Chciałbym to zobaczyć na następnej edycji gDemona.
[PL] Galeria Bohuna
Forum rules
Prosimy, abyście w tym dziale starali się zamieszczać prace i dyskusje na temat gotowych modeli. Jeśli macie fotki WIP (tzn. z przebiegu prac), to zamieśćcie je w stosownym dziale i ewentualnie podajcie link do takiego tematu w poście z gotową pracą.
Prosimy, abyście w tym dziale starali się zamieszczać prace i dyskusje na temat gotowych modeli. Jeśli macie fotki WIP (tzn. z przebiegu prac), to zamieśćcie je w stosownym dziale i ewentualnie podajcie link do takiego tematu w poście z gotową pracą.
Wielkie dzieki!
Zdajsie, ze przepalilem troche to zdjecie od gory, stad ta twarz tak sie zlewa, ale kontrastu i tak jej troche brakuje, wiec dodam go troche. Zrobie cos tez z tymi ustami
Co do strzalek, to nie sa jeszcze calkiem skonczone i tez poprawie ta niedorobke. Niedlugo wrzuce zdjecia skonczonej figurki.
Tymczasem lece malowac dalej
Tymczasem lece malowac dalej
Hej tam, hola! Znowu zapodzialem sie gdzies i teraz wracam
Sory, za brak responsu. Dzieki tez za mile slowa, wielgachne dzieki! Co do skory to postaram sie na dniach naprawde zrobic ten tutorial. Mialem go zrobic juz dawno ale bylem zawalony robota i projektami i nie moglem sie jakos zebrac. Odrobine cierpliwosci, pliz
A oto moja najnowsza praca. I to skonczona!
Napracowalem sie nad nia tyle, ze musze ja zabrac na Golden Demona. Siedzialem nad nia ponad 2 tygodnie 
Koniecznie napiszcie co myslicie! Bardzo mnie ciekawia wasze opinie! I postram sie na przyszlosc byc bardziej terminowy
No i Sigvalda musze skonczyc!!
[rimg]https://img177.imageshack.us/img177/1795/khorncmone.jpg[/rimg]
[rimg]https://img177.imageshack.us/img177/8606/khorncmon2x.jpg[/rimg]
A oto moja najnowsza praca. I to skonczona!
Koniecznie napiszcie co myslicie! Bardzo mnie ciekawia wasze opinie! I postram sie na przyszlosc byc bardziej terminowy
[rimg]https://img177.imageshack.us/img177/1795/khorncmone.jpg[/rimg]
[rimg]https://img177.imageshack.us/img177/8606/khorncmon2x.jpg[/rimg]




