Page 1 of 1
[PL] PGA 2009
Posted: 19 Sep 2009, o 15:39
by mahon
ktoś będzie? bo jeśli tak, to jesteśmy na miejscu i chętnie się spotkamy

Re: [PL] PGA 2009
Posted: 19 Sep 2009, o 16:05
by Wisnia
A którego dokładnie jest PGA? Przypadkiem nie w terminie SODa? Jeśli nie, to ja powinienem być (jeśli kolano mi pozwoli - zapalenie łękotki mam

)
Pozdrawiam
Wisnia
Re: [PL] PGA 2009
Posted: 20 Sep 2009, o 15:19
by mahon
tydzień wcześniej.
na samo PGA się raczej nie wybieram, ale jeśli ktoś będzie na miejscu to chętnie się spotkam.
Re: [PL] PGA 2009
Posted: 20 Sep 2009, o 16:17
by Galharen
Ja bede, na ta chwile rozwazam granie w turnieju, kwestia tylko czy cala armie pomalowana wystawie

Re: [PL] PGA 2009
Posted: 20 Sep 2009, o 21:22
by Wisnia
No to ja w takim razie też będę (jeśli noga pozwoli, ale myślę, że do 16 powinno być ok). Zatem możecie mnie "zapisać"
Pozdrawiam
Wisnia
Re: [PL] PGA 2009
Posted: 20 Sep 2009, o 23:30
by kacpero
ja akurat bede wtedy w Poznaniu

jakby co moge sie spotkac..
Re: [PL] PGA 2009
Posted: 21 Sep 2009, o 08:54
by Nameless
ja nie, ale to chyba nie jest niespodzianka? bawcie sie dobrze, mam nadzieje do warszawy dojechac i spotkac sie z czescia z was
