[PL] Verthandi - Red Sonia

Jeśli chcecie pokazać swoje *ukończone* prace, to trafiliście we właściwe miejsce
Forum rules
Prosimy, abyście w tym dziale starali się zamieszczać prace i dyskusje na temat gotowych modeli. Jeśli macie fotki WIP (tzn. z przebiegu prac), to zamieśćcie je w stosownym dziale i ewentualnie podajcie link do takiego tematu w poście z gotową pracą.
mahon
Super Villain
Super Villain
Posts: 23961
Joined: 31 Mar 2005, o 23:36
Location: Poznan, Poland
Contact:

Re: [PL] Verthandi - Red Sonia

Post by mahon »

ImageClick to see full-sized image

reszta pewnie jutro. tym niemniej dziękuję :)
-- Mahoń

Image

Back in the garage with my bullshit detector
Slawol
Perpetuum Mobile
Perpetuum Mobile
Posts: 6075
Joined: 27 Feb 2007, o 20:47
Location: Gorzów Wlkp./Poland

Re: [PL] Verthandi - Red Sonia

Post by Slawol »

Już koniec? Aniu, maluj kolejną figurę! :lol:
Pozdrawiam/Best regards
Sławomir Borysowski

Image

Let’s put a smile on that face!
Maru
Camera Expert
Camera Expert
Posts: 3631
Joined: 4 Jun 2005, o 01:22

Re: [PL] Verthandi - Red Sonia

Post by Maru »

i pozamiatane ... :shock:
"GOOD RACK CAN MAKE A DONKEY ATTACK LION"
http://maru.worldblogcafe.com/
Image
mr_Denial
Posts: 364
Joined: 28 Sep 2010, o 11:15

Re: [PL] Verthandi - Red Sonia

Post by mr_Denial »

O fak, teraz się okazało, że zabroniłem ludziom komentować i wyrażać własne opinie :lol:
Na bank zabiłem prezydenta i jestem odpowiedzialny za głód w krajach 3 świata :)

Wiesz Marto, masz trochę racji tak samo Mahoń pisząc o tym, że ta część tematów(foty, ISO, Matryce) jest związana
z tym hobby. Osobiście ta tematyka mnie nie obchodzi aż tak bardzo, nic na siłę, więc daruje sobie dalsze komentowanie,
bo jak wspomniałem nie wpisuje się w kategorie "filskie" i mnie to nudzi ;). No cóż trochę inni jesteśmy.

Zrobię sobie przerwę od komputera i dla odmiany coś pomaluje :bonk:

Pozdro.
Flameon
Posts: 989
Joined: 1 Jul 2007, o 11:26
Location: Kraków

Re: [PL] Verthandi - Red Sonia

Post by Flameon »

To ja powtórzę: Mam nadzieję ,że w tym roku na hussarze się zobaczymy i będziemy wszyscy mieli możliwość obejrzenia modeli Ani na żywo ;)
Ana
Painting Mum
Painting Mum
Posts: 3418
Joined: 9 Apr 2005, o 02:49

Re: [PL] Verthandi - Red Sonia

Post by Ana »

:lolsign: Hej nawet nie wiecie jak fajnie się czuję kiedy macie tyle uwag na temat figurki!
Jak model kończy na kilku komentarzo-poklaskach, to wydaje mi się, że nie mam już kumpi na tym świecie, co by szczerze powiedzieli co myślą.

Model zajął mi około miesiąc czasu ... godzinowo nie umiem powiedzieć ile przy nim siedziałam (czekajcie) ... (3-4h x 5 dni w tygodniu) x 4 tyg = Coś koło tego :mrgreen:
To się nazywa humanityka :wink:

@Człowiek.morze: wydaje mi się, że to czy światło będzie tam dochodzić, zależy od tego jak wysoko ustawimy źródło światła nad modelem. Lampa w pokoju nie oświetliłaby tamtych miejsc, ale światło zewnętrzne już raczej tak. Możliwe, że wizualnie prosi Ci się o to oko, bo wycieniowałam ją dość kontrastowo, co łatwiej sobie wyjaśnić sztucznym/punktowym oświetleniem.
Może i popełniłam niezdrowy melanż oświetleniowy :roll: ale jeszcze nie umiem do tego podejść ze świeżym spojrzeniem - sama nie umiem tego ocenić. Dzięki za sugestię.

A to obiecany artykuł:
http://paintingmum.blogspot.com/2011/02 ... -54mm.html
-- Ańa

Image
Ana
Painting Mum
Painting Mum
Posts: 3418
Joined: 9 Apr 2005, o 02:49

Re: [PL] Verthandi - Red Sonia

Post by Ana »

Flameon wrote:To ja powtórzę: Mam nadzieję ,że w tym roku na hussarze się zobaczymy i będziemy wszyscy mieli możliwość obejrzenia modeli Ani na żywo ;)
:lol: - a ja jak na złość, zwykle na takie okazje jestem ogołocona z prac. :doh:
-- Ańa

Image
mahon
Super Villain
Super Villain
Posts: 23961
Joined: 31 Mar 2005, o 23:36
Location: Poznan, Poland
Contact:

Re: [PL] Verthandi - Red Sonia

Post by mahon »

mr_Denial wrote:Na bank zabiłem prezydenta
którego? :shock:
mr_Denial wrote:i jestem odpowiedzialny za głód w krajach 3 świata :)
a to zależy od tego ile jesz ^^
mr_Denial wrote:Wiesz Marto, masz trochę racji tak samo Mahoń pisząc o tym, że ta część tematów(foty, ISO, Matryce) jest związana
z tym hobby. Osobiście ta tematyka mnie nie obchodzi aż tak bardzo, nic na siłę, więc daruje sobie dalsze komentowanie
myślę że taka jak sugeruje M.L. King powołam taką specjalną sekcję forum, gdzie o wstęp będzie trzeba się ubiegać i tam przeniosę dyskusje o fotografii.
i jeszcze dołożę wymóg pozdrawiania się sekretnym znakiem fotomasonów :P
tak zrobię! :twisted:
-- Mahoń

Image

Back in the garage with my bullshit detector
Nameless
The Better Choice
The Better Choice
Posts: 17415
Joined: 21 Jun 2005, o 17:41
Location: Silesia, Poland
Contact:

Re: [PL] Verthandi - Red Sonia

Post by Nameless »

to ja sie odrobine doloze do dyskusji, ktora chcesz przeniesc.
do niedawna czlowiek wklejal fote, a ludzie komentowali. i wszystko sie krecilo. nie tylko na tym forum, ale na wszystkich innych dedykowanych figurkom. a teraz? czy wyscie oszaleli wszyscy? ja wiem ze foty sa waznym elementem, skoro rzadko mamy mozliwosc zobaczenia danej pracy na zywo. ale obecnie wychodzi na to, ze patrzac na fote np. Ani ja mam sie najpierw zastanowic jak mam ustawiony monitor, potem jak ma ustwiony monitor autor zdjecia, potem dowiedziec sie o marke aparatu, bo przeciez niektore inaczej czerwienie pokazuja, potem przenalizowac jak (np.) Mahon zakrecil w softwarze, no bo on ustawia fote pod jeszcze inny monitor....
mozemy wrocic do starych dobrych czasow?
Nameless Painter Blog
==================================================
Image
mahon
Super Villain
Super Villain
Posts: 23961
Joined: 31 Mar 2005, o 23:36
Location: Poznan, Poland
Contact:

Re: [PL] Verthandi - Red Sonia

Post by mahon »

to musimy zerwać z komentarzami dotyczącymi kolorów i zejść jedynie na technikę :P

nie martw się, nie wpuszczę cię na fotomasońskie forum :snooty:

:lolsign:
-- Mahoń

Image

Back in the garage with my bullshit detector
Post Reply