[PL] Pracownia Galharena, czyli powrót Jedi [15.03.13 BSB ]

Jeśli chcecie pokazać swoje *ukończone* prace, to trafiliście we właściwe miejsce
Forum rules
Prosimy, abyście w tym dziale starali się zamieszczać prace i dyskusje na temat gotowych modeli. Jeśli macie fotki WIP (tzn. z przebiegu prac), to zamieśćcie je w stosownym dziale i ewentualnie podajcie link do takiego tematu w poście z gotową pracą.
Galharen
Posts: 1031
Joined: 25 May 2005, o 10:28
Location: Poznań / Poland
Contact:

Post by Galharen »

Mały update:

ImageClick to see full-sized image

co sądzicie?
Image
mahon
Super Villain
Super Villain
Posts: 23961
Joined: 31 Mar 2005, o 23:36
Location: Poznan, Poland
Contact:

Post by mahon »

brzuszek klasiora!
reszta pewnie WIP
-- Mahoń

Image

Back in the garage with my bullshit detector
-Muk-
Posts: 169
Joined: 5 Apr 2007, o 21:19
Location: Zielona Góra

Post by -Muk- »

Super ! Musze wreszcie swojego przemalować :)
Kotlet_Schabowy

Post by Kotlet_Schabowy »

Brzuch jest świetny. Zastanawiam się tylko dlaczego na całym cielsku nie zrobiłeś takich płynnych przejść od niebieskiego do błękitu?
Galharen
Posts: 1031
Joined: 25 May 2005, o 10:28
Location: Poznań / Poland
Contact:

Post by Galharen »

Największą zmorą są dla mnie te kamienie, bo zupełnie nie wiem co z nimi zrobić :cry: :cry: Co do reszty skóry, zrobiłem tak po to, aby polansowac sie ze umiem zrobić dobre przejścia :P (brzuch), a na reszcie chce sie pobawić washami jeszcze :)
Na fotce średnio wyszły czerwienie, bo w rzeczywistości są lepsze :?
Czekam na pomoc :!:
Image
przemosz.
Posts: 1318
Joined: 6 Jun 2006, o 14:55

Post by przemosz. »

ELo!
Ja
bym kamulcom
przedewszystkim ostro zaznaczyl krawedzie. I w miejscu najwiekszego skupienia swiatla dal rozblysk bieli.Myslales zeby w niektorych miejscach skore rozjasnic kolorem cielistym(elf fleshem? ) ?
Rentall
Posts: 913
Joined: 9 Apr 2007, o 23:01
Location: Poland

Post by Rentall »

brzuch mnie pwalił 8) a co do kamieni... to ja tez bym je obkrawedziowal tak zeby wygladaly jak ostre, i ogolnie tak jak mowiles, porobil bym washe, roznego koloru, co by skora miala rozne przebarwienia, czerwienie sa spoko wedlug mnie, w niektorych miejscach zlagodzil bym przejscie od cieni w zaglebieniach do gladkiej skory, bo np. przy czerwonych wlosach (?) wyglada to gorzej niz np. na tym samym miesniu, tylko ze z drugiej strony (mam nadzieje ze zrozumiales o co mi chodzi, bo mozna sie pogubic :P )

ogolnie brzuch wymiata najbardziej
Galharen
Posts: 1031
Joined: 25 May 2005, o 10:28
Location: Poznań / Poland
Contact:

Post by Galharen »

Brzuch też mi się podoba :wink:
Właśnie kończę łape brakującą i zobaczymy, czy się będę bawił w washe na skórze. Klientowi narazie model się podoba, wiec nie wiem czy jest sens eksperymentować.
Image
Nameless
The Better Choice
The Better Choice
Posts: 17415
Joined: 21 Jun 2005, o 17:41
Location: Silesia, Poland
Contact:

Post by Nameless »

kamienie ja bym jednakowoz czarne, blyszczace zrobil. Obsydianowe. Kto czytal discworlda, ten wie, ze jak troll to i obsydian musi byc ;)
a moze w discworldzie trolle z innych kamieni byly? :think: niewazne, czarny i tak tu bedzie bardzie pasowal :P

brzuch - no fajny, gladziutki. ale ja sie nie bede zachwycal, bo mi logika cieniowania przeszkadza. jesli dol brzucha (okolice pepka i szmaty) jest tak zacieniowana, to gora brzucha powinna byc jeszcze ciemniejsza. jest schowana pod tulowiem, i jak przypuszczam czesciowo druga reka. poza tym rozjasnienia na ramionach (barkach? karku? tam u gory :lol:) powinny byc bardziej zddecydowane od tych na brzuchu, na gorze nic swiatla nie blokuje.
Nameless Painter Blog
==================================================
Image
Galharen
Posts: 1031
Joined: 25 May 2005, o 10:28
Location: Poznań / Poland
Contact:

Post by Galharen »

Nie ma to jak chłodna kalkulacja Namelessa, ale masz rację oczywiście :)
Image
Post Reply