Page 15 of 38
Re: [PL] lolerowe mazanki
Posted: 16 Jul 2010, o 01:04
by Slawol
Dobry ten champion! Podobają mi się bogate wzorki, no i soczewki w hełmie. Pancerz ma ładną czerń, ale trochę dla mnie jednak taką za suchą... Zobaczymy, co tam dalej wyczarujesz. Kolory są dobrane bardzo dobrze: złoto, czerwień, czerń. Biała szmatka ładnie się odcina.
A oddział ładny, czysty i estetyczny

Trochę już te podstawki z lawą są oklepane, ale dalej cieszą oko

Re: [PL] lolerowe mazanki
Posted: 16 Jul 2010, o 01:28
by Maru
Fotki nadal słabe ale juz lepsze
szata w wzorki wyglądają zadziobiście
ale nie będzie zapeszał i poczekam na końcowy efekt
Re: [PL] lolerowe mazanki
Posted: 16 Jul 2010, o 08:54
by Nameless
malujesz sobie armie? to juz mi do sekcji Tale of Gamers i zakladac temat

Re: [PL] lolerowe mazanki
Posted: 16 Jul 2010, o 09:19
by REDAV
No mi też się champion podoba ale live wygląda lepiej bo te foty coś za ciemne. Dodał bym jeszcze wzorki na nogach zaraz pod pasem tak aby trochę więcej tego było chociaż już takie delikatne aby nie przesadzić. Model zapowiada się bardzo fajnie więc czekamy na zakończony projekt.
malujesz sobie armie? to już mi do sekcji Tale of Gamers i zakładać temat

Dokładnie tak powinien zrobić hehehe.
Re: [PL] lolerowe mazanki
Posted: 16 Jul 2010, o 09:29
by Nameless
i ty tez, REDAV

troche bedzie mi wstyd pokazywac moje eldary przy twoich, no ale trudno
Re: [PL] lolerowe mazanki
Posted: 16 Jul 2010, o 09:56
by REDAV
Nameless wrote:i ty tez, REDAV

troche bedzie mi wstyd pokazywac moje eldary przy twoich, no ale trudno
Hehehe właśnie przejrzałem tych twoich i powiem ci że mam takich Eldarów że wstyd było by mi ich pokazywać przy twoich hahaha. Porobię dzisiaj zdjęcia i coś tam wstawię.
Co do Noise Marinów Lolera to przyznam że bardzo solidni są i mi się podobają tak więc czekam na kolejne armijne malunki chociaż wiem że kolega teraz inne rzeczy maluje hehehe.
Re: [PL] lolerowe mazanki
Posted: 18 Jul 2010, o 15:15
by loler
dzięki za komentarze. Armię wrzucę zaraz do tale of gamers:)
Pancerz ma ładną czerń, ale trochę dla mnie jednak taką za suchą
hmm masz na myśli że nie ma na niej więcej kolorów? czy chodzi o technikę?
Re: [PL] lolerowe mazanki
Posted: 18 Jul 2010, o 16:49
by Slawol
Nie, chodzi mi w sumie o technikę. Ciekawy efekt wyszedł (podobny do tego na modelach Gimiaka). Bardzo mocny mat wyszedł, aż taki welur albo zamsz jakby

Wolę po prostu głębszą czerń, taką z lekkim połyskiem i to tyle.
Chyba się wezmę za ćwiczenie freehandów, bo jak patrzę np. na Twoje, to dochodzę do wniosku, że tej sztuki jeszcze nie znam na tyle, na ile mógłbym i powinienem

Re: [PL] lolerowe mazanki
Posted: 18 Jul 2010, o 19:57
by Maru
Zamszowy Champion Imperialny z swoim zamszowym mieczem idzie pokarać złe legiony Slanesza ... oczekujące kary niecierpliwie

Re: [PL] lolerowe mazanki
Posted: 19 Jul 2010, o 13:33
by Szary
Bardzo ładne. Bardzo mi się podoba. Armia będzie wyglądać bardzo przyjemnie. Podoba mi się podejście do ornamentów na championie. Trzymaj tak dalej
