Page 19 of 38

Re: [PL] lolerowe mazanki

Posted: 18 Sep 2010, o 18:58
by sea.man
gratulacje, w 4 godziny to ja bym co najwyżej podstawowe kolory! Malowanie mroczne i dla skavenów bardzo pasuje. Freehand na sztandarz 1 klasa.
Twój kolega jest szczęściarzem :-D

Re: [PL] lolerowe mazanki

Posted: 22 Sep 2010, o 23:14
by szczurek_
Co do Champion :

Podoba mi się miecz (chyba najlepsza cześć figurki) ,natomiast zupełnie nie pasi mi czarny pancerz .POdstawka troche zlewa sie ze szmatka ale za to freehandy :clap: (nie idealne ale zdecydowanie na plus :) ) .

Szczurek :

Bardzo fajny model .Metaliki najlepsze i sztandar .Trochę za dużo imo tej czerwieni na nim ,ale da się przeżyć .No i tempo malowania :clap: Ja w tym czasie nie wiem czy bazowe równo bym położył :wink:

p.s-asz ciekaw jestem co na Hussara szykujesz :D

Re: [PL] lolerowe mazanki

Posted: 23 Sep 2010, o 01:02
by Slawol
Bardzo udany sztandar, a i metaliki mi się podobają :)

Chyba jednak trochę przesadziłeś z białym kolorem przy płomieniu pochodni ;)

Re: [PL] lolerowe mazanki

Posted: 1 Nov 2010, o 19:56
by loler
Cześć
Jako że miałem do pomalowania sztandar dla pewnego gracza postanowiłem zrobić o nim prostego tutka.
https://thebrushbrothers.blogspot.com/20 ... -step.html
Jest po angielsku ale myślę że zdjęć jest dużo i są jasne. Jak co to można pytać :P
pozdrawiam

Swoją drogą to nie wrzucałem tu mojego bloodcrushera:)
ImageClick to see full-sized image

Re: [PL] lolerowe mazanki

Posted: 1 Nov 2010, o 23:50
by Wojto
Bardzo fajny poradnik .Uzmysłowiłeś mi dość istotną rzecz przy malowaniu freehand'ów.Dzięki :wink:




Pozdrawiam

Re: [PL] lolerowe mazanki

Posted: 7 Nov 2010, o 13:22
by loler
taki tam, malutki update. 2 sztandary dla gracza z Opola
ImageClick to see full-sized image
ImageClick to see full-sized image
Miało być w miarę proste, fajnie wyglądające w oddziale.

Re: [PL] lolerowe mazanki

Posted: 7 Nov 2010, o 15:24
by Nameless
swietna czern!

Re: [PL] lolerowe mazanki

Posted: 7 Nov 2010, o 16:34
by mahon
nooooo. bo wygląda jak by się po prostu światło odbijało, ale widać po kierunku padania cienia na kartkę, że tak nie jest - czyli po prostu dobrze pomalowane czernie :clap:

Re: [PL] lolerowe mazanki

Posted: 7 Nov 2010, o 17:43
by loler
dzięki :) te czernie w sumie łatwo się robiło bo to kilka psiknięć aerografem od góry a potem trochę poprawiania i glazowania:)

Re: [PL] lolerowe mazanki

Posted: 7 Nov 2010, o 18:40
by Maru
no bo tak to sie robi - a jak sie nie ma areo to 2 kolorowy podkład :P (co nie zmienia niczego że wyszło bardzo fajnie :)