Page 1 of 1

[PL] WIP

Posted: 5 Sep 2011, o 20:28
by Theotril
Witam.
Oto model, który obecnie maluje.
ImageClick to see full-sized image
Model bardzo fajny, zaskoczył mnie jego rozmiar. Ma chyba coś koło 90 mm, także sporawy.
Komentarze mile widziane.

Re: [PL] WIP

Posted: 5 Sep 2011, o 20:34
by Nameless
do 22 pazdziernika mam tylko jeden komentarz do kazdego tematu - mam nadzieje zobaczyc to na hussarze :P

Re: [PL] WIP

Posted: 5 Sep 2011, o 20:45
by przemo
Fajne zadrapania. Ale brakuje mi większego kontrastu, szczególnie na twarzy.

Re: [PL] WIP

Posted: 5 Sep 2011, o 21:25
by Maru
poczekam na dalsze kroki bo na razie płaskawo

Re: [PL] WIP

Posted: 6 Sep 2011, o 01:45
by mahon
dajcie żyć, toż to wczesny WIP z pewnością. jeśli pójdziesz w tę stronę, co zawsze, to będziemy mieli bardzo interesujący widok :)

Re: [PL] WIP

Posted: 6 Sep 2011, o 12:58
by IRKUCK
dla mnie póki co wrażenie robi sam model, na efekt końcowy chętnie poczekam, póki co ciekawie się zapowiada :)

Re: [PL] WIP

Posted: 7 Sep 2011, o 22:43
by Marta
Jak na wczesnego WIPa wyglada fachowo, mam nadzieje, ze efekt koncowy bedzie super, zeby mozna sie bylo pozachwycac duzym ludzikiem:)

m

Re: [PL] WIP

Posted: 12 Sep 2011, o 21:31
by Gazza
Czekam z niecierpliwością na ciąg dalszy.
Jak mniemam pancerz aerografowałeś? :roll:
Pzdr!

Re: [PL] WIP

Posted: 13 Sep 2011, o 08:12
by sea.man
przywieziesz o na Hussara?

Re: [PL] WIP

Posted: 13 Sep 2011, o 17:58
by Theotril
Jak mniemam pancerz aerografowałeś? :roll:
tak używałem aerografu, potem, olejne + pędzel.
przywieziesz o na Hussara?
hmm raczej mnei tam nie bedzie :P

Dzięki za konemtarze. Praca posunęła się do przodu, jak bede miał aparat to machne fotke.