Page 1 of 4

[PL] GD Niemcy

Posted: 16 Jun 2009, o 10:41
by Ana
GD odbywa się na koniec sierpnia, my się wybieramy o ile bomba nam na głowę nie spadnie :D (odpukać)
Wiem, że niektórzy z Was również mieli ochotę się wybrać.
Możemy starać się wspólnie zorganizować, a możemy wybierać się i planować pobyt niezależnie. Nam już czas się organizować, zwłaszcza biletowo.

W tym roku deklaruje się sporo przyjezdnych z sąsiednich krajów, choć lokalnych artystów ma być mniej niż zwykle.

To co? Ktoś się pisze na wycieczkę?

RE: GD Niemcy

Posted: 16 Jun 2009, o 11:05
by Demi_morgana
w życiu :)

RE: GD Niemcy

Posted: 16 Jun 2009, o 11:44
by Szary
Yyy... 15 sierpnia to koniec miesiąca? Czy to ja mam błędne informacje?

RE: GD Niemcy

Posted: 16 Jun 2009, o 12:22
by KreoL
16 Sierpnia jest cała impreza. Ja będę napewno. Tylko musze zrobić znaczne postępy jeszcze przez te 2 miechy :evil:

Posted: 16 Jun 2009, o 12:59
by Gildor
Jest może jakaś oficjalna stronka?
Wiadomo gdzie to się odbędzie na 100%?
Może trochę bliżej niż w Kolonii :pray:

Posted: 16 Jun 2009, o 13:24
by mahon
z tego co wiem to w Kolonii

Posted: 16 Jun 2009, o 23:00
by alvarezwawa
Widze szykuje sie ekipa z Polski :) Ja bede na 99% - tez tylko nagly wypadek moze mnie zatrzymac. Dojade raczej na wlasna reke, bo bede w tym czasie w Belgii, ale spotkamy sie na miejscu!

Wiecie moze gdzie, kiedy i za ile mozna nabyc wejsciowki na niemieckiego GD?

Posted: 17 Jun 2009, o 11:10
by illusionrip
sorry but in english...

i will be at the contest, but i will do the road in the same day

departure 1 am the sunday and return the same day

if anyone would like to join to divide the road cost....

Posted: 17 Jun 2009, o 11:13
by mahon
ech, troche szkoda, bo my pewnie chcielibysmy choc 1-2 dni spedzic na zwiedzaniu w Niemczech :(

Posted: 17 Jun 2009, o 17:39
by Ana
Matt mi mówił, że wejściówka jest darmo :)