[PL] III Wymiana Figurek Chest of Colors
Re: [PL] III Wymiana Figurek Chest of Colors
Ja skończyłem dawno ale czekam na przelew z allegro to wyślę wszystko za jednym zamachem^^

Re: [PL] III Wymiana Figurek Chest of Colors
Skonczone. Domalowac brzegi podstawki, lakierek i w pudelko 
*** de gustibus non est disputandum ***
Re: [PL] III Wymiana Figurek Chest of Colors
... W pudełko i u odbiorcy - dziekuje
zdjecia jak bedzie na to czas 
Re: [PL] III Wymiana Figurek Chest of Colors
Ana moglaby wstawic zdjecie figurki ktora dostala bo ja nie jestem w stanie, nie mam ani dobrych, ani dokladnych zdjec 

Re: [PL] III Wymiana Figurek Chest of Colors
ona tez nie ma jeszcze zdjec. 
Re: [PL] III Wymiana Figurek Chest of Colors
ja już otrzymałem, a swoją dopiero zacząłem malować 
miniatures painted:
2011 - 83, 2012 - 38, 2013 - 45, 2014 - 56, 2015 - 95, 2016 - 106, 2017 - 22
2011 - 83, 2012 - 38, 2013 - 45, 2014 - 56, 2015 - 95, 2016 - 106, 2017 - 22
Re: [PL] III Wymiana Figurek Chest of Colors
Wczoraj wysłałem paczkę.
DO ODBIORCY!
Po otwarciu paczki proszę się nie bać, to nie Al Kaida tylko ja, a ten pseudo granat to nei granat lecz pudełko ^^
DO ODBIORCY!
Po otwarciu paczki proszę się nie bać, to nie Al Kaida tylko ja, a ten pseudo granat to nei granat lecz pudełko ^^

-
Nameless
- The Better Choice

- Posts: 17415
- Joined: 21 Jun 2005, o 17:41
- Location: Silesia, Poland
- Contact:
Re: [PL] III Wymiana Figurek Chest of Colors
czekam na maila zatem po wysylce 
fajnie ze sporo ludzi sie sprezylo z wymiana!
fajnie ze sporo ludzi sie sprezylo z wymiana!




