[PL] Warsztat Szczurka

Jeśli chcecie pokazać swoje *ukończone* prace, to trafiliście we właściwe miejsce
Forum rules
Prosimy, abyście w tym dziale starali się zamieszczać prace i dyskusje na temat gotowych modeli. Jeśli macie fotki WIP (tzn. z przebiegu prac), to zamieśćcie je w stosownym dziale i ewentualnie podajcie link do takiego tematu w poście z gotową pracą.
Nameless
The Better Choice
The Better Choice
Posts: 17415
Joined: 21 Jun 2005, o 17:41
Location: Silesia, Poland
Contact:

Re: [PL] Warsztat Szczurka

Post by Nameless »

tym razem czaszke godnie zastepuje helm marinesowy :mrgreen:
Image
mahon
Super Villain
Super Villain
Posts: 23961
Joined: 31 Mar 2005, o 23:36
Location: Poznan, Poland
Contact:

Re: [PL] Warsztat Szczurka

Post by mahon »

zastanawia mnie taka rzecz:

na podstawkach często spotyka się leżące hełmy i naramienniki Space Marines.
co do hełmów - sprawa jest jasna: zdjęli podczas walki lub im spadły.
ale o co chodzi z tymi naramiennikami? czy one też spadają? czy może ktoś je sobie zdejmuje lub zrywa wrogom? a może to tylko kawałek marinsa schowanego pod ziemią?
zdaję sobie sprawę, że taki naramiennik to w miarę dostępna część, którą można poświęcić na podstawkę. ale ile to ma sensu? :think:
-- Mahoń

Image

Back in the garage with my bullshit detector
Nameless
The Better Choice
The Better Choice
Posts: 17415
Joined: 21 Jun 2005, o 17:41
Location: Silesia, Poland
Contact:

Re: [PL] Warsztat Szczurka

Post by Nameless »

przez cztery linijki chcialem ci odpisac, ale w piatej w sumie napisales wszystko co chcialem ;)
moze na podstawce bedzie marine sciagajacy zbroje? :think:
Image
IRKUCK
Posts: 1993
Joined: 29 Aug 2005, o 14:20
Contact:

Re: [PL] Warsztat Szczurka

Post by IRKUCK »

ale o co chodzi z tymi naramiennikami? czy one też spadają? czy może ktoś je sobie zdejmuje lub zrywa wrogom? a może to tylko kawałek marinsa schowanego pod ziemią?
gdzieś w jakimś opisie czytałem kiedyś że nawet trafiony w naramiennik marin i mocno ranny robiła się wyrwa ale naramiennik nie odpadał :P
jeżeli chodzi o bitsy na podstawkach to warto na allegro/ebay szukać jakiś okazji z częściami od pojazdów i czasami naprawdę za grosze można nabyć fajne "śmieci na podstawkę"
....::::Dar Makabere Tanza Des Vampires:::....
Image
szczurek_
Posts: 812
Joined: 6 Aug 2007, o 08:38
Location: Warszawa

Re: [PL] Warsztat Szczurka

Post by szczurek_ »

@Mahon

U mnie bardzo krucho z bitasmi do 40K ,te na podstawce musialem w bitspudle zakupic :wink:

Jako ,ze odpadam z udzialu w slonecznikach to wrzuce ... :wink:

Na dioramce bedzie ten pan : https://www.forgeworld.co.uk/Warhammer-4 ... VYDAE.html


Lekko jeszcze przejade zoltym na wystajacych elementach skalek i przyjdzie snieg ... i tyle :wink:

ImageClick to see full-sized image

ImageClick to see full-sized image

ImageClick to see full-sized image
Image
IRKUCK
Posts: 1993
Joined: 29 Aug 2005, o 14:20
Contact:

Re: [PL] Warsztat Szczurka

Post by IRKUCK »

póki co ciekawie, ale chyba najlepiej było by zobaczyć model stojący na tej podstawce :P
....::::Dar Makabere Tanza Des Vampires:::....
Image
szczurek_
Posts: 812
Joined: 6 Aug 2007, o 08:38
Location: Warszawa

Re: [PL] Warsztat Szczurka

Post by szczurek_ »

a jaki kolor pancerza byście polecali ? w sumie zastanawiam się nad : turkus :D ,czerwony albo full metaliki :wink: ewentualnie zwykły ultras tzn. niebieski .
Image
Mike

Re: [PL] Warsztat Szczurka

Post by Mike »

Full metaliki!
sea.man
Chest of Colors
Chest of Colors
Posts: 4867
Joined: 4 Sep 2008, o 17:58
Location: Munich, Germany

Re: [PL] Warsztat Szczurka

Post by sea.man »

Turkus - bedzie orginalnie!
miniatures painted:
2011 - 83, 2012 - 38, 2013 - 45, 2014 - 56, 2015 - 95, 2016 - 106, 2017 - 22
szczurek_
Posts: 812
Joined: 6 Aug 2007, o 08:38
Location: Warszawa

Re: [PL] Warsztat Szczurka

Post by szczurek_ »

chyba jednak pojde w cos "standardowego" bo figsa bedzie na normalnej okraglej podstwce na ebay ... Co teraz jest najbardziej chodliwe BA ,BT ,Ultrasi ...? :wink:
Image
Post Reply