[PL] Maru dne smarowanie

Jeśli chcecie pokazać swoje *ukończone* prace, to trafiliście we właściwe miejsce
Forum rules
Prosimy, abyście w tym dziale starali się zamieszczać prace i dyskusje na temat gotowych modeli. Jeśli macie fotki WIP (tzn. z przebiegu prac), to zamieśćcie je w stosownym dziale i ewentualnie podajcie link do takiego tematu w poście z gotową pracą.
Maru
Camera Expert
Camera Expert
Posts: 3631
Joined: 4 Jun 2005, o 01:22

Re: [PL] Maru dne smarowanie

Post by Maru »

kolejny Wip
fotke zrobiłem główne dla samego siebie z początku bo nie widziałem różnicy w modelu :P
ale skoro jest różnica to zapodaje :)
no i w celu samo zdopingowana by go skończyć na takim poziomie na jakim zamierzam :twisted:
ImageClick to see full-sized image

notka do same go siebie :
brzuch tam niema światła z góry niema jak ... czyli odbite od otoczenia - pojechać półtonami bo jest za ciemno
"GOOD RACK CAN MAKE A DONKEY ATTACK LION"
https://maru.worldblogcafe.com/
Image
IRKUCK
Posts: 1993
Joined: 29 Aug 2005, o 14:20
Contact:

Re: [PL] Maru dne smarowanie

Post by IRKUCK »

No teraz to już bardzo elegancko wygląda ;) jestem ciekawy jak będzie dalej wyglądał
....::::Dar Makabere Tanza Des Vampires:::....
Image
Wojto
Posts: 351
Joined: 2 Apr 2009, o 19:49

Re: [PL] Maru dne smarowanie

Post by Wojto »

Świetne są te przebarwienia i rozjaśnienia na skórze.Model już teraz prezentuje się bardzo ciekawie .Czekam na update .


Pozdrawiam
Zbuduj z nami nową lepszą ePolske
szczurek_
Posts: 812
Joined: 6 Aug 2007, o 08:38
Location: Warszawa

Re: [PL] Maru dne smarowanie

Post by szczurek_ »

Na takim klocuszku ... czyzby na hussara :wink: Strasznie podoba mi się podstawka :clap: Potwór póki co okej (zwiekszylbym moze jedynie kontrast na tej skórze) .
Image
Slawol
Perpetuum Mobile
Perpetuum Mobile
Posts: 6075
Joined: 27 Feb 2007, o 20:47
Location: Gorzów Wlkp./Poland

Re: [PL] Maru dne smarowanie

Post by Slawol »

Ale paskud! :) Ocenię, jak skończysz malować, ależ on ma wredną mordę. Skóra ciekawa, dobre przebarwienia. A ruinka mi się podoba póki co.
Pozdrawiam/Best regards
Sławomir Borysowski

Image

Let’s put a smile on that face!
Maru
Camera Expert
Camera Expert
Posts: 3631
Joined: 4 Jun 2005, o 01:22

Re: [PL] Maru dne smarowanie

Post by Maru »

siemka małpa posuwa się powoli (oj to zabrzmiało seksistowsko ... )
wiec nie będę postował mało znaczących ruchów co by nie sprawić wzwo .. t to znaczy Zawodu (no normalnie czasu na malowanie nie miałem .. )

ale na szybciora "skalibrowałem" sobie ludka do pulpy :)
więc jak kogoś interesuje do czego służy "zenital" to proszę - służy on do tego :
ImageClick to see full-sized image

pomijam że na zestawieniu fotek widzę gdzie się walnąłem i zaraz poprawie :)


EDIT:
a jeszcze na chwilkę przysiadłem przed snem :)
(ciągle WIP , na fotce przymiarka do podstawki - czy kolorki graja )
ImageClick to see full-sized image

Uwaga do samego siebie - biały na kolanie jest za bialy - poprawić
"GOOD RACK CAN MAKE A DONKEY ATTACK LION"
https://maru.worldblogcafe.com/
Image
Ana
Painting Mum
Painting Mum
Posts: 3418
Joined: 9 Apr 2005, o 02:49

Re: [PL] Maru dne smarowanie

Post by Ana »

Krawat udany ... co do koszuli to mam wątpliwości (pomijając już fakt, ze ten gość to jakieś bezguście ;))
Czy garnitur będzie popielaty tak jak jest?
-- Ańa

Image
Maru
Camera Expert
Camera Expert
Posts: 3631
Joined: 4 Jun 2005, o 01:22

Re: [PL] Maru dne smarowanie

Post by Maru »

Będzie taki jaki jest poniżej - model skończony wzorowane ciuchy na autentyczne istniejących :)
popielaty garniak w drobne paseczki , brązowe buty , złoty krawat w wzorki i fioletowa koszula w paseczki srebrne
Hu Hu mój pierwszy złoczyńca do Pulpy
jak zwykle wszelkie opinie mile widziane
(wydaje mi sie czy mi ostrość z fotek gdzieś uciekła ?? - pytam bo mam dziś mocno oczy zmęczone i to możliwe że ostrość z nich mi uciekła ... a nie z fotek .. )
ImageClick to see full-sized image
uf mogę powrócić do Wiejskiego proroka i ludków z malikoksa
hym następny z pulpy .... może Solar ?? ^-^ (muszę jeszcze wykminić jak sie go montuje ..... )
"GOOD RACK CAN MAKE A DONKEY ATTACK LION"
https://maru.worldblogcafe.com/
Image
Nameless
The Better Choice
The Better Choice
Posts: 17415
Joined: 21 Jun 2005, o 17:41
Location: Silesia, Poland
Contact:

Re: [PL] Maru dne smarowanie

Post by Nameless »

jakos nie potrafie sie do twojego stylu przekonac :) no przykro mi, dla mnie po prostu wyglada to na niedbale malowanie. ot, chocby pistolety wygladaja jak nieksztalne plastikowe zabawki. przynies cos na hussara, z checia poogladam je na zywo i zmienie zdanie.
a tu bym sie czepil rozkladu swiatel.przod marynarki, mocno rozswietlony po prawej (jego) stronie, po lewej nie. swiatlo z prawej leci? to czemu tyl tego nie potwierdza?
tyl prawej nogi, tuz po kolanem najmocniejsze chyba rozjasnienie.

paski mi sie za to podobaja :mrgreen:
Image
Flameon
Posts: 989
Joined: 1 Jul 2007, o 11:26
Location: Kraków

Re: [PL] Maru dne smarowanie

Post by Flameon »

Jak do takiej koszuli to tylko czarny bądź czerwony krawat, gładki bądź z mikrowzorem ,żeby się nie gryzło z paskami na koszuli :P a jak do popielatego garnituru koniecznie ciemniejszy kolor ww koszuli i butów. No chyba ,że chodziło Ci o totalny casual ale skoro to ma być złoczyńca to chyba nie bardzo mu pasuje :P
Post Reply