[PL] Sloneczniki ...

Informacje i dyskusje o imprezach związanych z malowaniem - specjalnie dla rodaków :)
Lemartes
Posts: 478
Joined: 14 Feb 2009, o 09:39
Location: Lublin

Re: [PL] Sloneczniki ...

Post by Lemartes »

To ile osob z CofC planuje sie pojawic? ja moze sie pojawie z jakas mala pracka... ;) 50%
Image
Bohun
Posts: 354
Joined: 25 Aug 2007, o 13:55
Location: Poland, Warsaw
Contact:

Re: [PL] Sloneczniki ...

Post by Bohun »

ja będę na jakieś 75%
Nameless
The Better Choice
The Better Choice
Posts: 17415
Joined: 21 Jun 2005, o 17:41
Location: Silesia, Poland
Contact:

Re: [PL] Sloneczniki ...

Post by Nameless »

o, to juz w sumie 1.25 osoby z forum sie ma pojawic...
Image
przemo
Posts: 1031
Joined: 31 Oct 2005, o 14:25

Re: [PL] Sloneczniki ...

Post by przemo »

Ja tez postaram sie wpasc skoro konkurs tak potanial :roll:

Zobaczymy tylko co uda mis ie na niego dokonczyc.
przemo
Posts: 1031
Joined: 31 Oct 2005, o 14:25

Re: [PL] Sloneczniki ...

Post by przemo »

No i po Slonecznikach.

Prosiliscie o relacje to zabralem aparacik i cos tak porobilem. Ale najpierw krotki opis :)

Impreza ok ale malo prac i poziom w porownaniu do np Deamon Slayera o wieeele nizszy. Szkoda ze tak malo malarzy sie stawilo ale zawsze cos tam sie dzialo :) Organizacja byla naprawde ok, sedziowie dosc szybko ocenili prace, wyniki ogloszone byly bez poslizgu. Troche zastanawiajaca kompetencja sedziow, ale byli "nadzorowani" przez Parapeta dzieki czemu mysle ze wyniki dosc sprawiedliwe. Byl nawet rzutnik na ktorym przy rozdaniu prac mozna bylo zobaczyc zwycieskie prace (malo bylo widac ale zawsze wiadomo bylo o ktora prace chodzi).
Mam nadzieje ze za rok znowu bedzie Bazyliszek i wroci do swojej dawnej formy. Tak wiec licze na wieksza frekwencje :)

Cala galeria:
https://s16.photobucket.com/albums/b46/t ... 0/?start=0


No to wyniki:
Mam nadzieje ze nic nie poprzekrecalem.

Wyniki:
https://i16.photobucket.com/albums/b46/t ... C00612.jpg
ImageClick to see full-sized image

I od razu fotki zwyciezkich prac:

Single Miniature:
1. Przemo
https://i16.photobucket.com/albums/b46/t ... C00521.jpg
ImageClick to see full-sized image
2. Maciej Sadowski
https://i16.photobucket.com/albums/b46/t ... C00507.jpg
ImageClick to see full-sized image
3. Mariusz Wisniewski
https://i16.photobucket.com/albums/b46/t ... C00515.jpg
ImageClick to see full-sized image


Large Miniature:
1. Przemo
https://i16.photobucket.com/albums/b46/t ... C00523.jpg
ImageClick to see full-sized image
2. Oskar Walczewski
https://i16.photobucket.com/albums/b46/t ... C00566.jpg
ImageClick to see full-sized image
3. Pawel Paszek


Open:
1. Przemo
https://i16.photobucket.com/albums/b46/t ... C00517.jpg
ImageClick to see full-sized image
2. Iga Binczyk
https://i16.photobucket.com/albums/b46/t ... C00518.jpg
ImageClick to see full-sized image
3. Rafal Raczynski


Kurcze, tylko te fotki strasznie poobcinane, troche nie chce mi sie recznie wszytskich zmniejszac. Istnieje moze jakas latwiejsza metoda?
Raptaparat

Re: [PL] Sloneczniki ...

Post by Raptaparat »

No to jeszcze raz, troche bardziej oficjalnie.

Wyniki Konkursu Malarskiego o Słoneczniki Van Gorka:


Kategoria Pojedynczy Model:


I miejsce: Przemek "Przemo" Wałęga - Zbychu Pod Łukiem
ImageClick to see full-sized image

II miejsce: Maciek Sadowski - Kasrkin
ImageClick to see full-sized image

III miejsce: Mariusz Wiśniewski - Egyptian Terminator
ImageClick to see full-sized image



Kategoria Duży Model:



I miejsce: Przemek "Przemo" Wałęga - Masklat Go Home
ImageClick to see full-sized image

II miejsce: Oskar "Rakso" Walczewski - Kowadełko
ImageClick to see full-sized image

III miejsce: Paweł "Bigpasiak" Paszek - Orełek
ImageClick to see full-sized image


Kategoria Open:


I miejsce: Przemek "Przemo" Wałęga - System
ImageClick to see full-sized image

II miejsce: Iga "Ignis" Bieńczyk - Czarna Straż
ImageClick to see full-sized image

III miejsce: Rafał "Rafix" Raczyński - Demonetki

(Wybacz Rafix, ale jestem plewa i nie zrobilem fotki Twoim demonetkom :()


-----> Wszystkie zgłoszone prace...


Niewyraźna ekipa sędziowska:
ImageClick to see full-sized image

Jeszcze raz wszystkim serdecznie gratulujemy!

Do wszystkich uczestników i "oglądaczy": dzieki, że przyszliście, bo inaczej czułbym się samotny ;)
Nastepnym razem prosze sie zjawic w liczniejszej grupie, bo Przemek znowu pozgarnia wszystkie nagrody :D

pozdrawiam
Nameless
The Better Choice
The Better Choice
Posts: 17415
Joined: 21 Jun 2005, o 17:41
Location: Silesia, Poland
Contact:

Re: [PL] Sloneczniki ...

Post by Nameless »

Gratulacje Przemo!
dzieki za foty panowie. mroczne elfy i kasrkin tez swietne. mam nadzieje, ze impreza ogolnie udana i sympatyczna :)
o co chodzilo z "kompetencjami" sedziow?
Image
przemo
Posts: 1031
Joined: 31 Oct 2005, o 14:25

Re: [PL] Sloneczniki ...

Post by przemo »

Dzieki:)
Chodzilo mi o to, ze z tego co wiem to sedziowie mieli raczej maly zwiazek z malowaniem, zajmuja sie raczej graniem. Poza Raptaparatem oczywiscie.
Demi_morgana
Chest of Colors
Chest of Colors
Posts: 15233
Joined: 9 Apr 2005, o 02:51
Location: Eldorado
Contact:

Re: [PL] Sloneczniki ...

Post by Demi_morgana »

widze ze generalnie Przemysław pozamiatał - gratulacje :clap:
Image

Hobby blog

Katoliku uważaj!
Raptaparat

Re: [PL] Sloneczniki ...

Post by Raptaparat »

To prawda, ze battlowcy zupelnie inaczej patrza na figurki. Np Barbara na pierwszych miejsach obstawial figurki Rafixa, Raksa i Ignis :)

Frekwencja niska jak na Wyborach, ale ja sie ciesze, ze te kilka osob sie jednak zjawilo. Tym bardziej, ze info pojawilo sie bardzo pozno, a konkurs wgl nie byl reklamowany. Pewnie przybyloby wiecej ludzikow gdyby wiedzieli, ze mamy dla nich ladne nagrody :D
Mimo wszystko fajnie, ze Sloneczniki wrocily. Dobrze jesli nadal beda sie odbywaly obok Bazyliszka. Organizacja tego mastera stala na naprawde wysokim poziomie. Byla cala potrzebna infrastruktura, bylo gdzie spac, jesc i pic, chocby nawet herbate czy kawe ( ktore de facto byly darmowe).
Zobaczymy czy nastepnym razem uda nam sie przywolac wiecej zwolennikow mazania figurek :)
Post Reply