[PL] Nielubiane figurki z LotRa

Tu możemy rozmawiać o ciekawych produktach przydatnych w naszym hobby, o tym co chcielibyśmy zobaczyć, co nam się nie podoba...
Nameless
The Better Choice
The Better Choice
Posts: 17415
Joined: 21 Jun 2005, o 17:41
Location: Silesia, Poland
Contact:

Re: [PL] Nielubiane figurki z LotRa

Post by Nameless »

Slawolu, ja nie szukam podobienstwa do aktorow, niepotrzebne mi to do szczescia. szukam fajnych figurek ktore sie fajnie maluje.
te do lotra po prostu takie fajne nie sa. takze (a moze glownie) ze wzgledu na mniejsza skale.
Nameless Painter Blog
==================================================
Image
Slawol
Perpetuum Mobile
Perpetuum Mobile
Posts: 6075
Joined: 27 Feb 2007, o 20:47
Location: Gorzów Wlkp./Poland

Re: [PL] Nielubiane figurki z LotRa

Post by Slawol »

Nameless wrote:Slawolu, ja nie szukam podobienstwa do aktorow, niepotrzebne mi to do szczescia. szukam fajnych figurek ktore sie fajnie maluje.
te do lotra po prostu takie fajne nie sa. takze (a moze glownie) ze wzgledu na mniejsza skale.
A to wiem i zgadzam się :) Ale to, że są podobne - również decyduje o ich fajności ;) A w sumie wypowiadałem się też ogólnie w temacie, bo mnie tu nie było jeszcze :bonk:
Pozdrawiam/Best regards
Sławomir Borysowski

Image

Let’s put a smile on that face!
Nameless
The Better Choice
The Better Choice
Posts: 17415
Joined: 21 Jun 2005, o 17:41
Location: Silesia, Poland
Contact:

Re: [PL] Nielubiane figurki z LotRa

Post by Nameless »

a widzisz, dla mnie niekoniecznie. pewnie dlatego, ze w przeciwienstwie do mlodziezy najpierw przeczytalem ksiazke a potem zobaczylem film. czyli - moja wizja srodziemia powstala zanim mnie pan jackson zbombardowal swoja ;)
Nameless Painter Blog
==================================================
Image
kacpero
Posts: 2287
Joined: 1 Dec 2005, o 16:27
Location: Poznan, Poland

Re: [PL] Nielubiane figurki z LotRa

Post by kacpero »

Nameless wrote:a widzisz, dla mnie niekoniecznie. pewnie dlatego, ze w przeciwienstwie do mlodziezy najpierw przeczytalem ksiazke a potem zobaczylem film. czyli - moja wizja srodziemia powstala zanim mnie pan jackson zbombardowal swoja ;)
hmmm, w sumie nie wyobrazalem sobie innej kolejnosci niz: 1) ksiazka 2) film ;) ale moze sie myle
a do lotra malowalem cirdana i arwene i musze przyznac ze praca nad figurkami byla bardzo przyjemna i relaksujaca, no moze za wyjatkiem twarzy cirdana ;)
Stop competing with others. Start competing with yourself.
Image
Nameless
The Better Choice
The Better Choice
Posts: 17415
Joined: 21 Jun 2005, o 17:41
Location: Silesia, Poland
Contact:

Re: [PL] Nielubiane figurki z LotRa

Post by Nameless »

bo ty tez juz nie jestes mlodzieza, i to od dluzszego czasu :lol:
Nameless Painter Blog
==================================================
Image
Slawol
Perpetuum Mobile
Perpetuum Mobile
Posts: 6075
Joined: 27 Feb 2007, o 20:47
Location: Gorzów Wlkp./Poland

Re: [PL] Nielubiane figurki z LotRa

Post by Slawol »

Nameless wrote:a widzisz, dla mnie niekoniecznie. pewnie dlatego, ze w przeciwienstwie do mlodziezy najpierw przeczytalem ksiazke a potem zobaczylem film. czyli - moja wizja srodziemia powstala zanim mnie pan jackson zbombardowal swoja ;)
Heh, ja też czytałem wszystko, najpierw oczywiście "Hobbita" - rety, kiedy to było, nawet jeszcze nie wiedziałem, że film ma wyjść... :) I owszem, w kinie też nie wszystko mi pasowało, ale Jackson i tak dość wiernie odtworzył historię - ja tam byłem zadowolony, bo rzadko kiedy ekranizacje powieści są tak dobre, choć też kilka rzeczy pominął... No ale rozszerzona wersja każdej części to ponad 3 godziny, a i tak nie wszystko w nich jest, więc myślę, że 5 godzin na każdą część wystarczyłoby, żeby mnie zadowolić w pełni w porównaniu z książkami ;) A że trochę holiłudu musiało tam gdzieś być - to normalne. Za to uważam, że aktorzy zostali dobrani bardzo dobrze.

A poza tym chodziły jakiś czas temu słuchy, że Jackson ma się wziąć za "Hobbita" - później, że nie, później znów, że tak - kurczę, no mógłby go zrobić na ekranie, tylko że znów nie po kolei...
Pozdrawiam/Best regards
Sławomir Borysowski

Image

Let’s put a smile on that face!
Nameless
The Better Choice
The Better Choice
Posts: 17415
Joined: 21 Jun 2005, o 17:41
Location: Silesia, Poland
Contact:

Re: [PL] Nielubiane figurki z LotRa

Post by Nameless »

ale ja wcale na trylogie w wersji filmowej nie narzekam!
hobbit bedzie na ekranie, w dodatku w rezyserii pana guillermo del toro (ten od hellboya i labiryntu fauna). jesli dobrze pamietam to w dwoch czesciach bedzie.
Nameless Painter Blog
==================================================
Image
sgr
Posts: 50
Joined: 18 Nov 2009, o 18:29
Location: Sosnowiec

Re: [PL] Nielubiane figurki z LotRa

Post by sgr »

Najlepiej obsadzony oczywiście był Agent Elrond Smith :P. Wiem, że to nie w temacie, ale nie umiem się powstrzymać ;) - nie lubię filmowego Władcy. Gdyby nie Nowa Zelandia byłby w ogóle niestrawny.
kacpero
Posts: 2287
Joined: 1 Dec 2005, o 16:27
Location: Poznan, Poland

Re: [PL] Nielubiane figurki z LotRa

Post by kacpero »

Slawol wrote:rety, kiedy to było, nawet jeszcze nie wiedziałem, że film ma wyjść... :)
bo filmu nie bylo jeszcze wtedy w planach? :wink:
Stop competing with others. Start competing with yourself.
Image
Slawol
Perpetuum Mobile
Perpetuum Mobile
Posts: 6075
Joined: 27 Feb 2007, o 20:47
Location: Gorzów Wlkp./Poland

Re: [PL] Nielubiane figurki z LotRa

Post by Slawol »

Nameless wrote:ale ja wcale na trylogie w wersji filmowej nie narzekam!
hobbit bedzie na ekranie, w dodatku w rezyserii pana guillermo del toro (ten od hellboya i labiryntu fauna). jesli dobrze pamietam to w dwoch czesciach bedzie.
A ja nic takiego nie powiedziałem - tylko podtrzymuję temat ;) A co do reżyserii - nie pilnowałem tematu na bieżąco :)
kacpero wrote:
Slawol wrote:rety, kiedy to było, nawet jeszcze nie wiedziałem, że film ma wyjść... :)
bo filmu nie bylo jeszcze wtedy w planach? :wink:
Tak sobie gadam, żeby ubarwić :mrgreen: A może i był, gdzieś tam czytałem, że ekipa szukała plenerów już 2 lata przed rozpoczęciem produkcji.
Pozdrawiam/Best regards
Sławomir Borysowski

Image

Let’s put a smile on that face!
Post Reply