie za dużo kolorów już na tych łuskachMaru wrote: a może byś tak zieleń w te łuski w cieniował .. w niektóre ??
Myślałem sobie nad szmatkami fioletowymi przechodzącymi w czerwień. Ale pomysł Mahonia podoba mi się wiec może spróbuje zrobić takie jasne
-
kacper_gda
- Posts: 89
- Joined: 31 Aug 2009, o 11:41
- Location: Gdańsk
Re: [PL] Warsztat Kacpra
Nadal walcze ze zdjeciami ale wydaje mi sie ze juz troche lepsze wyszly. Jak jutro uda mi si ezrobic cos lepszego to podmienie.
motorki lvl 1
Click to see full-sized image
Click to see full-sized image
Click to see full-sized image
Click to see full-sized image
motorki lvl 1
Click to see full-sized image
Click to see full-sized image
Click to see full-sized image
Click to see full-sized imageRe: [PL] Warsztat Kacpra
Bardzo porządna, schludna robota. Na stole ten żółty przykuwa oko no i prezentouje się nieźle. jedyne co mnie zastanawia, że wyglądają jakby prosto z fabryki wyjechały. zero ubrudzeń, nawet przy kołach.
miniatures painted:
2011 - 83, 2012 - 38, 2013 - 45, 2014 - 56, 2015 - 95, 2016 - 106, 2017 - 22
2011 - 83, 2012 - 38, 2013 - 45, 2014 - 56, 2015 - 95, 2016 - 106, 2017 - 22
Re: [PL] Warsztat Kacpra
jaka na poziom pierwszy to swietnie.. czysto (moze nawet za czysto jak juz zauwazyl cz.m), schludnie.. na pewno rewelacyjnie będą prezentowac się na stole.. podoba mi się kolor skóry orków.. jaka to farbka?
Stop competing with others. Start competing with yourself.


-
kacper_gda
- Posts: 89
- Joined: 31 Aug 2009, o 11:41
- Location: Gdańsk
Re: [PL] Warsztat Kacpra
Na początek skórę pomalowałem Dark angel green zmieszanym ze snot greenem tak mniej więcej 1:1. A później rozjaśniałem to tylko scorpion greenem. 
Re: [PL] Warsztat Kacpra
Bardzo fajne, chociaz troche wygladaja jak z jajka-niespodzianki 
Kilka wash'y dodalo by im glebi.
Ale nasycone czyste kolory tez maja swoj urok.
Brawo za staranne malowanie, szczegolnie ladnie prezentuje sie metaliki.
Kilka wash'y dodalo by im glebi.
Ale nasycone czyste kolory tez maja swoj urok.
Brawo za staranne malowanie, szczegolnie ladnie prezentuje sie metaliki.
*** de gustibus non est disputandum ***
-
Demi_morgana
- Chest of Colors

- Posts: 15233
- Joined: 9 Apr 2005, o 02:51
- Location: Eldorado
- Contact:
-
kacper_gda
- Posts: 89
- Joined: 31 Aug 2009, o 11:41
- Location: Gdańsk




Click to see full-sized image