[PL] Warsztat Szczurka
Forum rules
Prosimy, abyście w tym dziale starali się zamieszczać prace i dyskusje na temat gotowych modeli. Jeśli macie fotki WIP (tzn. z przebiegu prac), to zamieśćcie je w stosownym dziale i ewentualnie podajcie link do takiego tematu w poście z gotową pracą.
Prosimy, abyście w tym dziale starali się zamieszczać prace i dyskusje na temat gotowych modeli. Jeśli macie fotki WIP (tzn. z przebiegu prac), to zamieśćcie je w stosownym dziale i ewentualnie podajcie link do takiego tematu w poście z gotową pracą.
Re: [PL] Warsztat Szczurka
zastanawia mnie taka rzecz:
na podstawkach często spotyka się leżące hełmy i naramienniki Space Marines.
co do hełmów - sprawa jest jasna: zdjęli podczas walki lub im spadły.
ale o co chodzi z tymi naramiennikami? czy one też spadają? czy może ktoś je sobie zdejmuje lub zrywa wrogom? a może to tylko kawałek marinsa schowanego pod ziemią?
zdaję sobie sprawę, że taki naramiennik to w miarę dostępna część, którą można poświęcić na podstawkę. ale ile to ma sensu?
na podstawkach często spotyka się leżące hełmy i naramienniki Space Marines.
co do hełmów - sprawa jest jasna: zdjęli podczas walki lub im spadły.
ale o co chodzi z tymi naramiennikami? czy one też spadają? czy może ktoś je sobie zdejmuje lub zrywa wrogom? a może to tylko kawałek marinsa schowanego pod ziemią?
zdaję sobie sprawę, że taki naramiennik to w miarę dostępna część, którą można poświęcić na podstawkę. ale ile to ma sensu?
-
Nameless
- The Better Choice

- Posts: 17415
- Joined: 21 Jun 2005, o 17:41
- Location: Silesia, Poland
- Contact:
Re: [PL] Warsztat Szczurka
przez cztery linijki chcialem ci odpisac, ale w piatej w sumie napisales wszystko co chcialem 
moze na podstawce bedzie marine sciagajacy zbroje?
moze na podstawce bedzie marine sciagajacy zbroje?
Re: [PL] Warsztat Szczurka
gdzieś w jakimś opisie czytałem kiedyś że nawet trafiony w naramiennik marin i mocno ranny robiła się wyrwa ale naramiennik nie odpadałale o co chodzi z tymi naramiennikami? czy one też spadają? czy może ktoś je sobie zdejmuje lub zrywa wrogom? a może to tylko kawałek marinsa schowanego pod ziemią?
jeżeli chodzi o bitsy na podstawkach to warto na allegro/ebay szukać jakiś okazji z częściami od pojazdów i czasami naprawdę za grosze można nabyć fajne "śmieci na podstawkę"
Re: [PL] Warsztat Szczurka
@Mahon
U mnie bardzo krucho z bitasmi do 40K ,te na podstawce musialem w bitspudle zakupic
Jako ,ze odpadam z udzialu w slonecznikach to wrzuce ...
Na dioramce bedzie ten pan : https://www.forgeworld.co.uk/Warhammer-4 ... VYDAE.html
Lekko jeszcze przejade zoltym na wystajacych elementach skalek i przyjdzie snieg ... i tyle
Click to see full-sized image
Click to see full-sized image
Click to see full-sized image
U mnie bardzo krucho z bitasmi do 40K ,te na podstawce musialem w bitspudle zakupic
Jako ,ze odpadam z udzialu w slonecznikach to wrzuce ...
Na dioramce bedzie ten pan : https://www.forgeworld.co.uk/Warhammer-4 ... VYDAE.html
Lekko jeszcze przejade zoltym na wystajacych elementach skalek i przyjdzie snieg ... i tyle
Click to see full-sized image
Click to see full-sized image
Click to see full-sized image
Re: [PL] Warsztat Szczurka
póki co ciekawie, ale chyba najlepiej było by zobaczyć model stojący na tej podstawce 
Re: [PL] Warsztat Szczurka
a jaki kolor pancerza byście polecali ? w sumie zastanawiam się nad : turkus
,czerwony albo full metaliki
ewentualnie zwykły ultras tzn. niebieski .

Re: [PL] Warsztat Szczurka
Turkus - bedzie orginalnie!
miniatures painted:
2011 - 83, 2012 - 38, 2013 - 45, 2014 - 56, 2015 - 95, 2016 - 106, 2017 - 22
2011 - 83, 2012 - 38, 2013 - 45, 2014 - 56, 2015 - 95, 2016 - 106, 2017 - 22
Re: [PL] Warsztat Szczurka
chyba jednak pojde w cos "standardowego" bo figsa bedzie na normalnej okraglej podstwce na ebay ... Co teraz jest najbardziej chodliwe BA ,BT ,Ultrasi ...? 





