p.s-mnie tez jakos na tym niebeiskim gradiencie najlepiej wyglada .
[PL] Maru dne smarowanie
Forum rules
Prosimy, abyście w tym dziale starali się zamieszczać prace i dyskusje na temat gotowych modeli. Jeśli macie fotki WIP (tzn. z przebiegu prac), to zamieśćcie je w stosownym dziale i ewentualnie podajcie link do takiego tematu w poście z gotową pracą.
Prosimy, abyście w tym dziale starali się zamieszczać prace i dyskusje na temat gotowych modeli. Jeśli macie fotki WIP (tzn. z przebiegu prac), to zamieśćcie je w stosownym dziale i ewentualnie podajcie link do takiego tematu w poście z gotową pracą.
Re: [PL] Maru dne smarowanie
Ogolnie figs mi jakos nie lezy (w sumie garniak ,a ze to 90% figurki ...
) .Ja bym tu widzial jakis granatowy ? I tak jak Mahon pisal wiekszy kontrast (taki ala satynowy polysk (?)).Za to twoje podstawki zawsze mi sie podobaja
p.s-mnie tez jakos na tym niebeiskim gradiencie najlepiej wyglada .
p.s-mnie tez jakos na tym niebeiskim gradiencie najlepiej wyglada .

Re: [PL] Maru dne smarowanie
niebieski gradient nie odwraca za bardzo uwagi od modelu, jest dość neutralny, a do tego każdemu łatwo się odnieść do tego jak model może wyglądać, ze względu na to że jest to bardziej typowe tło niż te obecne fantazyjne rozwiązania.
Re: [PL] Maru dne smarowanie
zmieniłem pewne ustawienie w aparacie i ciekawi mnie czy nadal u was na monitorach wychodzi "piasek"
Click to see full-sized image
a tu link do fotki 1:1
https://i242.photobucket.com/albums/ff14 ... ophet3.jpg
tak podmieniłem na szybciora tło bo była to biała kartka
Click to see full-sized imagea tu link do fotki 1:1
https://i242.photobucket.com/albums/ff14 ... ophet3.jpg
tak podmieniłem na szybciora tło bo była to biała kartka
Re: [PL] Maru dne smarowanie
Ja tylko napisze ,ze na zywca twoje prace duuuuzo bardziej mi sie podobaja sic!
Gosc z garniturem (po fotach) taki sobie ,a w realu ...
ale i tak najlepszy ten gostek do Infinity z avatara 

Re: [PL] Maru dne smarowanie
Też uważam że twoje modele na żywo wyglądają o wiele lepiej i zwłaszcza te które były w gablocie hehe. Co do proroka to balonik mnie rozwalił no i fajnie że była jakaś praca z Warzona bo to już prehistoria ale przecież wiemy że dinozaury są fajne hehe.
-
Nameless
- The Better Choice

- Posts: 17415
- Joined: 21 Jun 2005, o 17:41
- Location: Silesia, Poland
- Contact:
Re: [PL] Maru dne smarowanie
stary, i teraz to ja moge z toba rozmawiac o twoich figurkachMaru wrote:zmieniłem pewne ustawienie w aparacie i ciekawi mnie czy nadal u was na monitorach wychodzi "piasek"
co zmieniles w ustawieniach?
Re: [PL] Maru dne smarowanie
teraz jest idealnie. nie ma ziarna.
no to mamy właśnie koniec osławionego "charakterystycznego stylu Maru".
co zmieniłeś (fotografa?
) i czekamy na fotki innych twoich prac. w tym stylu...
Click to see full-sized image
no to mamy właśnie koniec osławionego "charakterystycznego stylu Maru".
co zmieniłeś (fotografa?
tak.Maru wrote:zmieniłem pewne ustawienie w aparacie i ciekawi mnie czy nadal u was na monitorach wychodzi "piasek"
Click to see full-sized imageRe: [PL] Maru dne smarowanie
Różnica jest olbrzymia, teraz z kolei wygląda jeszcze lepiej niż na żywo 
Re: [PL] Maru dne smarowanie
a to w ogóle możliwe?Flameon wrote:wygląda jeszcze lepiej niż na żywo
Re: [PL] Maru dne smarowanie
Najwyraźniej tak 
EDIT:
Dalsze posty dotyczące fotografowania przeniesione tutaj: https://www.chestofcolors.com/forum/view ... 31#p114731
Mahoń
EDIT:
Dalsze posty dotyczące fotografowania przeniesione tutaj: https://www.chestofcolors.com/forum/view ... 31#p114731
Mahoń
Last edited by mahon on 7 Jul 2011, o 19:09, edited 2 times in total.
Reason: dzielenie tematu
Reason: dzielenie tematu





