[PL] Warsztat Szczurka

Jeśli chcecie pokazać swoje *ukończone* prace, to trafiliście we właściwe miejsce
Forum rules
Prosimy, abyście w tym dziale starali się zamieszczać prace i dyskusje na temat gotowych modeli. Jeśli macie fotki WIP (tzn. z przebiegu prac), to zamieśćcie je w stosownym dziale i ewentualnie podajcie link do takiego tematu w poście z gotową pracą.
Marta
Posts: 1840
Joined: 22 Apr 2009, o 20:24
Location: London
Contact:

Re: [PL] Warsztat Szczurka

Post by Marta »

Taki troche rasta wyszedl:D
Za to fajny kontrast i gladkosc.

pzdr
m.
Impossible is Nothing!!
Twisted Brushes
Slawol
Perpetuum Mobile
Perpetuum Mobile
Posts: 6075
Joined: 27 Feb 2007, o 20:47
Location: Gorzów Wlkp./Poland

Re: [PL] Warsztat Szczurka

Post by Slawol »

Marta wrote:Chociaz jakby nie zielona skora to u mnie na dzielni kilka takich by sie znalazlo:D
Też biegają po ulicach z takimi... pomponami? :mrgreen:

A co do modelu - technicznie jest bardzo ładnie wykonany, gładko malowany, ale kolorystyka mnie trochę głaszcze w oczy ;) Poczekam na koniec - wiem już teraz, że szachownica na podstawce nie będzie mi pasować ;)
Pozdrawiam/Best regards
Sławomir Borysowski

Image

Let’s put a smile on that face!
kacpero
Posts: 2287
Joined: 1 Dec 2005, o 16:27
Location: Poznan, Poland

Re: [PL] Warsztat Szczurka

Post by kacpero »

ajajaj Szczurek, kolorystycznie ten EC robi mi mniej wiecej cos takiego:
ImageClick to see full-sized image
a tak powaznie to fajnie ze cisniesz technicznie ale na przyszlosc przed malowaniem zapoznaj sie prosze z teoria dotyczaca zastosowania kolorow ;)
wiesz, stosowanie gotowych patentow i przepisow kolorystycznych zapozyczonych od innych malarzy to nie zawsze dobre rozwiazanie bo to co gralo kolorystycznie na czyjejs figurce niekoniecznie zagra u Ciebie (w otoczeniu innych barw)..
zwlaszcza ze w malowaniu "realistycznego" NMM najwazniejszy jest nie kolor a odpowiedni rozklad swiatla i blikow..
podstawka moze i mnie przekonuje, podoba mi sie pomysl wrzucenia SM w taki troche abstrakcyjny kontekst w oderwaniu od calego uniwersum - moze warto pociagnac to dalej?
to co mi sie najbardziej podoba w malowaniu EC to zapal z jakim sie do niego zabrales.. mam nadzieje takowy stan utrzymasz i wkrotce bedziemy mogli zobaczyc swietnego i skonczonego ludka ;P
Stop competing with others. Start competing with yourself.
Image
szczurek_
Posts: 812
Joined: 6 Aug 2007, o 08:38
Location: Warszawa

Re: [PL] Warsztat Szczurka

Post by szczurek_ »

Generalnie kolorami się nie przejmujcie ... :wink: chciałem po prostu potrenować gładkie przejscia (w tym i NMM chociaż brakło mi odpowiednich farbek ,ale już zakupiłem ;) ) . Podstawka a właściwie kratka pojawi się jeszcze na kilku elementach figurki (ma to być motyw przewodni(?) sam nie wiem :mrgreen: ) .

ImageClick to see full-sized image

ImageClick to see full-sized image

ImageClick to see full-sized image

ImageClick to see full-sized image


Wip vampira którego koncze dla kumpla ... poziom na stol i raczej na szybko ,bo na konkretnego tura mam zdazyc :wink:

ImageClick to see full-sized image

ImageClick to see full-sized image

ImageClick to see full-sized image
Image
mahon
Super Villain
Super Villain
Posts: 23961
Joined: 31 Mar 2005, o 23:36
Location: Poznan, Poland
Contact:

Re: [PL] Warsztat Szczurka

Post by mahon »

cienie na tych turkusowych (?) szatach dociągnij głębiej. będzie fajniej.
myślę że pare cienkich glaze'ów czerni po zagłębieniach załatwiłoby sprawę.
-- Mahoń

Image

Back in the garage with my bullshit detector
Gildor
Posts: 1681
Joined: 28 Aug 2007, o 14:42
Location: Poland, Zielona Góra

Re: [PL] Warsztat Szczurka

Post by Gildor »

Jaki soczysty ten nmm! Świetna sprawa, jakich kolorków użyłeś i jak malowałeś? :>
Image
Maru
Camera Expert
Camera Expert
Posts: 3631
Joined: 4 Jun 2005, o 01:22

Re: [PL] Warsztat Szczurka

Post by Maru »

o matko ten Champinion i Wampek to z tek samej palety - malinki z mientówka ..

no na pewno będą widoczni .. nawet w nocy .. :roll:
"GOOD RACK CAN MAKE A DONKEY ATTACK LION"
https://maru.worldblogcafe.com/
Image
mahon
Super Villain
Super Villain
Posts: 23961
Joined: 31 Mar 2005, o 23:36
Location: Poznan, Poland
Contact:

Re: [PL] Warsztat Szczurka

Post by mahon »

...ale widać ośmielenie w światłocieniu na szacie wampira :D
-- Mahoń

Image

Back in the garage with my bullshit detector
Marta
Posts: 1840
Joined: 22 Apr 2009, o 20:24
Location: London
Contact:

Re: [PL] Warsztat Szczurka

Post by Marta »

Maru wrote:o matko ten Champinion i Wampek to z tek samej palety - malinki z mientówka ..
to samo mialam napisac:D

ogolnie ten turkus to czesto widac u Ciebie

pzdr.
m.
Impossible is Nothing!!
Twisted Brushes
mahon
Super Villain
Super Villain
Posts: 23961
Joined: 31 Mar 2005, o 23:36
Location: Poznan, Poland
Contact:

Re: [PL] Warsztat Szczurka

Post by mahon »

spoko, ma już nowe farby! :twisted:
-- Mahoń

Image

Back in the garage with my bullshit detector
Post Reply