[PL] Lakiery Liquitex
Posted: 24 Feb 2013, o 14:25
Hej, czy ktoś używał produktów firmy Liquitex? Jakie macie z nimi doświadczenia? Przede wszystkim interesują mnie lakiery: błyszczący oraz matowy, które to chciałbym używać do separacji przy okazji nakładania olejnych washy.