[PL] GD Polska 2009

Informacje i dyskusje o imprezach związanych z malowaniem - specjalnie dla rodaków :)
sea.man
Chest of Colors
Chest of Colors
Posts: 4867
Joined: 4 Sep 2008, o 17:58
Location: Munich, Germany

Post by sea.man »

wszyscy narzekaja na czas, ja wierze ze kazdy z czyms zdazy. pojawic sie z pustymi rekoma nie wypada :roll:
miniatures painted:
2011 - 83, 2012 - 38, 2013 - 45, 2014 - 56, 2015 - 95, 2016 - 106, 2017 - 22
Gildor
Posts: 1681
Joined: 28 Aug 2007, o 14:42
Location: Poland, Zielona Góra

Post by Gildor »

Nie którzy niestety nie planują nic malować i to drugi raz pod rząd, jest taki Pan na "K" nie będę wytykał palcem :roll:
Ale aktywnie spamuję na GG więc może jednak... :wink:
szczurek_
Posts: 812
Joined: 6 Aug 2007, o 08:38
Location: Warszawa

Post by szczurek_ »

A wiadomo chociaż kiedy będzie i gdzie ? :wink:
Image
Gildor
Posts: 1681
Joined: 28 Aug 2007, o 14:42
Location: Poland, Zielona Góra

Post by Gildor »

Zdaje się, że na PGA 22-23.11
Kornel

Post by Kornel »

Sporo marudzenia tu widze! (Nie u wszystkich rzecz jasna, czlowiek.morze ma racje). Przeciez chodzi o to zeby sprobowac! Spotkac innych malarzy i nauczyc sie czegos nowego. Panie i Panowie, malowac prosze! Co to za porzadki zeby nam obcokrajowiec znowu szable zabral! (Respect Ben :D)

Wiecej wiary w siebie wiara! :)

A tak przy okazji to jesli GD ma odbyc sie ponownie w Poznaniu podczas PGA, to znalazlem date (?): "Po wielu dyskusjach i konsultacjach mamy przyjemność ogłosić, iż PGA 2009 odbędzie się w dniach 16-18 października 2009."

Cytat z ponizszej strony:

https://www.gamearena.pl/?page=news&news_id=183

Ktos moze potwierdzic?
GreatJester

Post by GreatJester »

Chyba wystartuje w youngblood :P Pewnie nie wygram, ale powinienem sprubować
Slawol
Perpetuum Mobile
Perpetuum Mobile
Posts: 6075
Joined: 27 Feb 2007, o 20:47
Location: Gorzów Wlkp./Poland

[PL] GD Polska 2009

Post by Slawol »

Październik? Oh, shit... Szaman mówił mi co innego niedawno nt. PGA i GD przy okazji, ale trzeba czekać, wychodzi na to, że będą jakieś zmiany. Nie siać paniki tylko! :lol:
Pozdrawiam/Best regards
Sławomir Borysowski

Image

Let’s put a smile on that face!
szczurek_
Posts: 812
Joined: 6 Aug 2007, o 08:38
Location: Warszawa

Post by szczurek_ »

singiel/pojazd na mini dioramie nie przechodzi automatycznie do innej kategorii ? Tzn. figs nie musi być koniecznie na podstawce z systemu ?
Image
Wisnia

Post by Wisnia »

No, ja wiem, że:

Będę na pewno

Może cosik przyszykuję, ale nie wiem jeszcze co, więc nie będę lał wody. jak coś mi wpadnie do głowy i zacznę robotę, to powiem - robię coś na GD, żeby nie było :wink:

PS: Miło będzie Was znów zobaczyć :)


Pozdrawiam

Wisnia
Akasha

Post by Akasha »

Ja znów będę biegać wśród was cichaczem z aparatem i wkurzać wszystkich :lol:
Post Reply