Nie którzy niestety nie planują nic malować i to drugi raz pod rząd, jest taki Pan na "K" nie będę wytykał palcem
Ale aktywnie spamuję na GG więc może jednak...
Sporo marudzenia tu widze! (Nie u wszystkich rzecz jasna, czlowiek.morze ma racje). Przeciez chodzi o to zeby sprobowac! Spotkac innych malarzy i nauczyc sie czegos nowego. Panie i Panowie, malowac prosze! Co to za porzadki zeby nam obcokrajowiec znowu szable zabral! (Respect Ben )
Wiecej wiary w siebie wiara!
A tak przy okazji to jesli GD ma odbyc sie ponownie w Poznaniu podczas PGA, to znalazlem date (?): "Po wielu dyskusjach i konsultacjach mamy przyjemność ogłosić, iż PGA 2009 odbędzie się w dniach 16-18 października 2009."
Październik? Oh, shit... Szaman mówił mi co innego niedawno nt. PGA i GD przy okazji, ale trzeba czekać, wychodzi na to, że będą jakieś zmiany. Nie siać paniki tylko!
Może cosik przyszykuję, ale nie wiem jeszcze co, więc nie będę lał wody. jak coś mi wpadnie do głowy i zacznę robotę, to powiem - robię coś na GD, żeby nie było