[PL] Impreza CofC'owa

Informacje i dyskusje o imprezach związanych z malowaniem - specjalnie dla rodaków :)
Gazza
Posts: 307
Joined: 1 Nov 2005, o 14:27
Location: Poznan, Poland

Post by Gazza »

Yeeeeehhaaaaaaaa!!! :mrgreen:
Cold "Strobe Light Network"
Demi_morgana
Chest of Colors
Chest of Colors
Posts: 15233
Joined: 9 Apr 2005, o 02:51
Location: Eldorado
Contact:

Post by Demi_morgana »

dzis GGadalismy z diaconem:
on bedzie grał od ok 14, my dojedziemy na miejsce po 16 jakby co :)
Image

Hobby blog

Katoliku uważaj!
DiaCon

Post by DiaCon »

rozumiem że w razie czego będziemy zamawiali małe co nieco? bo teraz nie wiem co z serniczkiem :D, i co z drinkami? też jak studenci?
przemosz.
Posts: 1318
Joined: 6 Jun 2006, o 14:55

Post by przemosz. »

:curtain: no normalnie sie juz doczekac nie moge :trampolin:
kacpero
Posts: 2287
Joined: 1 Dec 2005, o 16:27
Location: Poznan, Poland

Post by kacpero »

@Ana - w Cube jest cały stosik ulotek fastfoodowych wiec nie musisz ich szukac po okolicy ;)
Stop competing with others. Start competing with yourself.
Image
Gazza
Posts: 307
Joined: 1 Nov 2005, o 14:27
Location: Poznan, Poland

Post by Gazza »

Przepraszam za poprzedniego posta. :oops: To taki spontan był niekontrolowany. Oczywiście z radości. :mrgreen:

Dziś zawitał na mój warsztat Khador Battlegroup Box Set. Boję się tylko, że nie wyrobię na ewentualne granie. :dead:

Tak czy inaczej czekam na imprezę. :dance:
Cold "Strobe Light Network"
-MattCexwish-

Post by -MattCexwish- »

Spodkanie jest w Sobote i Niedziele teraz...?...

Myslalem o tym wpasc znow z Benem... jak bedzie to okaj dla was...^_^...

Kuba tez bedzie...?...
illusionrip
Sonny Crockett
Posts: 1579
Joined: 19 Jun 2005, o 08:48
Location: poznan/poland
Contact:

Post by illusionrip »

always a pleasure to see our german neighbour

even if ben and you are not totaly german ;)
mahon
Super Villain
Super Villain
Posts: 23961
Joined: 31 Mar 2005, o 23:36
Location: Poznan, Poland
Contact:

Post by mahon »

@Matt - spotkanie jest w sobotę i potrwa też do nocy. możliwe, że w niedzielę jeszcze niektórzy zostaną. niestety ja tego nie obiecuję.

Ale jestem pod wielkim wrażeniem że chcecie wpaść! Bylibyście też na wspólnym malowaniu czy dopiero na nocnej imprezie?
-- Mahoń

Image

Back in the garage with my bullshit detector
jacoleko

Post by jacoleko »

A mam pytanie czy oprócz Warmachine będziecie w coś jeszcze grali? Mogę pograć w WH40K, WFB, LOTR bo na razie Warmachine/Horde to raczej dalekie plany (może jak lepiej nauczę się malować).
Post Reply