[PL] ORK

Jeśli chcecie pokazać swoje *ukończone* prace, to trafiliście we właściwe miejsce
Forum rules
Prosimy, abyście w tym dziale starali się zamieszczać prace i dyskusje na temat gotowych modeli. Jeśli macie fotki WIP (tzn. z przebiegu prac), to zamieśćcie je w stosownym dziale i ewentualnie podajcie link do takiego tematu w poście z gotową pracą.
IRKUCK
Posts: 1993
Joined: 29 Aug 2005, o 14:20
Contact:

Re: [PL] ORK

Post by IRKUCK »

Podoba mi się wejście w odcienie żółci z kolorem skóry, zawsze byłem zwolennikiem malowania w ten sposób orasów.
Malowaniem bardzo spasowałaś się do klimatu modelu :)
Ana wrote:wogóle uważam, że czas działa na szkodę dla tej armii
Ja uważam wręcz odwrotnie, najbardziej teraz podobaja mi się właśnie i twarze orkowe, i wykonanie modeli, wcześniej troche podchodziły tak pod cyberpunk a teraz wygląd ich jest zgranny z fulufem :D i pewnie przez to dopiero jak wypuścili ostatni kodeks wtedy zdecydowałem się zbierać orasy :D
....::::Dar Makabere Tanza Des Vampires:::....
Image
Maru
Camera Expert
Camera Expert
Posts: 3631
Joined: 4 Jun 2005, o 01:22

Re: [PL] ORK

Post by Maru »

ojtam ojtam :)
ząb autentyczne wygląda jak by ci sie ręka obślizgnęła ...
fajne że piszesz o tym co stało za stworzeniem takiego a nie innego malowana - szkoda że dopiero teraz :P ..
ale co jak co podstawka kostka kradnie uwagę od modelu :P
"GOOD RACK CAN MAKE A DONKEY ATTACK LION"
http://maru.worldblogcafe.com/
Image
mahon
Super Villain
Super Villain
Posts: 23961
Joined: 31 Mar 2005, o 23:36
Location: Poznan, Poland
Contact:

Re: [PL] ORK

Post by mahon »

Ana wrote:Dzięki jeszcze raz za te uwagi i choć mnie one dziwią - widać mam trochę zdziwaczały gust, to dobrze i o tym wiedzieć.
Ktoś mnie wyręczył? :curtain:
:mrgreen:
-- Mahoń

Image

Back in the garage with my bullshit detector
Nameless
The Better Choice
The Better Choice
Posts: 17415
Joined: 21 Jun 2005, o 17:41
Location: Silesia, Poland
Contact:

Re: [PL] ORK

Post by Nameless »

mahon wrote:
Ana wrote:Dzięki jeszcze raz za te uwagi i choć mnie one dziwią - widać mam trochę zdziwaczały gust, to dobrze i o tym wiedzieć.
Ktoś mnie wyręczył? :curtain:
:mrgreen:
:curtain: nie, ktos cie wybral na meza :curtain:
Nameless Painter Blog
==================================================
Image
Ana
Painting Mum
Painting Mum
Posts: 3418
Joined: 9 Apr 2005, o 02:49

Re: [PL] ORK

Post by Ana »

:lol: :lol: :lol:

Jeszcze kilka takich wyborów i wyląduję w jednej lidze z Mahoniem i Namelessem :doh:
-- Ańa

Image
Slawol
Perpetuum Mobile
Perpetuum Mobile
Posts: 6075
Joined: 27 Feb 2007, o 20:47
Location: Gorzów Wlkp./Poland

Re: [PL] ORK

Post by Slawol »

Ork w Twoim wykonaniu to coś zupełnie nowego, zarówno pod kątem modelu, jak i samego malowania/kolorystyki.

Wszystko już powiedzieli, więc nie będę powielał.

Powiem tylko, że same strzały nie są dla mnie jakieś niewłaściwe, ale kolor lotek mnie drażni - zbyt jaskrawy ten żółty. Skóra orka dobra, chociaż moim zdaniem ciut jednolita - więcej tam można było tych odcieni wrzucić albo chociaż jakieś tatuaże, bo skóry to ten model ma odsłoniętej sporo.

Tarcza świetna, podstawka z drewnianymi skrzynkami także. Kostka jest dla mnie oddzielną podstawką i tutaj trochę przeładowane to wszystko jest. Dla mnie model mógłby stać tylko na skrzyniach :)

No i fotka na biało-niebieskim tle są świetna. Miło widzieć "stare" tło ;)

No i brakuje mi ujęcia tyłu modelu. Czyżbyś szła w ślady Bohuna, że tylko od przodu model pokazujesz? :P Co z tego, że niby nudne, ma być pokazany tył!

Bardzo udana praca i wreszcie coś innego, niż Chaos i Tzeentch ;)

P.S. A i oczka na kostce widziałbym trochę większe :)
Pozdrawiam/Best regards
Sławomir Borysowski

Image

Let’s put a smile on that face!
Nameless
The Better Choice
The Better Choice
Posts: 17415
Joined: 21 Jun 2005, o 17:41
Location: Silesia, Poland
Contact:

Re: [PL] ORK

Post by Nameless »

a tak w ogole to mam gdzies tego orka... moze bym go sobie tez pomalowal?
Nameless Painter Blog
==================================================
Image
Marta
Posts: 1840
Joined: 22 Apr 2009, o 20:24
Location: London
Contact:

Re: [PL] ORK

Post by Marta »

Mi sie oras meeega podoba. Szczegolnie skora i ten odcien czerwieni na tarczy. No i ogolnie cala figsa jest na si:D
Podstawka z kostka nie przemawia do mnie calkowicie, ale w sumie tez nie musi:P Chociaz technicznie tez fajnie wykonana.

pzdr
'eM
Impossible is Nothing!!
Twisted Brushes
Ana
Painting Mum
Painting Mum
Posts: 3418
Joined: 9 Apr 2005, o 02:49

Re: [PL] ORK

Post by Ana »

Dzięki :)
A o tatuażu nawet przyznam się, że nie pomyślałam. Fajny pomysł, tylko czy nie wyglądałoby potem, że każda moja figurka musi mieć dziarę? No i jakie dziary robią sobie orki? Widzieliście jakieś fajne? Musiałaby być trochę prymitywna - mało wysublimowana :mrgreen:
-- Ańa

Image
Flameon
Posts: 989
Joined: 1 Jul 2007, o 11:26
Location: Kraków

Re: [PL] ORK

Post by Flameon »

Ładny model choć musze powiedzieć ,że brakuje mi przebarwień na skórze, jest na zabawę z nią dużo miejsca na tej figurce i niestety mam wrażenie ,że nie zostało to wykorzystane, a szkoda. Niestety pomysł z tą kostką uważam za nietrafiony, za dużo tego wszystkiego przez co sam model gubi się w kompozycji, no i strzały też na minus niestety, są zbyt grube i jaskrawe. Natomiast podoba mi się bardzo tarcza, ładne stonowane kolory i przyjemny wzór, fajna rzecz.
Post Reply