[PL] Maru dne smarowanie

Jeśli chcecie pokazać swoje *ukończone* prace, to trafiliście we właściwe miejsce
Forum rules
Prosimy, abyście w tym dziale starali się zamieszczać prace i dyskusje na temat gotowych modeli. Jeśli macie fotki WIP (tzn. z przebiegu prac), to zamieśćcie je w stosownym dziale i ewentualnie podajcie link do takiego tematu w poście z gotową pracą.
szczurek_
Posts: 812
Joined: 6 Aug 2007, o 08:38
Location: Warszawa

Re: [PL] Maru dne smarowanie

Post by szczurek_ »

Ogolnie figs mi jakos nie lezy (w sumie garniak ,a ze to 90% figurki ... :wink: ) .Ja bym tu widzial jakis granatowy ? I tak jak Mahon pisal wiekszy kontrast (taki ala satynowy polysk (?)).Za to twoje podstawki zawsze mi sie podobaja :)

p.s-mnie tez jakos na tym niebeiskim gradiencie najlepiej wyglada .
Image
mahon
Super Villain
Super Villain
Posts: 23961
Joined: 31 Mar 2005, o 23:36
Location: Poznan, Poland
Contact:

Re: [PL] Maru dne smarowanie

Post by mahon »

niebieski gradient nie odwraca za bardzo uwagi od modelu, jest dość neutralny, a do tego każdemu łatwo się odnieść do tego jak model może wyglądać, ze względu na to że jest to bardziej typowe tło niż te obecne fantazyjne rozwiązania.
-- Mahoń

Image

Back in the garage with my bullshit detector
Maru
Camera Expert
Camera Expert
Posts: 3631
Joined: 4 Jun 2005, o 01:22

Re: [PL] Maru dne smarowanie

Post by Maru »

zmieniłem pewne ustawienie w aparacie i ciekawi mnie czy nadal u was na monitorach wychodzi "piasek"
ImageClick to see full-sized image
a tu link do fotki 1:1
https://i242.photobucket.com/albums/ff14 ... ophet3.jpg
tak podmieniłem na szybciora tło bo była to biała kartka
"GOOD RACK CAN MAKE A DONKEY ATTACK LION"
https://maru.worldblogcafe.com/
Image
szczurek_
Posts: 812
Joined: 6 Aug 2007, o 08:38
Location: Warszawa

Re: [PL] Maru dne smarowanie

Post by szczurek_ »

Ja tylko napisze ,ze na zywca twoje prace duuuuzo bardziej mi sie podobaja sic! :) Gosc z garniturem (po fotach) taki sobie ,a w realu ... :clap: ale i tak najlepszy ten gostek do Infinity z avatara :clap:
Image
REDAV
Posts: 277
Joined: 8 Dec 2009, o 18:42

Re: [PL] Maru dne smarowanie

Post by REDAV »

Też uważam że twoje modele na żywo wyglądają o wiele lepiej i zwłaszcza te które były w gablocie hehe. Co do proroka to balonik mnie rozwalił no i fajnie że była jakaś praca z Warzona bo to już prehistoria ale przecież wiemy że dinozaury są fajne hehe.
Image
Nameless
The Better Choice
The Better Choice
Posts: 17415
Joined: 21 Jun 2005, o 17:41
Location: Silesia, Poland
Contact:

Re: [PL] Maru dne smarowanie

Post by Nameless »

Maru wrote:zmieniłem pewne ustawienie w aparacie i ciekawi mnie czy nadal u was na monitorach wychodzi "piasek"
stary, i teraz to ja moge z toba rozmawiac o twoich figurkach :D
co zmieniles w ustawieniach?
Image
mahon
Super Villain
Super Villain
Posts: 23961
Joined: 31 Mar 2005, o 23:36
Location: Poznan, Poland
Contact:

Re: [PL] Maru dne smarowanie

Post by mahon »

teraz jest idealnie. nie ma ziarna.

no to mamy właśnie koniec osławionego "charakterystycznego stylu Maru".
co zmieniłeś (fotografa? ;) ) i czekamy na fotki innych twoich prac. w tym stylu...
Maru wrote:zmieniłem pewne ustawienie w aparacie i ciekawi mnie czy nadal u was na monitorach wychodzi "piasek"
tak.

ImageClick to see full-sized image
-- Mahoń

Image

Back in the garage with my bullshit detector
Flameon
Posts: 989
Joined: 1 Jul 2007, o 11:26
Location: Kraków

Re: [PL] Maru dne smarowanie

Post by Flameon »

Różnica jest olbrzymia, teraz z kolei wygląda jeszcze lepiej niż na żywo :D
mahon
Super Villain
Super Villain
Posts: 23961
Joined: 31 Mar 2005, o 23:36
Location: Poznan, Poland
Contact:

Re: [PL] Maru dne smarowanie

Post by mahon »

Flameon wrote:wygląda jeszcze lepiej niż na żywo :D
a to w ogóle możliwe? :shock:
:lol:
-- Mahoń

Image

Back in the garage with my bullshit detector
Flameon
Posts: 989
Joined: 1 Jul 2007, o 11:26
Location: Kraków

Re: [PL] Maru dne smarowanie

Post by Flameon »

Najwyraźniej tak :mrgreen:

EDIT:
Dalsze posty dotyczące fotografowania przeniesione tutaj: https://www.chestofcolors.com/forum/view ... 31#p114731
Mahoń
Last edited by mahon on 7 Jul 2011, o 19:09, edited 2 times in total.
Reason: dzielenie tematu
Post Reply