[PL] Galeria : Osetin

Jeśli chcecie pokazać swoje *ukończone* prace, to trafiliście we właściwe miejsce
Forum rules
Prosimy, abyście w tym dziale starali się zamieszczać prace i dyskusje na temat gotowych modeli. Jeśli macie fotki WIP (tzn. z przebiegu prac), to zamieśćcie je w stosownym dziale i ewentualnie podajcie link do takiego tematu w poście z gotową pracą.
mahon
Super Villain
Super Villain
Posts: 23961
Joined: 31 Mar 2005, o 23:36
Location: Poznan, Poland
Contact:

Re: [PL] Galeria : Osetin

Post by mahon »

a w ogóle to ten marynarz dla mnie nie jest TT, bo TT może być prosty, ale powinien być staranny.
ten nie jest - widzę jak ci złoto pancerz zalało ^^
-- Mahoń

Image

Back in the garage with my bullshit detector
Osetin

Re: [PL] Galeria : Osetin

Post by Osetin »

Kolejny post dzisiaj :lol: :farao:
Tym razem nic specjalnego, otwieram nowy projekt(który to już , 15?... :lol: ).
Będzie to taka mini diorama, - będzie na niej Ikit Claw stojący tyłem do driady która wychodzi z lasu, szukałem internetowego sklepu z stycznymi roślinkami i oto na co natrafiam(nie w sklepie modelarskim- na rybach! :lol: :lol: )
Image
Ta roślinka to ho ho znalezisko, listki są twarde, właśnie pokryłem je matowym lakierem i będą jeszcze trwałe! :
Tu kilka slajdów , takich dla śmiechu :P
Image
A tu mały zbiorniczek z szklą , mam taki plan- będzie to sadzawka obok której stoi mój szczurek , (po to jest poxipol[ROSYJSKI :D]) w sadzawce będzie rybka albo goblinek który niby oddycha przez rurkę :lol: , jeszcze się nie zdecydowałem , co mi radzicie?
PLUS
Image
PLUS
Image
= DUUUUŻO ZABAWY I MOŻLIWIE FAJNY EFEKT :D
Tu driada , z tymi listkami , wygląda naprawdę realistycznie , prawda? :D
Image

To tyle,
Pozdrawiam i czekam na odpowiedz , OSS :mrgreen:
Last edited by Osetin on 16 Jul 2011, o 23:02, edited 2 times in total.
Osetin

Re: [PL] Galeria : Osetin

Post by Osetin »

mahon wrote:a w ogóle to ten marynarz dla mnie nie jest TT, bo TT może być prosty, ale powinien być staranny.
ten nie jest - widzę jak ci złoto pancerz zalało ^^
Doooobra pracowałem jakieś 2 godziny.... :doh: :help: :dead: :pfff: :zombie: :suicide:
(można było użyć więcej ikonek? :lol: )
Oss... :doh:
Maru
Camera Expert
Camera Expert
Posts: 3631
Joined: 4 Jun 2005, o 01:22

Re: [PL] Galeria : Osetin

Post by Maru »

w sadzawce będzie rybka albo goblinek który niby oddycha przez rurkę
rybka oddychająca przez rurkę ?? :bonk:


jeśli juz to goblin

co jest na dnie tej um szklanki ??

btw na temat Gw i ich ludków widziałem dzisiaj te nowe plastiki w blistrach z Sztorm of Masło i sa spox naprawde ładne detale - nekromancer fajny , "konik polny tysz" ale dlaczego za kawałek plastiku 40 zł ?? jak za taki sam kawałem w boxie np Dark Eldar Scourges - 5 w boxie od 65 do 80 zł czyli od ludka 13 zł ~ 16 zł - specjalne pożyczyłem od jednego z graczy judki by oblukać - ten sam plastik a scouge mają masę rzeczy na ramce a modele są koszmarkami do odlewana - same kąty ostre wiec niby powinny być droższe bo bardziej skomplikowane a to nie
"GOOD RACK CAN MAKE A DONKEY ATTACK LION"
http://maru.worldblogcafe.com/
Image
Osetin

Re: [PL] Galeria : Osetin

Post by Osetin »

No tak ale:
Last edited by Osetin on 16 Jul 2011, o 23:22, edited 1 time in total.
Osetin

Re: [PL] Galeria : Osetin

Post by Osetin »

rybka oddychająca przez rurkę ?? :bonk:
jeśli juz to goblin
chodzi mi o goblinka
co jest na dnie tej um szklanki ??
grosik , żeby było widać rozmiar szklanki
btw na temat Gw i ich ludków widziałem dzisiaj te nowe plastiki w blistrach z Sztorm of Masło i sa spox naprawde ładne detale - nekromancer fajny , "konik polny tysz" ale dlaczego za kawałek plastiku 40 zł ?? jak za taki sam kawałem w boxie np Dark Eldar Scourges - 5 w boxie od 65 do 80 zł czyli od ludka 13 zł ~ 16 zł - specjalne pożyczyłem od jednego z graczy judki by oblukać - ten sam plastik a scouge mają masę rzeczy na ramce a modele są koszmarkami do odlewana - same kąty ostre wiec niby powinny być droższe bo bardziej skomplikowane a to nie
No tak ale gw to chała, robią sobie z nas jaja jak tylko im się podoba! :banghead:
Oss
Osetin

Re: [PL] Galeria : Osetin

Post by Osetin »

Taki mały upload :
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Moim zdaniem całkiem sprawnie mi to idzie wiecie, bo malowałem jakieś 4 godziny i oto efekt :D
Jak na zdjęciach widać zostało jeszcze drugie tyle aby tors był skończony, nie mowie tylko o nie skończonych detalach , jeszcze jest dużo do poprawy :wink:
Podoba wam się?
Jakieś sugestie?
Coś zmienić?
Czekam na odpowiedzi! :mrgreen:
Oss
Osetin

Re: [PL] Galeria : Osetin

Post by Osetin »

No i kolejny upload'zik :mrgreen: :
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image

Tu macie podgląd na oczko boga kupo saurona :lol:

Image

A tu podgląd na to na czym się wzorowałem ( :wink: ) GW ! :D

Image


Kolejne kilka godzin pracy, nie jestem pewny ile ale myślę ze około 3 h jeszcze nad nim siedziałem, na resztę pewnie wyłożę kolejne dwa razy tyle... :lol:
Proszę o wszelkie komentarze bo naprawdę potrzebuje trochę konstruktywnej krytyki( no chyba ze się wam bardzo podoba :bonk: :lol: )
Oss
Gildor
Posts: 1681
Joined: 28 Aug 2007, o 14:42
Location: Poland, Zielona Góra

Re: [PL] Galeria : Osetin

Post by Gildor »

Cześć.
Moim zdaniem popełniasz mój błąd. Starasz się szybko zrobić coś bajeranckiego zapominając o podstawach.
Dokończ go, zrób podstawkę i wklej ładną fotkę na białym tle :)
Ciężko tak oceniać WIPa, przynajmniej dla mnie. Na moje oko ludzik potrzebuje nieco więcej rozjaśnień.
Image
Osetin

Re: [PL] Galeria : Osetin

Post by Osetin »

Ok, wiem właśnie zacząłem zauważać ze jest zbyt ciemny a poza tym jest nie prawidłowe tło, ale to jeszcze dość wczesny wip, jak skończę to zobaczymy :o
Oss
Post Reply