Oczywiście impreza jest koedukacyjna, więc jeśli macie chęci to weźcie ze sobą II połówki
Ach pewność mam co do zgody na toasty, jeśli ktoś wyraża takową chęć, to radzę się samemu zaopatrzyć
Drobna informacja wejściówka do Domu Gier jest płatna, 10 zl od osoby ale myślę, że jak zbierze się nas większa ilość to uda nam się wytargować upuścik
Że się tak laicko zapytam, czy ten cały Cube znajduje się gdzieś w okolicy Pyrkonu? Bo rozważam wypad na turniej 40k, ale po sobotnim graniu jeżdżenie gdzieś daleko może być zbyt męczące