[PL] Galeria JerzyKa

Jeśli chcecie pokazać swoje *ukończone* prace, to trafiliście we właściwe miejsce
Forum rules
Prosimy, abyście w tym dziale starali się zamieszczać prace i dyskusje na temat gotowych modeli. Jeśli macie fotki WIP (tzn. z przebiegu prac), to zamieśćcie je w stosownym dziale i ewentualnie podajcie link do takiego tematu w poście z gotową pracą.
Flameon
Posts: 989
Joined: 1 Jul 2007, o 11:26
Location: Kraków

Re: [PL] Galeria JerzyKa

Post by Flameon »

No jest niesamowity, dlatego też bardzo chciałbym mieć okazję pomalować takiego ziomka :) wie ktoś gdzie można jeszcze kupić takiego starocia? Ma ktoś może? :P
IRKUCK
Posts: 1993
Joined: 29 Aug 2005, o 14:20
Contact:

Re: [PL] Galeria JerzyKa

Post by IRKUCK »

chciałbym zobaczyć o jaki model chodzi ale coś mi nie wyświetla zdjęcia :(
....::::Dar Makabere Tanza Des Vampires:::....
Image
JerzyK
Posts: 601
Joined: 13 Oct 2009, o 09:20
Location: Krakow

Re: [PL] Galeria JerzyKa

Post by JerzyK »

Dalej męczę Ultramarinsów. Robią się trochę nudni, ale przynajmniej maluje się ich szybko - tych 3 pomalowałem w około 12 godzin. Jeszcze trzech kolejnych i będę mógł pomalować coś dla siebie z Konfry :D
ImageClick to see full-sized image
Wiem - złoto wyszło za bardzo żółte, ale to w końcu tabletop...
kacpero
Posts: 2287
Joined: 1 Dec 2005, o 16:27
Location: Poznan, Poland

Re: [PL] Galeria JerzyKa

Post by kacpero »

niejeden gracz chciałby mieć tak atrakcyjnie pomalowaną armię.. gratulacje!
Stop competing with others. Start competing with yourself.
Image
Maru
Camera Expert
Camera Expert
Posts: 3631
Joined: 4 Jun 2005, o 01:22

Re: [PL] Galeria JerzyKa

Post by Maru »

będę mógł pomalować coś dla siebie z Konfry
niebieskich seneszali :P


trzeba ci przyznać że nie zły to TT :) gdyby wszyscy gracze mieli te TT to świat był by piękny
"GOOD RACK CAN MAKE A DONKEY ATTACK LION"
https://maru.worldblogcafe.com/
Image
mahon
Super Villain
Super Villain
Posts: 23961
Joined: 31 Mar 2005, o 23:36
Location: Poznan, Poland
Contact:

Re: [PL] Galeria JerzyKa

Post by mahon »

...a niebieską farbę to hurtem kupujesz? ;)
-- Mahoń

Image

Back in the garage with my bullshit detector
JerzyK
Posts: 601
Joined: 13 Oct 2009, o 09:20
Location: Krakow

Re: [PL] Galeria JerzyKa

Post by JerzyK »

Maru wrote:niebieskich seneszali :P
Myślałem raczej o niebieskawych Midnorkach :D
mahon wrote:...a niebieską farbę to hurtem kupujesz?
Niebieski kolor to Ensign Blue firmy Derivan Minis w buteleczkach 36 ml, więc na parę figurek jeszcze mi wystarczy :twisted:
Ctan
Posts: 364
Joined: 14 Jun 2010, o 09:12
Location: Kraków / Proszowice
Contact:

Re: [PL] Galeria JerzyKa

Post by Ctan »

Fajne chopki, ale.... :mrgreen:

pancerze wyglądają jak pogryzione przez szczury, noi złoty taki żółty serek, bez połysku, reszta "metalu" też taka płaska. Poza tym to baaaaardzo ładny, żywy niebieski, taki Bohunowy trochę :clap:
Image Image
Nameless
The Better Choice
The Better Choice
Posts: 17415
Joined: 21 Jun 2005, o 17:41
Location: Silesia, Poland
Contact:

Re: [PL] Galeria JerzyKa

Post by Nameless »

nie sluchaj elceesa, jerzyk.
to armia. wiemy ze scinales jakosc. nie przeszkadza nam to. rzadko ktore armie tak wygladaja.
Image
JerzyK
Posts: 601
Joined: 13 Oct 2009, o 09:20
Location: Krakow

Re: [PL] Galeria JerzyKa

Post by JerzyK »

Nameless wrote:to armia. wiemy ze scinales jakosc. nie przeszkadza nam to. rzadko ktore armie tak wygladaja.
Dokładnie! Jak ktoś płaci za tabletop, to dostaje figurki na przyzwoitym poziomie, ale nic ponadto (i nic więcej chyba też nie oczekuje). Tym bardziej, że w przypadku armii ludzie widzą las, a nie pojedyncze drzewa :D
Post Reply