Page 19 of 38
Re: [PL] lolerowe mazanki
Posted: 18 Sep 2010, o 18:58
by sea.man
gratulacje, w 4 godziny to ja bym co najwyżej podstawowe kolory! Malowanie mroczne i dla skavenów bardzo pasuje. Freehand na sztandarz 1 klasa.
Twój kolega jest szczęściarzem

Re: [PL] lolerowe mazanki
Posted: 22 Sep 2010, o 23:14
by szczurek_
Co do Champion :
Podoba mi się miecz (chyba najlepsza cześć figurki) ,natomiast zupełnie nie pasi mi czarny pancerz .POdstawka troche zlewa sie ze szmatka ale za to freehandy

(nie idealne ale zdecydowanie na plus

) .
Szczurek :
Bardzo fajny model .Metaliki najlepsze i sztandar .Trochę za dużo imo tej czerwieni na nim ,ale da się przeżyć .No i tempo malowania

Ja w tym czasie nie wiem czy bazowe równo bym położył
p.s-asz ciekaw jestem co na Hussara szykujesz

Re: [PL] lolerowe mazanki
Posted: 23 Sep 2010, o 01:02
by Slawol
Bardzo udany sztandar, a i metaliki mi się podobają
Chyba jednak trochę przesadziłeś z białym kolorem przy płomieniu pochodni

Re: [PL] lolerowe mazanki
Posted: 1 Nov 2010, o 19:56
by loler
Cześć
Jako że miałem do pomalowania sztandar dla pewnego gracza postanowiłem zrobić o nim prostego tutka.
https://thebrushbrothers.blogspot.com/20 ... -step.html
Jest po angielsku ale myślę że zdjęć jest dużo i są jasne. Jak co to można pytać
pozdrawiam
Swoją drogą to nie wrzucałem tu mojego bloodcrushera:)
Click to see full-sized image
Re: [PL] lolerowe mazanki
Posted: 1 Nov 2010, o 23:50
by Wojto
Bardzo fajny poradnik .Uzmysłowiłeś mi dość istotną rzecz przy malowaniu freehand'ów.Dzięki
Pozdrawiam
Re: [PL] lolerowe mazanki
Posted: 7 Nov 2010, o 13:22
by loler
taki tam, malutki update. 2 sztandary dla gracza z Opola
Click to see full-sized image
Click to see full-sized image
Miało być w miarę proste, fajnie wyglądające w oddziale.
Re: [PL] lolerowe mazanki
Posted: 7 Nov 2010, o 15:24
by Nameless
swietna czern!
Re: [PL] lolerowe mazanki
Posted: 7 Nov 2010, o 16:34
by mahon
nooooo. bo wygląda jak by się po prostu światło odbijało, ale widać po kierunku padania cienia na kartkę, że tak nie jest - czyli po prostu dobrze pomalowane czernie

Re: [PL] lolerowe mazanki
Posted: 7 Nov 2010, o 17:43
by loler
dzięki

te czernie w sumie łatwo się robiło bo to kilka psiknięć aerografem od góry a potem trochę poprawiania i glazowania:)
Re: [PL] lolerowe mazanki
Posted: 7 Nov 2010, o 18:40
by Maru
no bo tak to sie robi - a jak sie nie ma areo to 2 kolorowy podkład

(co nie zmienia niczego że wyszło bardzo fajnie
