Page 1 of 1
[PL] Figurki na poczatek
Posted: 14 Jan 2013, o 16:34
by juszczynk
Prosze o pomoc w wybraniu figurek albo pojedynczych modeli do malowania na poczatek . Dostalem figurki racham , ale sa zdecydowanie dla mnie za trudne poniewaz maja zbyt duzo detali

.
Od razu mowie ze nie interesuja mnie figurki ze stajni GW bo nie chce malowac calych regimentow .
Dziekuje za pomoc i prosze o rozsadne propozycje

Re: [PL] Figurki na poczatek
Posted: 14 Jan 2013, o 17:33
by Grish
Ze stajni GW nie musisz malować całych regimentów, wystarczy, że poszukasz blistra z pojedynczą figurką albo coś w pudełku. Może np. Dreadnought:
https://www.games-workshop.com/gws/catal ... rod1080088
Jak nie chcesz wywalać worka złota na początku, to z pewnością znajdziesz gdzieś używanego, niepomalowanego za mniejszą kasę, niż nowy.
Re: [PL] Figurki na poczatek
Posted: 14 Jan 2013, o 19:17
by juszczynk
Nie czuje sie dobrze z duzymi modelami bo mnie oniesmielaja ze beda z poczatku zle wygladac wiec wole zaczac z blistrow . Znalazlem polski system z miare tanimi figurkami >
https://allegro.pl/neuroshima-tactics-bo ... 64677.html . Mysle ze to bedzie dobrym wyborem na poczatek . Wiem ze reaper produkuje malo skomplikowane figurki , ale nagle zniknely z allegro i musze znalezc innego dostawce . Dzieki za propozycje cos poszukam i wrzuce niedlugo wipy na swoj watek na forum
Re: [PL] Figurki na poczatek
Posted: 14 Jan 2013, o 19:35
by Marta
Przejrzyj sobie dzial 'manufacturers' tutaj na forum. Znajdziesz tam bardzo duzo firm robiacych modele o rozym stopiu skomplikowania. Napewno znajdziesz cos dla siebie.
'eM
Re: [PL] Figurki na poczatek
Posted: 14 Jan 2013, o 19:56
by Demi_morgana
Dużo przyjemniej maluje się EM4 lub Copplestone'a niż Neuro - sprawdz
Combat Zone. Na żywca modele wyglądają dużo lepiej niż na fotkach a też bardzo przystępne cenowo

Re: [PL] Figurki na poczatek
Posted: 14 Jan 2013, o 20:15
by Slawol
Marta wrote:Przejrzyj sobie dzial 'manufacturers' tutaj na forum. Znajdziesz tam bardzo duzo firm robiacych modele o rozym stopiu skomplikowania. Napewno znajdziesz cos dla siebie.
'eM
Jup. Do tego chciałem dorzucić
https://www.coolminiornot.com. Masz tam podział na kategorie i producentów w galerii. Bardzo często przy danym modelu są podane nazwa oraz firma. A potem już tylko sklepy i szukanie

Re: [PL] Figurki na poczatek
Posted: 14 Jan 2013, o 20:45
by juszczynk
Dziekuje za wszystkie porady. Ferie sie zblizaja wiec napewno znajde czas na malowanie .