ARENA - Krakow, 30.09 - 1.10
-
Nameless
- The Better Choice

- Posts: 17415
- Joined: 21 Jun 2005, o 17:41
- Location: Silesia, Poland
- Contact:
RE: ARENA - Krakow, 30.09 - 1.10
z wypowiedzi Emana i Rusinka wynika niestety, ze z jajem...
Szkoda, bo takie narzucenie tematu robi ze frekwencja widzielismy na przykladzie konkursu CoC (malowanie demona).
Kto bedzie specjalnie na Arene szykowal cos dziwnego?
Szkoda, bo takie narzucenie tematu robi ze frekwencja widzielismy na przykladzie konkursu CoC (malowanie demona).
Kto bedzie specjalnie na Arene szykowal cos dziwnego?
-
DEMON_COLOR
Re: RE: ARENA - Krakow, 30.09 - 1.10
Ja nie =]] !Nameless wrote: Kto bedzie specjalnie na Arene szykowal cos dziwnego?
Ale coś "zykłego"
Zróbcie tak ,żeby było normalnie...=D
RE: Re: RE: ARENA - Krakow, 30.09 - 1.10
ja sie wybieram na mastera porzucac figurkami, porzestawiac kostki itd
a co do konkursu to rok temu bylo 3 kategornie : odzial , maly model, duzy model... mam nadzieje ze w tym roku bedzie tak samo
a co do konkursu to rok temu bylo 3 kategornie : odzial , maly model, duzy model... mam nadzieje ze w tym roku bedzie tak samo
-
Samuel
RE: Re: RE: ARENA - Krakow, 30.09 - 1.10
to niech sie juz zdycyduja, jezeli chca by ktokolwiek cos tam wystawil..
i oficjialnie oglosza co i jak...
i oficjialnie oglosza co i jak...
-
Nameless
- The Better Choice

- Posts: 17415
- Joined: 21 Jun 2005, o 17:41
- Location: Silesia, Poland
- Contact:
Czasu jest za malo na powazny konkurs malarski, wiec proponujemy wam konkurs alternatywny. Zasady zostana podane jutro, nagrody beda symboliczne. Jest propozycja, zeby zwyciezcy otrzymali po 1 punkcie w klasyfikacji generalskiej. Prace beda oceniane przez 3osobowe jury, w wiekszosci zenskie.
Kategorie(dla obu systemow z wyjatkiem muzyka i gasienicy)
Najlepszy objective marker (nie trzeba wyjasniac).
Nejlepsza figurka specjalna (figurki wykorzystywnae w scenariuszach jako zwiadowcy lub dyplomaci , ktorych trzeba przetrasportowac na druga strone stolu). Oceniane na rowni techniki pomalowania i sposob wykonania.
Najbardziej krwawa/brutalna śmierć (diorama, liczy sie jakos pomalowania i sposob wykonania, ale przede wszystkim kreatywnosc).
Najfajniejszy sztandar (liczy sie sposob wykonania sztandaru, sposob pomalowania, haslo, lub cokolwiek innego, co wyjatkowo uraduje jury).
Najlepszy muzyk(WFB)/gasienica w czolgu (WH40K) (nie trzeba komentowac. liczy sie kreatywnosc i standart pomalowania).
We wszystkich kategoriach dodatkowow premiowane będą rózowe motywy!
-
Demi_morgana
- Chest of Colors

- Posts: 15233
- Joined: 9 Apr 2005, o 02:51
- Location: Eldorado
- Contact:
Regulamin konkursu:
Do konkursu mogą być zgłoszone figurki i modele jakichkolwiek firm (GW, Reaper, Rackham, etc) oraz ich konwersje jak i modele zrobione od podstaw (scratchbuilt).
Godzina rozpoczęcia: 15.30 w sobotę na hali.
Każdy z uczestników biorących udział w konkursie, ma obowiązek zgłosić swoją kandydaturę do sędziego organizującego konkurs. Za każdy zgłoszony model dostanie osobny kwit, na mocy którego może odebrać swoją pracę po konkursie.
UWAGA! Modele będą wydawane tylko na podstawie tego kwitu!
Każdy z uczestników ma prawo zgłosić modele do każdej kategorii, ale tylko jedną do jednej kategorii. Jedna figurka może zostać zgłoszona tylko do jednej kategorii.
Prace beda oceniane przez 4-5 osobowe, w wiekszosci zenskie, bezstronne grono sędziów. Pod uwagę będą brane:
* Jakość pomalowania
* Użyte techniki
* Wykonane konwersje
* Dobór kolorystyczny
* Zagospodarowanie i wykonanie podstawki
* Ręczne malowidła (tzw. Freehand)
* Interesujący pomysł
* Ogólne wrażenie
Decyzja jury jest niepodważalna
Figurki serii fantasy i sci-fi wystawiane są wspólnie !
Prace można zgłaszać do następujących kategorii:
Kategorie:
1.Objective marker
2.Figurka specjalna (figurki wykorzystywane w scenariuszach jako zwiadowcy lub dyplomaci , ktorych trzeba przetrasportowac na druga strone stolu).
3.Najbardziej krwawa/brutalna śmierć (diorama).
4.Sztandarowy (Liczy sie sposob wykonania sztandaru, haslo, lub cokolwiek innego, co wyjatkowo uraduje jury).
5.Muzyk(WFB)/Gąsienica czołgu(WH40k).Czołg można przynieść w całości, choć będzie oceniany jedynie sposób wykonania gąsienicy.
Nagrody:
Po ogłoszeniu werdyktu jury, zostaną przyznane dyplomy i stauteki za pierwsze miejsca w każdej z kategorii. Dodatkowo zwycięzcy konkursów w poszczególnych kategoriach otrzymają po 3 punkty w klasyfikacji ogólnej turniejów WFB/WH40k, o ile biorą w nich udział.
Do konkursu mogą być zgłoszone figurki i modele jakichkolwiek firm (GW, Reaper, Rackham, etc) oraz ich konwersje jak i modele zrobione od podstaw (scratchbuilt).
Godzina rozpoczęcia: 15.30 w sobotę na hali.
Każdy z uczestników biorących udział w konkursie, ma obowiązek zgłosić swoją kandydaturę do sędziego organizującego konkurs. Za każdy zgłoszony model dostanie osobny kwit, na mocy którego może odebrać swoją pracę po konkursie.
UWAGA! Modele będą wydawane tylko na podstawie tego kwitu!
Każdy z uczestników ma prawo zgłosić modele do każdej kategorii, ale tylko jedną do jednej kategorii. Jedna figurka może zostać zgłoszona tylko do jednej kategorii.
Prace beda oceniane przez 4-5 osobowe, w wiekszosci zenskie, bezstronne grono sędziów. Pod uwagę będą brane:
* Jakość pomalowania
* Użyte techniki
* Wykonane konwersje
* Dobór kolorystyczny
* Zagospodarowanie i wykonanie podstawki
* Ręczne malowidła (tzw. Freehand)
* Interesujący pomysł
* Ogólne wrażenie
Decyzja jury jest niepodważalna
Figurki serii fantasy i sci-fi wystawiane są wspólnie !
Prace można zgłaszać do następujących kategorii:
Kategorie:
1.Objective marker
2.Figurka specjalna (figurki wykorzystywane w scenariuszach jako zwiadowcy lub dyplomaci , ktorych trzeba przetrasportowac na druga strone stolu).
3.Najbardziej krwawa/brutalna śmierć (diorama).
4.Sztandarowy (Liczy sie sposob wykonania sztandaru, haslo, lub cokolwiek innego, co wyjatkowo uraduje jury).
5.Muzyk(WFB)/Gąsienica czołgu(WH40k).Czołg można przynieść w całości, choć będzie oceniany jedynie sposób wykonania gąsienicy.
Nagrody:
Po ogłoszeniu werdyktu jury, zostaną przyznane dyplomy i stauteki za pierwsze miejsca w każdej z kategorii. Dodatkowo zwycięzcy konkursów w poszczególnych kategoriach otrzymają po 3 punkty w klasyfikacji ogólnej turniejów WFB/WH40k, o ile biorą w nich udział.





