Informacje i dyskusje o imprezach związanych z malowaniem - specjalnie dla rodaków
Gazza
Posts: 307 Joined: 1 Nov 2005, o 14:27
Location: Poznan, Poland
Post
by Gazza » 19 Mar 2007, o 20:11
Yeeeeehhaaaaaaaa!!!
Cold "Strobe Light Network"
Demi_morgana
Chest of Colors
Posts: 15233 Joined: 9 Apr 2005, o 02:51
Location: Eldorado
Contact:
Post
by Demi_morgana » 19 Mar 2007, o 20:26
dzis GGadalismy z diaconem:
on bedzie grał od ok 14, my dojedziemy na miejsce po 16 jakby co
DiaCon
Post
by DiaCon » 19 Mar 2007, o 20:49
rozumiem że w razie czego będziemy zamawiali małe co nieco? bo teraz nie wiem co z serniczkiem
, i co z drinkami? też jak studenci?
kacpero
Posts: 2287 Joined: 1 Dec 2005, o 16:27
Location: Poznan, Poland
Post
by kacpero » 19 Mar 2007, o 21:00
@Ana - w Cube jest cały stosik ulotek fastfoodowych wiec nie musisz ich szukac po okolicy
Stop competing with others. Start competing with yourself.
Gazza
Posts: 307 Joined: 1 Nov 2005, o 14:27
Location: Poznan, Poland
Post
by Gazza » 19 Mar 2007, o 23:24
Przepraszam za poprzedniego posta.
To taki spontan był niekontrolowany. Oczywiście z radości.
Dziś zawitał na mój warsztat Khador Battlegroup Box Set. Boję się tylko, że nie wyrobię na ewentualne granie.
Tak czy inaczej czekam na imprezę.
Cold "Strobe Light Network"
-MattCexwish-
Post
by -MattCexwish- » 20 Mar 2007, o 02:55
Spodkanie jest w Sobote i Niedziele teraz...?...
Myslalem o tym wpasc znow z Benem... jak bedzie to okaj dla was...^_^...
Kuba tez bedzie...?...
illusionrip
Sonny Crockett
Posts: 1579 Joined: 19 Jun 2005, o 08:48
Location: poznan/poland
Contact:
Post
by illusionrip » 20 Mar 2007, o 07:35
always a pleasure to see our german neighbour
even if ben and you are not totaly german
mahon
Super Villain
Posts: 23961 Joined: 31 Mar 2005, o 23:36
Location: Poznan, Poland
Contact:
Post
by mahon » 20 Mar 2007, o 09:05
@Matt - spotkanie jest w sobotę i potrwa też do nocy. możliwe, że w niedzielę jeszcze niektórzy zostaną. niestety ja tego nie obiecuję.
Ale jestem pod wielkim wrażeniem że chcecie wpaść! Bylibyście też na wspólnym malowaniu czy dopiero na nocnej imprezie?
-- Mahoń
Back in the garage with my bullshit detector
jacoleko
Post
by jacoleko » 20 Mar 2007, o 09:49
A mam pytanie czy oprócz Warmachine będziecie w coś jeszcze grali? Mogę pograć w WH40K, WFB, LOTR bo na razie Warmachine/Horde to raczej dalekie plany (może jak lepiej nauczę się malować).