[PL] Siedziba Flameona ;)

Jeśli chcecie pokazać swoje *ukończone* prace, to trafiliście we właściwe miejsce
Forum rules
Prosimy, abyście w tym dziale starali się zamieszczać prace i dyskusje na temat gotowych modeli. Jeśli macie fotki WIP (tzn. z przebiegu prac), to zamieśćcie je w stosownym dziale i ewentualnie podajcie link do takiego tematu w poście z gotową pracą.
sea.man
Chest of Colors
Chest of Colors
Posts: 4867
Joined: 4 Sep 2008, o 17:58
Location: Munich, Germany

Re: [PL] Siedziba Flameona ;)

Post by sea.man »

gratulacje, świetny klimat tak rozpędzony szczur w kanałach...
miniatures painted:
2011 - 83, 2012 - 38, 2013 - 45, 2014 - 56, 2015 - 95, 2016 - 106, 2017 - 22
Kuzyn

Re: [PL] Siedziba Flameona ;)

Post by Kuzyn »

Flameon wrote:Captivus dopiero jak to napisałeś to sprawdziłem w googlu i faktycznie, najwyraźniej wpadło mi kiedyś w oko, ale cóż, ciężko jest wymyślić logo które by nie było do żadnego innego podobne, dałbym jedno "F" to by było gadane,że zgapa z Facebooka, dałbym płomyk to było by ,że z burn'a, jak kiedyś wpadnę na lepszy pomysł to zmienię ale póki co będę dawał takie na modele, i niebawem na avatary bo zauważyłem ,że moje figurki zaczynają się pojawiać na innych portalach, niech mają ludzie jak skojarzyć je ze mną ;)
żeby nie było, te dwie literki F są zajebiste :dance: :mrgreen:
a dobrze, że chcesz by Twoje prace utożsamiano z Tobą, no w końcu to twoje prace :dance:

co teraz na warsztacie? :D :D
Flameon
Posts: 989
Joined: 1 Jul 2007, o 11:26
Location: Kraków

Re: [PL] Siedziba Flameona ;)

Post by Flameon »

Pacmaster, ale nie wiem ile mi zajmie bo muszę w tym miesiącu licencjat skończyć pisać :mrgreen:
Flameon
Posts: 989
Joined: 1 Jul 2007, o 11:26
Location: Kraków

Re: [PL] Siedziba Flameona ;)

Post by Flameon »

Hej! Bardzo dawno nic nie wrzucałem ( brak czasu, lenistwo i demotywacja uczelniana pokazały klasę jak nigdy ) ale nareszcie skończyłem pacmastera, oficjalnie muszę przyznać ,ze to jedna z najdłużej malowanych przeze mnie figurek, 80% modelu wymalowałem w jakieś 2 tygodnie z hakiem, a następne 20% zajęło grubo ponad miesiąc o_O Nie jestem z modelu zadowolony, jest jeszcze dużo rzeczy które chciałbym z nim zrobić ale nie mam ani czasu ani sił + ten bicz przeszkadza w malowaniu jak diabli no i klasycznie farba ściera się z każdego fragmentu modelu jaki choćby musnę. Postanowiłem dodać odrobinę innowacji i starałem się wymalować mu pancerz na brąz/miedź, dumny z efektu nie jestem ale lepiej wymalować go już nie umiałem. Ogólnie czuje się nim zamęczony i mam nadzieję ,że klientowi się spodoba taki jaki jest ;)
A teraz śmiało możecie sobie poużywać na moim modelu ;)
ImageClick to see full-sized image

Jak ktoś ma ochotę to może oczywiście ocenić na cmonie: https://www.coolminiornot.com/281446
Rentall
Posts: 913
Joined: 9 Apr 2007, o 23:01
Location: Poland

Re: [PL] Siedziba Flameona ;)

Post by Rentall »

pierwsza mysl jaka mi przychodzi do głowy patrząc na Twoja figurke, to ze jest taki jakiś maślany.
Brakuje mi głębszych cieni oraz zaakcentowania niektórych elementów, np. sztylet i brak obkrawędziowania.

Generalnie figurka bardzo ładna, ale widać, że to ona zmęczyła Ciebie a nia Ty ją.
Generalnie wszyscy wiedzą, że stać Cie na wiecej, no ale jesli to zamówienie dla klienta, to wybaczam :mrgreen:
Twoje najdłuższe malowanie figurki kwalifikuje się do mojego najkrótszego ;P
Slawol
Perpetuum Mobile
Perpetuum Mobile
Posts: 6075
Joined: 27 Feb 2007, o 20:47
Location: Gorzów Wlkp./Poland

Re: [PL] Siedziba Flameona ;)

Post by Slawol »

Rentall wrote:Brakuje mi głębszych cieni oraz zaakcentowania niektórych elementów, np. sztylet i brak obkrawędziowania.
Tak, trochę mdło jest, bez tego blasku, do którego nas przyzwyczaił Flameon :)

A jeśli chodzi o moją opinię: ruda z patyną nie pasują mi tu w ogóle na pancerzu. Jeszcze rdza na takiej żywej czerwieni, powiedziałbym nawet, że ciemnopomarańczowej szmacie. Odstają stylem i nie gra mi to na modelu. Efekt sam w sobie zły nie jest, ale nie tutaj. Poza tym patyna jest tam pacnięta od niechcenia, a przynajmniej takie wrażenie sprawia. Cały model jest pomalowany jak gdyby tylko średnimi tonami do krawędzi do krawędzi skali ;) Brak jednak mocnych cieni właśnie i ostatnich błysków. Najlepiej wyszły kamienie, no i talizman na obroży, tutaj widać typowe malowanie dla Ciebie. Podstawka prosta, ale nie nudna.
Pozdrawiam/Best regards
Sławomir Borysowski

Image

Let’s put a smile on that face!
szczurek_
Posts: 812
Joined: 6 Aug 2007, o 08:38
Location: Warszawa

Re: [PL] Siedziba Flameona ;)

Post by szczurek_ »

Najbardziej spodobaly mi sie ...

Podstawka (od razu pytanko ... to zielone to jakas gabka imitujaca mech ? ).
Fioletowe ogonki :D

Na minus niestety eksperyment z miedzianym pancerzem :wink: O ile jeszcze sama miedz bylaby okej ,to te dodatki z niebieskiego ... no jakos mi nie pasza i troche psuja efekt :(
Image
Flameon
Posts: 989
Joined: 1 Jul 2007, o 11:26
Location: Kraków

Re: [PL] Siedziba Flameona ;)

Post by Flameon »

Przemalowuję mu tą zbroję jednak, mam nadzieję ,że do końca tygodnia pojawi się jakiś pochmurny dzień żebym mógł jeszcze zrobić fotki ;)
Nameless
The Better Choice
The Better Choice
Posts: 17415
Joined: 21 Jun 2005, o 17:41
Location: Silesia, Poland
Contact:

Re: [PL] Siedziba Flameona ;)

Post by Nameless »

kolejny sliczny szczurek :)
Image
Flameon
Posts: 989
Joined: 1 Jul 2007, o 11:26
Location: Kraków

Re: [PL] Siedziba Flameona ;)

Post by Flameon »

A dziękuję, przemalowałem go jednakże na bardziej normalne kolory, tyle ,że nie miałem czasu wrzucić :P tu jest link jakby co: https://www.coolminiornot.com/281577

Ps. Miałem nadzieję ,że to będzie ostatni skaven a tu jeszcze ze dwa się szykują :P
Post Reply