[PL] Impreza CofC'owa

Informacje i dyskusje o imprezach związanych z malowaniem - specjalnie dla rodaków :)
DEMON_COLOR

Post by DEMON_COLOR »

demonek będzie też =DDDD
przemosz.
Posts: 1318
Joined: 6 Jun 2006, o 14:55

Post by przemosz. »

Rowniez bede obecny:D
Ana
Painting Mum
Painting Mum
Posts: 3418
Joined: 9 Apr 2005, o 02:49

Post by Ana »

Oczywiście impreza jest koedukacyjna, więc jeśli macie chęci to weźcie ze sobą II połówki :D

Ach pewność mam co do zgody na toasty, jeśli ktoś wyraża takową chęć, to radzę się samemu zaopatrzyć :)
Drobna informacja wejściówka do Domu Gier jest płatna, 10 zl od osoby ale myślę, że jak zbierze się nas większa ilość to uda nam się wytargować upuścik :mrgreen:
-- Ańa

Image
florek

Post by florek »

he ja tez sie postaram być a zwłaszcza żeby być na służbie żeby muc sprawdzać jakość trunków. :lol:
kacpero
Posts: 2287
Joined: 1 Dec 2005, o 16:27
Location: Poznan, Poland

Post by kacpero »

no tak skądś trzeba brac te korki od wina co sie na nich trzyma i maluje figureczke co nie?
Stop competing with others. Start competing with yourself.
Image
MiSiU
Posts: 652
Joined: 6 Nov 2006, o 11:34
Location: Under the bridge...

Post by MiSiU »

Że się tak laicko zapytam, czy ten cały Cube znajduje się gdzieś w okolicy Pyrkonu? Bo rozważam wypad na turniej 40k, ale po sobotnim graniu jeżdżenie gdzieś daleko może być zbyt męczące :D
kacpero
Posts: 2287
Joined: 1 Dec 2005, o 16:27
Location: Poznan, Poland

Post by kacpero »

cube jest jakies 5-10 min od pyrkonu
Stop competing with others. Start competing with yourself.
Image
florek

Post by florek »

kacpero wrote:no tak skądś trzeba brac te korki od wina co sie na nich trzyma i maluje figureczke co nie?
Ehh jak ty mnie juz dobrze znasz. :lol:
Nameless
The Better Choice
The Better Choice
Posts: 17415
Joined: 21 Jun 2005, o 17:41
Location: Silesia, Poland
Contact:

Post by Nameless »

zaluje ogromnie, bo chcialem kiedys przyjechac. nie tym razem jednak :(
Image
espoo

Post by espoo »

Na 90% ruszę się z Krakowa i przyjadę. Przynajmniej mam taką nadzieje. Nie chce zmarnować takiej szansy by poznać wszystkich osobiście.
Post Reply