[PL] Galeria Bohuna
Forum rules
Prosimy, abyście w tym dziale starali się zamieszczać prace i dyskusje na temat gotowych modeli. Jeśli macie fotki WIP (tzn. z przebiegu prac), to zamieśćcie je w stosownym dziale i ewentualnie podajcie link do takiego tematu w poście z gotową pracą.
Prosimy, abyście w tym dziale starali się zamieszczać prace i dyskusje na temat gotowych modeli. Jeśli macie fotki WIP (tzn. z przebiegu prac), to zamieśćcie je w stosownym dziale i ewentualnie podajcie link do takiego tematu w poście z gotową pracą.
Re: [PL] Galeria Bohuna
Moze i fotki tylu bohuna bylyby interesujace dla komentatorow, aczkolwiek mi chodzilo o tyl figurki. takie male wyjasnienieMaru wrote:Bohun nie wiem o co kica ale oni domagają się fotek tyłu ... (Twojego ??? )Lemartes wrote:Niezle! daj troche zdjec z tylu

Re: [PL] Galeria Bohuna
Wielkie dzięki! Jestem bardzo zaskoczony, że tak wam się podoba
Spoko, wrzucę zdjęcie z tyłu jak wstawię figurkę na bazkę i razem z innymi starociami jeszcze raz obfotografuję.
Cienie: Trochę Chaos Black, trochę Dark Angels Green
Rozjaśnienia: Bleached Bone, Pale Lichen (Reaper MSP), Skull White
Tony Pośrednie/Glaze'y: Camo Green, Hawk Turquise, Scaly Green, Lich Purple, oraz do ran/krost: Vermin Brown, Red Gore, Lich Purple, Red Beige (Vallejo MC)
@maciejrusztyn:
srebrny: technika podobna do tej jaką malowałem Hurona (opisywałem to w tutorialu na wcześniejszych stronach) z tą różnicą, że nie wygładzałem tak mocno metali po wierzchu glaze'ami i dlatego są bardziej surowa. Dałem też trochę ponownych rozjaśnień Chainmail i Mitril Silver.
lakier: Czy chodzi ci o varnish jakiego używam do utrwalania farb? Przeważnie Matt Varnish (Vallejo MC), do błyszczących elementów Gloss Varnish rozcieńczony wodą lub thinnerem (Vallejo MC), a przeważnie nie używam żadnego w ogóle
Ale kiedy ten tył jest taki mało interesującyNameless wrote:ale mi sie ten podoba!
to teraz zdjecie z tylu, bo znow pomysle ze malujesz tylko z przodu
Hmmm, nie wiem, po prostu nie można malować cały czas tak samo. Ale do monochromatycznych barw to jeszcze mi trochę brakujeMaru wrote:o coś obserwuje zmianę stylu malowania u ciebie - z mocno nasyconych wręcz przesyconych kolorów do bardzo ograniczonej palety czyżbyś ewoluował w stronę Monochromatycznej palety używanej przez J Halley ??
Baza: Catachan Green/Bleached Boneszczurek_ wrote:Nie no klasaPowiedz koniecznie jak robiłeś skórę orka
Cienie: Trochę Chaos Black, trochę Dark Angels Green
Rozjaśnienia: Bleached Bone, Pale Lichen (Reaper MSP), Skull White
Tony Pośrednie/Glaze'y: Camo Green, Hawk Turquise, Scaly Green, Lich Purple, oraz do ran/krost: Vermin Brown, Red Gore, Lich Purple, Red Beige (Vallejo MC)
@maciejrusztyn:
srebrny: technika podobna do tej jaką malowałem Hurona (opisywałem to w tutorialu na wcześniejszych stronach) z tą różnicą, że nie wygładzałem tak mocno metali po wierzchu glaze'ami i dlatego są bardziej surowa. Dałem też trochę ponownych rozjaśnień Chainmail i Mitril Silver.
lakier: Czy chodzi ci o varnish jakiego używam do utrwalania farb? Przeważnie Matt Varnish (Vallejo MC), do błyszczących elementów Gloss Varnish rozcieńczony wodą lub thinnerem (Vallejo MC), a przeważnie nie używam żadnego w ogóle
Re: [PL] Galeria Bohuna
Czołem, wrzucam zdjęcia figurki nad którą pracowałem w przerwach między zleceniami i późną nocą 
------------------>Varghar Midnight Prowler<------------------
Narazie na białym tle, ale koniecznie muszę ją wrzucić na jakimś ciemno-nocnym dla klimatu
Co o nim myślicie? Kolory dość nietypowe, bo już wszystkie 'normalne' zostały użyte w niezliczonych wersjach tej znakomitej figurki.
I tym razem jest tył, bo mi się bardzo podobał
[rimg]https://img442.imageshack.us/img442/1465/forum11q.jpg[/rimg]
[rimg]https://img168.imageshack.us/img168/8722/forum12.jpg[/rimg]
------------------>Varghar Midnight Prowler<------------------
Narazie na białym tle, ale koniecznie muszę ją wrzucić na jakimś ciemno-nocnym dla klimatu
Co o nim myślicie? Kolory dość nietypowe, bo już wszystkie 'normalne' zostały użyte w niezliczonych wersjach tej znakomitej figurki.
I tym razem jest tył, bo mi się bardzo podobał
[rimg]https://img442.imageshack.us/img442/1465/forum11q.jpg[/rimg]
[rimg]https://img168.imageshack.us/img168/8722/forum12.jpg[/rimg]
Re: [PL] Galeria Bohuna
Sam poluje na ten model
Skóra wyszła super .Brakuje mi tylko zakrwawionej lapy ,która imo idealnie pasuje do tej figurki .
p.s-daj fotkę ostrza .
p.s-daj fotkę ostrza .

-
Nameless
- The Better Choice

- Posts: 17415
- Joined: 21 Jun 2005, o 17:41
- Location: Silesia, Poland
- Contact:
Re: [PL] Galeria Bohuna
toc na samym SoD dwa takie byly ciemneBohun wrote: Kolory dość nietypowe, bo już wszystkie 'normalne' zostały użyte w niezliczonych wersjach tej znakomitej figurki.
ale twoja wersja
Re: [PL] Galeria Bohuna
Tak, ale jasnych było więcej, a z takim niebieskawym odcieniem to jeszcze nie widziałemNameless wrote:toc na samym SoD dwa takie byly ciemneBohun wrote: Kolory dość nietypowe, bo już wszystkie 'normalne' zostały użyte w niezliczonych wersjach tej znakomitej figurki.
ale twoja wersja
Re: [PL] Galeria Bohuna
Ja pierpapier.
PS dodaję Twoją stronę do zakładek, będziesz robił jakieś updaty czy to taka typowa o formie ogłoszeniowej pod zlecenia?
PS dodaję Twoją stronę do zakładek, będziesz robił jakieś updaty czy to taka typowa o formie ogłoszeniowej pod zlecenia?

Re: [PL] Galeria Bohuna
I znowu swietna figurka w czasie krotszym niz ktos zdazy spodkladowac swoja...gratulacje, kolejny mega model
Widzisz, raz dales zdjecie od tylu, a i tak ludzie rzadaja wiecej 

Re: [PL] Galeria Bohuna
o Vulgar
leży taki u mnie w pudełku od ... hym od nowości ...
niebiescy Wulfeni - tak zaczynali w konfie - potem ich "domroczniono" - jak zresztą cały system - ze szkoda dla tego systemu
oj tło inne bo te boli ..
Teraz pokaż fotkę zboku

niebiescy Wulfeni - tak zaczynali w konfie - potem ich "domroczniono" - jak zresztą cały system - ze szkoda dla tego systemu
oj tło inne bo te boli ..
Teraz pokaż fotkę zboku

