[PL] Gablotka m.ike'a

Jeśli chcecie pokazać swoje *ukończone* prace, to trafiliście we właściwe miejsce
Forum rules
Prosimy, abyście w tym dziale starali się zamieszczać prace i dyskusje na temat gotowych modeli. Jeśli macie fotki WIP (tzn. z przebiegu prac), to zamieśćcie je w stosownym dziale i ewentualnie podajcie link do takiego tematu w poście z gotową pracą.
Post Reply
Mike

[PL] Gablotka m.ike'a

Post by Mike »

Hi!

Temat na gotowe prace. Zachęcam do krytyki.


Dreadzik, skonczony dawno, dawno temu, obcykany dopiero kilka dni temu.
Nie jestem z niego zadowolony, za blado i nudno. Tyle dobrego, że chyba lepiej niż ostatnie prace ;).

Image
Maru
Camera Expert
Camera Expert
Posts: 3631
Joined: 4 Jun 2005, o 01:22

Re: [PL] Gablotka m.ike'a

Post by Maru »

blado jest bo niema niczego w pół tonach ale nie jest źle - jest efektowny (mógł by być bardziej) ale nie jest Mdły

najsłabsze sa lakowe piurity sele - brak im na górze rozjaśnienia
i niektóre jasne bliki mogły by być cieńsze
"GOOD RACK CAN MAKE A DONKEY ATTACK LION"
http://maru.worldblogcafe.com/
Image
Gildor
Posts: 1681
Joined: 28 Aug 2007, o 14:42
Location: Poland, Zielona Góra

Re: [PL] Gablotka m.ike'a

Post by Gildor »

Bardzo Bohuniasty!
Wygląda fajnie, jak już Maru wspomniał- efektownie : )
Image
Slawol
Perpetuum Mobile
Perpetuum Mobile
Posts: 6075
Joined: 27 Feb 2007, o 20:47
Location: Gorzów Wlkp./Poland

Re: [PL] Gablotka m.ike'a

Post by Slawol »

Model mi się w ogóle nie podoba jako model. Wygląda jak taka chodząca konserwa.

Za to malowanie i owszem!

A mi tam się podoba przód bardzo, taki gwiezdny :)

Tył nudny, bo ciemny i ponury, niewiele tam się dzieje. Rdza trochę zbyt ceglasta jak dla mnie. Pieczęci się nie czepiam, papierków też nie, bo moim zdaniem wyglądają dobrze. Orzeł z przodu na pewno za ciemny i zwyczajnie niewidoczny. A jako emblemat - mógłby błyszczeć porządnie, skoro reszta taka wycackana na pancerzu :) Soczewki w hełmie dałbym zupełnie inne, wściekłe i jasne, czyli czerwone/pomarańczowe, bo niebieskie strasznie mi giną w tym kolorze pancerza :)

Brakuje mi tu tylko freehandów na tym modelu. Jest zwyczajnie pusto, a można by tam gdzieś wcisnąć jakieś oznaczenia jednostki, czy coś podobnego :) Albo jakąś czachę oddziału, cokolwiek.

Technicznie to się wyrobiłeś w tych pancerzach bardzo szybko!
Pozdrawiam/Best regards
Sławomir Borysowski

Image

Let’s put a smile on that face!
Ignis
Posts: 172
Joined: 8 Oct 2010, o 23:05

Re: [PL] Gablotka m.ike'a

Post by Ignis »

Slawol wrote:
Brakuje mi tu tylko freehandów na tym modelu. Jest zwyczajnie pusto, a można by tam gdzieś wcisnąć jakieś oznaczenia jednostki, czy coś podobnego :) Albo jakąś czachę oddziału, cokolwiek.
Popieram, zdecydowanie urozmaiciłoby to model i wzbogaciło odczucia estetyczne przy oglądaniu ;)
Image
Post Reply