[PL] Pamperki

Jeśli chcecie pokazać swoje *ukończone* prace, to trafiliście we właściwe miejsce
Forum rules
Prosimy, abyście w tym dziale starali się zamieszczać prace i dyskusje na temat gotowych modeli. Jeśli macie fotki WIP (tzn. z przebiegu prac), to zamieśćcie je w stosownym dziale i ewentualnie podajcie link do takiego tematu w poście z gotową pracą.
-Muk-
Posts: 169
Joined: 5 Apr 2007, o 21:19
Location: Zielona Góra

[PL] Pamperki

Post by -Muk- »

Dawno nic tutaj nie wrzucałem, niestety moja próżność karze mi się pochwalić swoimi wypocinami. Nie ma sensu żebym wrzucał tutaj wszystko co pomalowałem od mojej ostatniej obecności na forum. Prezentuje więc tylko moją najbardziej aktualną figurkę i mam nadzieje, że w najbliższej przyszłości pojawią się jakieś nowe malunki do pokazania.

ImageClick to see full-sized image
Maru
Camera Expert
Camera Expert
Posts: 3631
Joined: 4 Jun 2005, o 01:22

Re: [PL] Pamperki

Post by Maru »

no takiego posta napisałem a tu error ... 504 ... -_- :banghead:

ładne i czyste
ale :
Dlaczego Pink Marines w wzorze malowana z Gey Cruzade IV "Deep intruder" ?? :lol:
z tyłu - różowe "krawężniki na butach / nogawkach - powinny być oświetlone z góry i mieć cień pod sobą au ciebie to to guma balonówka
metaliki - zrobiłeś na modelu ładny zenital .. to dlaczego niema go na metalikach ?? - to jest wykonalne i wyglądało by ładniej
- oczy :evil: no i kolejna ofiara osl z oczu = Night Wolf w power armurce, wiem że teraz jest nowy Mortal Kombat (i jest kozacki) ale to nie powód by robić indianina :) WH40k i to jeszcze Różowego .... jakiś mariaż z Mileną ??

oczy można zrobić świecące ale nie tak :)

- skill jest ale brak konsekwencji w całym wykonaniu modelu -
a i podoba mi się lampka ale już nie to w co jest zamontowana

jak bym miał powiedzieć co jest najlepsze - to będzie to księga na ramieniu
a najsłabsze - metaliki (PłAAAAAAAAASKIE )
"GOOD RACK CAN MAKE A DONKEY ATTACK LION"
http://maru.worldblogcafe.com/
Image
JerzyK
Posts: 601
Joined: 13 Oct 2009, o 09:20
Location: Krakow

Re: [PL] Pamperki

Post by JerzyK »

Maru wrote:Dlaczego Pink Marines w wzorze malowana z Gey Cruzade IV "Deep intruder" ??
z tyłu - różowe "krawężniki na butach (...)
Uwielbiam czytać Twoje posty :clap: :clap: :clap:
Maru
Camera Expert
Camera Expert
Posts: 3631
Joined: 4 Jun 2005, o 01:22

Re: [PL] Pamperki

Post by Maru »

i co przestraszyłem Muka czy obraziłem ?? że głosu nie daje
"GOOD RACK CAN MAKE A DONKEY ATTACK LION"
http://maru.worldblogcafe.com/
Image
-Muk-
Posts: 169
Joined: 5 Apr 2007, o 21:19
Location: Zielona Góra

Re: [PL] Pamperki

Post by -Muk- »

Ani jedno ani drugie. Po prostu nie widzę potrzeby komentarza. Mam tłumaczyć, że w rzeczywistości metaliki są mniej płaskie, a różowy mniej różowy ? :P

Kolorystyka podyktowana jest wymaganiami zamówienia.
- oczy :evil: no i kolejna ofiara osl z oczu = Night Wolf w power armurce, wiem że teraz jest nowy Mortal Kombat (i jest kozacki) ale to nie powód by robić indianina :) WH40k i to jeszcze Różowego .... jakiś mariaż z Mileną ??
Do tej czesci też ciężko mi się odnieść bo zrozumiałem tylko pierwsze słowo.
a i podoba mi się lampka ale już nie to w co jest zamontowana
Tutaj też proszę o wyjaśnienie.

Z resztą się zgadzam.
Kuzyn

Re: [PL] Pamperki

Post by Kuzyn »

-Muk- wrote:Nie ma sensu żebym wrzucał tutaj wszystko co pomalowałem od mojej ostatniej obecności na forum.
czemu nie? Ja chętnie bym sobie pooglądał :D a co marina to uważam, że jest dobrze zrobiony ale różowy to niestety nie jest kolor dla marinsów :angel: technicznie spoczko :D

Peace!
Maru
Camera Expert
Camera Expert
Posts: 3631
Joined: 4 Jun 2005, o 01:22

Re: [PL] Pamperki

Post by Maru »

to jadzem :)
ImageClick to see full-sized image
to jest Nightwolf
i jego charakterystyczne zacieki pod oczami :)
a to jest Milena ImageClick to see full-sized image
ImageClick to see full-sized image
http://www.youtube.com/watch?v=VNDfuBOK ... re=related

pani w "różowym" i nie do końca mentalnie normalna

a twój koleś ma "zacieki pod oczami jak Nightwolf i kolorek Mileeny :)


- Lampka
to światełko na podstawce - zrobione jest fajne ale jest w metalowej części przekaźnika czy czegoś tam do smerfów
co wygląda jak stary silnik , a można było to pomalować znaczne ciekawiej i w gamie kolorystycznej modelu - co wyglądało by lepiej bo teraz to wgląda jak żelazko ... "bracie Nightwolf przeprasuje brat nasze różowe pancerze na krucjatę - jasne pyrgnij mi tu żelazko przemysłowe, to w trymiga w rancik je zrobię"
w takim stanie jakim jest nie pasuje ani do modelu ani do podstawki w sensie doboru kolorów i kompozycji

i podtrzymuję - technika jest
ale teoria wymaga podszkolenia z zakresu kompozycji i doboru kolorów
- a i pisz jeśli dobór kolorów był narzucony .. bo to ratuje przed masą nieraz krytyki .. której nie jesteś winien ... bo takie zamówienie ;)
"GOOD RACK CAN MAKE A DONKEY ATTACK LION"
http://maru.worldblogcafe.com/
Image
Camelson
Jarek Wędrowniczek
Posts: 406
Joined: 13 Dec 2008, o 22:49
Contact:

Re: [PL] Pamperki

Post by Camelson »

na tym zdjeciu Milena ma fajne... rzeźbienie ^ ^'
mr_Denial
Posts: 364
Joined: 28 Sep 2010, o 11:15

Re: [PL] Pamperki

Post by mr_Denial »

Nie napisze nic nowego:
- podoba mi się podstawka, zadrapania i kolory na niej
- podoba mi się lampka ale już sam pałąk jest taki sobie(mały kontrast)
- szmatka jest całkiem fajna
- światło dobrze pracuje na zbroi i generalnie modelu

Nie podoba mi się:
- Oczy i OSL. Wyszedł trochę przerysowany/nachalny i przynajmniej na focie jakoś mało świeci :|
- zbroja rozjaśniana białym i w konsekwencji jej różowawy efekt. Bym spróbował wcisnąć trochę pomarańczy w midtony i lekko, subtelnie żółtawy w światła. Ciekawe jak by to wyglądało ;)
- ten metaliczny pałąk na podstawce.

Nie wiem, nie napisze ci czegoś w stylu, że zbroja ma/powinna mieć kolor jak z kampanii imperialnej IV dekady po roku 40K, bo mam to w D..ie (już taki niesforny jestem ;))
i totalnie mnie to nie interesuje, także od flufu się odcinam :lol:

Całościowo jest bardzo na plus i pewnie klient będzie bardzo zadowolony, ale pewnie potrafisz lepiej, także spinaj zwieracze i ciśnij chłopaku dalej! ;)

Ps. Mortal Kombat mnie ni ziębi ni grzeje, jestem bardziej na NIE(gry z tak kwadratową animacją robiło się 20 lat temu). Za to takie BlazBlue albo Marvel Vs Capcom 3 już poważam ;)
Rentall
Posts: 913
Joined: 9 Apr 2007, o 23:01
Location: Poland

Re: [PL] Pamperki

Post by Rentall »

mowisz o nowym mortalu 9 ? Akurat gram w demo na ps3 i nic mi nie wiadomo o kwadratowej animacji
Post Reply