[PL] Sloneczniki ...
Re: [PL] Sloneczniki ...
To ile osob z CofC planuje sie pojawic? ja moze sie pojawie z jakas mala pracka...
50%

Re: [PL] Sloneczniki ...
Ja tez postaram sie wpasc skoro konkurs tak potanial
Zobaczymy tylko co uda mis ie na niego dokonczyc.
Zobaczymy tylko co uda mis ie na niego dokonczyc.
Re: [PL] Sloneczniki ...
No i po Slonecznikach.
Prosiliscie o relacje to zabralem aparacik i cos tak porobilem. Ale najpierw krotki opis
Impreza ok ale malo prac i poziom w porownaniu do np Deamon Slayera o wieeele nizszy. Szkoda ze tak malo malarzy sie stawilo ale zawsze cos tam sie dzialo
Organizacja byla naprawde ok, sedziowie dosc szybko ocenili prace, wyniki ogloszone byly bez poslizgu. Troche zastanawiajaca kompetencja sedziow, ale byli "nadzorowani" przez Parapeta dzieki czemu mysle ze wyniki dosc sprawiedliwe. Byl nawet rzutnik na ktorym przy rozdaniu prac mozna bylo zobaczyc zwycieskie prace (malo bylo widac ale zawsze wiadomo bylo o ktora prace chodzi).
Mam nadzieje ze za rok znowu bedzie Bazyliszek i wroci do swojej dawnej formy. Tak wiec licze na wieksza frekwencje
Cala galeria:
https://s16.photobucket.com/albums/b46/t ... 0/?start=0
No to wyniki:
Mam nadzieje ze nic nie poprzekrecalem.
Wyniki:
https://i16.photobucket.com/albums/b46/t ... C00612.jpg
Click to see full-sized image
I od razu fotki zwyciezkich prac:
Single Miniature:
1. Przemo
https://i16.photobucket.com/albums/b46/t ... C00521.jpg
Click to see full-sized image
2. Maciej Sadowski
https://i16.photobucket.com/albums/b46/t ... C00507.jpg
Click to see full-sized image
3. Mariusz Wisniewski
https://i16.photobucket.com/albums/b46/t ... C00515.jpg
Click to see full-sized image
Large Miniature:
1. Przemo
https://i16.photobucket.com/albums/b46/t ... C00523.jpg
Click to see full-sized image
2. Oskar Walczewski
https://i16.photobucket.com/albums/b46/t ... C00566.jpg
Click to see full-sized image
3. Pawel Paszek
Open:
1. Przemo
https://i16.photobucket.com/albums/b46/t ... C00517.jpg
Click to see full-sized image
2. Iga Binczyk
https://i16.photobucket.com/albums/b46/t ... C00518.jpg
Click to see full-sized image
3. Rafal Raczynski
Kurcze, tylko te fotki strasznie poobcinane, troche nie chce mi sie recznie wszytskich zmniejszac. Istnieje moze jakas latwiejsza metoda?
Prosiliscie o relacje to zabralem aparacik i cos tak porobilem. Ale najpierw krotki opis
Impreza ok ale malo prac i poziom w porownaniu do np Deamon Slayera o wieeele nizszy. Szkoda ze tak malo malarzy sie stawilo ale zawsze cos tam sie dzialo
Mam nadzieje ze za rok znowu bedzie Bazyliszek i wroci do swojej dawnej formy. Tak wiec licze na wieksza frekwencje
Cala galeria:
https://s16.photobucket.com/albums/b46/t ... 0/?start=0
No to wyniki:
Mam nadzieje ze nic nie poprzekrecalem.
Wyniki:
https://i16.photobucket.com/albums/b46/t ... C00612.jpg
Click to see full-sized imageI od razu fotki zwyciezkich prac:
Single Miniature:
1. Przemo
https://i16.photobucket.com/albums/b46/t ... C00521.jpg
Click to see full-sized image2. Maciej Sadowski
https://i16.photobucket.com/albums/b46/t ... C00507.jpg
Click to see full-sized image3. Mariusz Wisniewski
https://i16.photobucket.com/albums/b46/t ... C00515.jpg
Click to see full-sized imageLarge Miniature:
1. Przemo
https://i16.photobucket.com/albums/b46/t ... C00523.jpg
Click to see full-sized image2. Oskar Walczewski
https://i16.photobucket.com/albums/b46/t ... C00566.jpg
Click to see full-sized image3. Pawel Paszek
Open:
1. Przemo
https://i16.photobucket.com/albums/b46/t ... C00517.jpg
Click to see full-sized image2. Iga Binczyk
https://i16.photobucket.com/albums/b46/t ... C00518.jpg
Click to see full-sized image3. Rafal Raczynski
Kurcze, tylko te fotki strasznie poobcinane, troche nie chce mi sie recznie wszytskich zmniejszac. Istnieje moze jakas latwiejsza metoda?
-
Raptaparat
Re: [PL] Sloneczniki ...
No to jeszcze raz, troche bardziej oficjalnie.
Wyniki Konkursu Malarskiego o Słoneczniki Van Gorka:
Kategoria Pojedynczy Model:
I miejsce: Przemek "Przemo" Wałęga - Zbychu Pod Łukiem
Click to see full-sized image
II miejsce: Maciek Sadowski - Kasrkin
Click to see full-sized image
III miejsce: Mariusz Wiśniewski - Egyptian Terminator
Click to see full-sized image
Kategoria Duży Model:
I miejsce: Przemek "Przemo" Wałęga - Masklat Go Home
Click to see full-sized image
II miejsce: Oskar "Rakso" Walczewski - Kowadełko
Click to see full-sized image
III miejsce: Paweł "Bigpasiak" Paszek - Orełek
Click to see full-sized image
Kategoria Open:
I miejsce: Przemek "Przemo" Wałęga - System
Click to see full-sized image
II miejsce: Iga "Ignis" Bieńczyk - Czarna Straż
Click to see full-sized image
III miejsce: Rafał "Rafix" Raczyński - Demonetki
(Wybacz Rafix, ale jestem plewa i nie zrobilem fotki Twoim demonetkom
)
-----> Wszystkie zgłoszone prace...
Niewyraźna ekipa sędziowska:
Click to see full-sized image
Jeszcze raz wszystkim serdecznie gratulujemy!
Do wszystkich uczestników i "oglądaczy": dzieki, że przyszliście, bo inaczej czułbym się samotny
Nastepnym razem prosze sie zjawic w liczniejszej grupie, bo Przemek znowu pozgarnia wszystkie nagrody
pozdrawiam
Wyniki Konkursu Malarskiego o Słoneczniki Van Gorka:
Kategoria Pojedynczy Model:
I miejsce: Przemek "Przemo" Wałęga - Zbychu Pod Łukiem
Click to see full-sized imageII miejsce: Maciek Sadowski - Kasrkin
Click to see full-sized imageIII miejsce: Mariusz Wiśniewski - Egyptian Terminator
Click to see full-sized imageKategoria Duży Model:
I miejsce: Przemek "Przemo" Wałęga - Masklat Go Home
Click to see full-sized imageII miejsce: Oskar "Rakso" Walczewski - Kowadełko
Click to see full-sized imageIII miejsce: Paweł "Bigpasiak" Paszek - Orełek
Click to see full-sized imageKategoria Open:
I miejsce: Przemek "Przemo" Wałęga - System
Click to see full-sized imageII miejsce: Iga "Ignis" Bieńczyk - Czarna Straż
Click to see full-sized imageIII miejsce: Rafał "Rafix" Raczyński - Demonetki
(Wybacz Rafix, ale jestem plewa i nie zrobilem fotki Twoim demonetkom
-----> Wszystkie zgłoszone prace...
Niewyraźna ekipa sędziowska:
Click to see full-sized imageJeszcze raz wszystkim serdecznie gratulujemy!
Do wszystkich uczestników i "oglądaczy": dzieki, że przyszliście, bo inaczej czułbym się samotny
Nastepnym razem prosze sie zjawic w liczniejszej grupie, bo Przemek znowu pozgarnia wszystkie nagrody
pozdrawiam
-
Nameless
- The Better Choice

- Posts: 17415
- Joined: 21 Jun 2005, o 17:41
- Location: Silesia, Poland
- Contact:
Re: [PL] Sloneczniki ...
Gratulacje Przemo!
dzieki za foty panowie. mroczne elfy i kasrkin tez swietne. mam nadzieje, ze impreza ogolnie udana i sympatyczna
o co chodzilo z "kompetencjami" sedziow?
dzieki za foty panowie. mroczne elfy i kasrkin tez swietne. mam nadzieje, ze impreza ogolnie udana i sympatyczna
o co chodzilo z "kompetencjami" sedziow?
Re: [PL] Sloneczniki ...
Dzieki:)
Chodzilo mi o to, ze z tego co wiem to sedziowie mieli raczej maly zwiazek z malowaniem, zajmuja sie raczej graniem. Poza Raptaparatem oczywiscie.
Chodzilo mi o to, ze z tego co wiem to sedziowie mieli raczej maly zwiazek z malowaniem, zajmuja sie raczej graniem. Poza Raptaparatem oczywiscie.
-
Demi_morgana
- Chest of Colors

- Posts: 15233
- Joined: 9 Apr 2005, o 02:51
- Location: Eldorado
- Contact:
Re: [PL] Sloneczniki ...
widze ze generalnie Przemysław pozamiatał - gratulacje 
-
Raptaparat
Re: [PL] Sloneczniki ...
To prawda, ze battlowcy zupelnie inaczej patrza na figurki. Np Barbara na pierwszych miejsach obstawial figurki Rafixa, Raksa i Ignis 
Frekwencja niska jak na Wyborach, ale ja sie ciesze, ze te kilka osob sie jednak zjawilo. Tym bardziej, ze info pojawilo sie bardzo pozno, a konkurs wgl nie byl reklamowany. Pewnie przybyloby wiecej ludzikow gdyby wiedzieli, ze mamy dla nich ladne nagrody
Mimo wszystko fajnie, ze Sloneczniki wrocily. Dobrze jesli nadal beda sie odbywaly obok Bazyliszka. Organizacja tego mastera stala na naprawde wysokim poziomie. Byla cala potrzebna infrastruktura, bylo gdzie spac, jesc i pic, chocby nawet herbate czy kawe ( ktore de facto byly darmowe).
Zobaczymy czy nastepnym razem uda nam sie przywolac wiecej zwolennikow mazania figurek
Frekwencja niska jak na Wyborach, ale ja sie ciesze, ze te kilka osob sie jednak zjawilo. Tym bardziej, ze info pojawilo sie bardzo pozno, a konkurs wgl nie byl reklamowany. Pewnie przybyloby wiecej ludzikow gdyby wiedzieli, ze mamy dla nich ladne nagrody
Mimo wszystko fajnie, ze Sloneczniki wrocily. Dobrze jesli nadal beda sie odbywaly obok Bazyliszka. Organizacja tego mastera stala na naprawde wysokim poziomie. Byla cala potrzebna infrastruktura, bylo gdzie spac, jesc i pic, chocby nawet herbate czy kawe ( ktore de facto byly darmowe).
Zobaczymy czy nastepnym razem uda nam sie przywolac wiecej zwolennikow mazania figurek

