ponawiam pytanie. organizator cos zalatwia poza stolami? co konkretnie trzeba wziac?Nameless wrote:@Ana - co trzeba wziac do wspolnego mazania? nigdy nie bylem na takim spotkanku, a z checia podpatrze jakies sztuczki.
[PL] GOLDEN DEMON Polska 2008
-
Nameless
- The Better Choice

- Posts: 17415
- Joined: 21 Jun 2005, o 17:41
- Location: Silesia, Poland
- Contact:
Re: [PL] GOLDEN DEMON Polska 2008
:Luzik: do ucztowania zakupi się plastikowe talerzyki i kubki (sztućców nie rozdam, bo się Nameless ze Sławolem będą dźgać pod stołem i jeszcze sobie krzywdę zrobią) Chińczycy wprawdzie malują pałeczkami
ale nie każdy umie, więc radzę samemu się zaopatrzyć w narzędzie zbrodni ... tffuuu w tyle pędzelka ile każdy uważa że będzie mu potrzebne. Co by tu jeszcze ... do jedzenia każdy przynosi swoje farby (nie napiszę, że szczyptę bo sama nie znoszę tego określenia, więc niech każdy weźmie do smaku
)
Coś jeszcze? Ach jeśli macie w domu upolowaną zdobycz, to radzę nie zapomnieć. Dla niezdecydowanych będą sklepy z figurkami, czy jak to się mawia u nas w Poznańskim, z pamperkami
P.S. Wstępnie organizatorzy nam zapewniają to wszystko, ale lepiej się samemu wyposażyć i mieć własny, sprawdzony niezbędnik.
Coś jeszcze? Ach jeśli macie w domu upolowaną zdobycz, to radzę nie zapomnieć. Dla niezdecydowanych będą sklepy z figurkami, czy jak to się mawia u nas w Poznańskim, z pamperkami
P.S. Wstępnie organizatorzy nam zapewniają to wszystko, ale lepiej się samemu wyposażyć i mieć własny, sprawdzony niezbędnik.
Last edited by Ana on 6 Nov 2008, o 15:18, edited 1 time in total.
[PL] GOLDEN DEMON Polska 2008
I to nie pomoże, bo będziemy się po kostkach kopać, jeśli nie będziemy siedzieć obok siebieAna wrote:sztućców nie rozdam, bo się Nameless ze Sławolem będą dźgać pod stołem i jeszcze sobie krzywdę zrobią
A tak w ogóle to widzę, że czcionka działa znów! Gżegżółka
P.S. A i ponawiam prośbę o aktualizację listy, coby w lokalu spodziewali się odpowiedniej liczby osób, bo nie wiem, jak to tam ustalacie
1. Mahon
2. Ana
3. Illusionrip
4. Asia
5. Espoo
6. Nameless
7. Kuczek
8. Szary
9. Dead (?)
10. Kacpero
11. Slawol
12. Slawol's friend
13. Ben Komets
14. Alexander
15. Oscar
16. Rusto
17. Renée
18. Urbik
19. Czlowiek.morze
20. Alvarezwawa
21. Demon Color
22. Eliash
23. MartiusMarsGradivus (?)
24. Przemosz. (?)
25. his wife (?)
26. Benathai
27. Galharen
28. Wisnia
29. Wisnia's friend (?)
30. Wisnia's friend (?)
31. LE (?)
32. Elvers
33. Mortimer
34. Wulfen
35. Raptaparat
36. Tomi (?)
37. Przemo
38. Marcelle
39. Grytz
40. cHerman
41. julien
42. skyzo
43. cba
44. lanfeust
45. bando
46. bando's friend
47. caiman (fabrice tran)
48. mohand
49. lothain
50. JMPN
51. Fenix
52. Paloji
53. Rakel
54. Diguete
55. Rémy Tremblay
2. Ana
3. Illusionrip
4. Asia
5. Espoo
6. Nameless
7. Kuczek
8. Szary
9. Dead (?)
10. Kacpero
11. Slawol
12. Slawol's friend
13. Ben Komets
14. Alexander
15. Oscar
16. Rusto
17. Renée
18. Urbik
19. Czlowiek.morze
20. Alvarezwawa
21. Demon Color
22. Eliash
23. MartiusMarsGradivus (?)
24. Przemosz. (?)
25. his wife (?)
26. Benathai
27. Galharen
28. Wisnia
29. Wisnia's friend (?)
30. Wisnia's friend (?)
31. LE (?)
32. Elvers
33. Mortimer
34. Wulfen
35. Raptaparat
36. Tomi (?)
37. Przemo
38. Marcelle
39. Grytz
40. cHerman
41. julien
42. skyzo
43. cba
44. lanfeust
45. bando
46. bando's friend
47. caiman (fabrice tran)
48. mohand
49. lothain
50. JMPN
51. Fenix
52. Paloji
53. Rakel
54. Diguete
55. Rémy Tremblay
-
Urbik
Wiem, że to może niezbyt dobre miejsce na zadawanie tego typu pytań, ale jak na razie nie znalazłem lepszego 
Wiecie może jak to w końcu jest z tymi podstawkami - tj. czy podstawka z modelem może być przyklejona do scenic base'a (w ramce "wyciętej" w scenic bas'ie), czy też musi być ona "wyjmowalna"?
W zasadach napisane jest, że wszystkie modele muszą być ruchome, jednak zazwyczaj slotty wbudowywane są na stałe i nie przeszkadza to w dalszym udziale figsów w konkursie.
Pytanie może i banalne, ale wolę upewnić się teraz, niż potem zostać zdyskwalifikowanym za taki banał
Z góry dzięki za odpowiedź
Wiecie może jak to w końcu jest z tymi podstawkami - tj. czy podstawka z modelem może być przyklejona do scenic base'a (w ramce "wyciętej" w scenic bas'ie), czy też musi być ona "wyjmowalna"?
W zasadach napisane jest, że wszystkie modele muszą być ruchome, jednak zazwyczaj slotty wbudowywane są na stałe i nie przeszkadza to w dalszym udziale figsów w konkursie.
Pytanie może i banalne, ale wolę upewnić się teraz, niż potem zostać zdyskwalifikowanym za taki banał
Z góry dzięki za odpowiedź
Dawno mnie tu nie było.
Oczywiście w moich planach na GD zadziałały chyba wszystkie możliwe prawa Murphy'ego.
Początek studiów i przeprowadzka do Wrocławia zepchnęły malowanie na drugi plan, mimo to prawie na pewno będę na samym konkursie i wystawie 2-3 prace.
Co do imprezy to obecność możliwa tylko po wcześniejszym zapisaniu się na liste ? 






