Page 14 of 25
Re: [PL] Warsztat Kacpra
Posted: 15 Mar 2010, o 15:45
by Flameon
Jak to jest pierwszy level to ja nie wiem co powiedzieć

Re: [PL] Warsztat Kacpra
Posted: 15 Mar 2010, o 20:57
by loler
Jak zwykle czysto i schludnie, sie podoba
Re: [PL] Warsztat Kacpra
Posted: 15 Mar 2010, o 21:30
by przemosz.
Nameless wrote:jak jestes tani, to ci podesle armie do pomalowania na ten twoj 1 lvl
No wlasnie cos mi sie wydaje ze ten 1 level kosztuje tyle co u innych 3ci

Re: [PL] Warsztat Kacpra
Posted: 16 Mar 2010, o 00:27
by kacper_gda
Podstawki ma dokończyć klient ja miałem tylko na sucho białym pojechać.. Ten oddział malowałem jeden weekend i powiem ze stawka była proporcjonalna do czasu który na malowanie poświęciłem :p
Re: [PL] Warsztat Kacpra
Posted: 20 Mar 2010, o 17:17
by kacper_gda
Click to see full-sized image
Sobotni projekcik. Co myślicie o nim?
Re: [PL] Warsztat Kacpra
Posted: 20 Mar 2010, o 17:35
by loler

bardzo dobra robota
niebieska szata podoba mi się najbardziej. Model jest pomalowany bardzo równo i właściwie jedyna rzecz do jakiej mogę się przyczepić to podstawka, która moim zdaniem jest trochę nudnawa. No ale wiadomo- takie ma cała armia...
Re: [PL] Warsztat Kacpra
Posted: 20 Mar 2010, o 22:47
by Gildor
Dobra robota! Też pierwszy poziom?

Re: [PL] Warsztat Kacpra
Posted: 20 Mar 2010, o 22:47
by przemosz.
Bardzo fajny, szkoda tylko ze nie ma przebarwien turkusowych na zlocie

Re: [PL] Warsztat Kacpra
Posted: 21 Mar 2010, o 02:12
by Maru
mag czincza ?? i to chyba model wycofany z produkcji
pomalowany efektywnie i mniej efektownie - ale kolorki i kontrasty fajne - ale jakoś tak "mleczny"
Re: [PL] Warsztat Kacpra
Posted: 21 Mar 2010, o 18:36
by kacper_gda
Gildor wrote:Dobra robota! Też pierwszy poziom?

Niet ten był na poziom 2
Maru wrote:mag czincza ?? i to chyba model wycofany z produkcji
To jest jakiś mag do chaosu. Chyba nie wycofany z produkcji bo klient zamówił go z MO jakiś miesiąc temu