[PL] thrallowy warsztacik..

Jeśli chcecie pokazać swoje *ukończone* prace, to trafiliście we właściwe miejsce
Forum rules
Prosimy, abyście w tym dziale starali się zamieszczać prace i dyskusje na temat gotowych modeli. Jeśli macie fotki WIP (tzn. z przebiegu prac), to zamieśćcie je w stosownym dziale i ewentualnie podajcie link do takiego tematu w poście z gotową pracą.
Maru
Camera Expert
Camera Expert
Posts: 3631
Joined: 4 Jun 2005, o 01:22

Re: [PL] thrallowy warsztacik..

Post by Maru »

zrób mu deskę serfingową i będzie Blue serfer :)
kontrast fajny (gdzieniegdzie ) ale kolor monotonny - może jakieś niułansy ?? - to nie jest 30 mm więc jest gdzie poszaleć
"GOOD RACK CAN MAKE A DONKEY ATTACK LION"
http://maru.worldblogcafe.com/
Image
Slawol
Perpetuum Mobile
Perpetuum Mobile
Posts: 6075
Joined: 27 Feb 2007, o 20:47
Location: Gorzów Wlkp./Poland

Re: [PL] thrallowy warsztacik..

Post by Slawol »

Demon Jinn na latającym drucianym dywanie ;)

Kolorystyka jeszcze znośna, nie przeszkadza mi. Ale podstawka zupełnie nie pasuje. Jeślibyś dodał tam pod tą siatką jakieś wzmocnienia i wypełniacze, to jeszcze jeszcze... A tak to mam wrażenie, że wszystko wisi w powietrzu, a sam model jest niezwykle lekki ;) Sama rdza i ziemia źle nie wyglądają, ale to połączenie zupełnie nietrafione moim zdaniem.
Pozdrawiam/Best regards
Sławomir Borysowski

Image

Let’s put a smile on that face!
Thral

Re: [PL] thrallowy warsztacik..

Post by Thral »

też myślałem o tym żeby dodać coś do podstawki- i tak właśnie zrobię, a co do monotonności na daemonie to ma na nogach i rękach przejścia w inny odcień ale na zdjęciu niestety tego nie widać, głowa też będzie w innym odcieniu, dzięki za rady;)
mahon
Super Villain
Super Villain
Posts: 23961
Joined: 31 Mar 2005, o 23:36
Location: Poznan, Poland
Contact:

Re: [PL] thrallowy warsztacik..

Post by mahon »

mi też się z disneyowskim dżinem skojarzył :oops:
malowanie może i niezłe, ale na razie niewiele da się ponad to, że kolory bym trochę wzbogacił jakimiś przebarwieniami.
-- Mahoń

Image

Back in the garage with my bullshit detector
szczurek_
Posts: 812
Joined: 6 Aug 2007, o 08:38
Location: Warszawa

Re: [PL] thrallowy warsztacik..

Post by szczurek_ »

A mnie sie podstawka podoba :) Jak dla mnie poprawic mozna ja bardzo latwo tzn. kratke polozyc na ziemi albo napakowac duzo smieci pod :wink: Wtedy zniklbym ten efekt lewitowania :wink:

Na zdejciu slabo to widac ,ale chyba lapki i nozki przechodza w turkus (?) w realu na pewno to duzo lepiej widac ,bo na focie zlewa sie z tym niebieskim :wink:

p.s-to ten nowy demonik prince by GW ? Ten plastikowy ? Jezeli tak to napisz jak wyglada w realu itp. bo sam chcialem go sobie zakupic :D
Image
Post Reply