[PL]Prace Lemartes'a

Jeśli chcecie pokazać swoje *ukończone* prace, to trafiliście we właściwe miejsce
Forum rules
Prosimy, abyście w tym dziale starali się zamieszczać prace i dyskusje na temat gotowych modeli. Jeśli macie fotki WIP (tzn. z przebiegu prac), to zamieśćcie je w stosownym dziale i ewentualnie podajcie link do takiego tematu w poście z gotową pracą.
Ana
Painting Mum
Painting Mum
Posts: 3418
Joined: 9 Apr 2005, o 02:49

Post by Ana »

:trampolin: zniknęły wykrzykniki z hełmu! Teraz już mi nic nie przeszkadza ;)



Nie fotografuj więcej tego modelu od dołu, bo koń wygląda wtedy z lekka nieforemnie (ulepek)

Źrenica konia dobrze zasugerowana przez Mahonia, też to miała na końcu języka.

Kolumna na podstawce z jednej strony jest czytelna ale z 2. wygląda jak ... jak nic.
Ten koniec liny chyba szkodzi tak bardzo wizualnie.
Zamiast tego miałeś okazję poćwiczyć efektowne malowanie skały

:twisted:
-- Ańa

Image
Demi_morgana
Chest of Colors
Chest of Colors
Posts: 15233
Joined: 9 Apr 2005, o 02:51
Location: Eldorado
Contact:

Post by Demi_morgana »

bardzo oczojebna praca - ebay lubi takie :wink:
Image

Hobby blog

Katoliku uważaj!
Akasha

Post by Akasha »

Ogon konia wybitnie nie przypadł mi do gustu, przypomina wszystko, tylko nie włosy. Sam konik podjeżdża trochę tymi dla barbie, co mają taki meszek jak brzoskwinia, a gdy się go zamoczy, to obłazi ze skóry i wygląda wtedy właśnie tak, jak ten :D Reszta ładna, taka sympatycznie kreskówkowa :) Przyszłość przed Tobą ja widzę, o tak!
Lemartes
Posts: 478
Joined: 14 Feb 2009, o 09:39
Location: Lublin

Post by Lemartes »

Tu jezeli chodzi o nablyszczanie konia to tylko i wylacznie moja wina, do od ciaglego dotykania skubaniutki sie taki zrobil :) w sensie kontrastu to o co chodzi?zostawiac wiecej koloru podstawowego,czy robic roznice miedzy bazowym a koncowym kolorem jakas bardziej wyrazna?
Image
mahon
Super Villain
Super Villain
Posts: 23961
Joined: 31 Mar 2005, o 23:36
Location: Poznan, Poland
Contact:

Post by mahon »

obstawiałbym takie coś:

ImageClick to see full-sized image

mówię o skórze konia - to oczywiście taka sugestia na szybko, ale myślę że chodzi o to, że koń jest płasko malowany - a nie musiał być...
-- Mahoń

Image

Back in the garage with my bullshit detector
Lemartes
Posts: 478
Joined: 14 Feb 2009, o 09:39
Location: Lublin

Post by Lemartes »

Hm no na pewno to przemysle...poki jest u mnie to jeszcze wszystko jest mozliwe ;) pewnie sie z nim pobawie jeszcze. A nawet na pewno :P
PS:prosilbym o pomoc z tymi jego wlosami na nogach, bo na to to juz wogole pomyslu nie mam (ani, jezeli mam byc szczery, nie mialem od poczatku)
Image
mahon
Super Villain
Super Villain
Posts: 23961
Joined: 31 Mar 2005, o 23:36
Location: Poznan, Poland
Contact:

Post by mahon »

mam tylko 2 pomysly:
- spilowac i ewentualnie wyrzezbic nowe
- wysoka trawa

to co wyrzezbil ktos z GW wola o pomste do nieba i nie jest twoja wina, ze ten ktos wyobrazil sobie, ze konie maja przy kopytach jakies... "pletwy?"
-- Mahoń

Image

Back in the garage with my bullshit detector
dead
Posts: 998
Joined: 19 Oct 2005, o 23:41
Location: Wejherowo
Contact:

Post by dead »

moj pomysl co zrobic z tymi wlosami przedstawia sie troche inaczej.

pomalowac to lepiej tak jak i sam ogon - zaczac od łoszy jak wyschna delikatnie podmalowac kilkowa warstwami kolorku jaki chcesz (polecalbym ciemny braz) i delikatnie wyciagnac koncowki -> na pilowanie i rzezbienie wg mnie za pozno bo reszta juz pomalowana... Na koniec mozesz zamaskowac czesc tylnych nog w trawie by nie bylo tgo tak mocno widac -> ale ogon musi byc przemalowany !!

Tak samo zad konia - sugestie Mahonia sa git -> choc ja bym widzial inne kolorki :P
Lemartes
Posts: 478
Joined: 14 Feb 2009, o 09:39
Location: Lublin

Re: [PL]Prace Lemartes'a

Post by Lemartes »

Dobra, dawno juz nic nie pisalem na forum w tym temacie, a ze obiecalem, to i dam kilka zdjec. ogolnie w glowie pojawil mi sie ostatnio pomysl na scenke pojedynku orka i SM'a. bardziej niz pojedynek jest to scenka dobijania orka, no ale co tam. Narazie w czesci pomalowana podstawka (transponder jeszcze) i skonwertowane postacie.dosyc duzo mialem roboty z marinsem, gdyz jak wiadomo games nie przyklada sie za bardzo do odlewow.do tego trzeba bylo zrobic mu wygiete rece i jedna noge podniesiona tak, zeby mogl ja trzymac na orku.
Here we go :
[rimg]http://img337.imageshack.us/img337/3753/naforum1.jpg[/rimg]
[rimg]http://img257.imageshack.us/img257/3629/naforum2.jpg[/rimg]
[rimg]http://img442.imageshack.us/img442/2272/naforum3.jpg[/rimg]
[rimg]http://img01.imagefra.me/img/img01/2/11 ... ac53d6.jpg[/rimg]
Image
loler
Posts: 350
Joined: 11 Jun 2009, o 15:06
Location: Poland
Contact:

Re: [PL]Prace Lemartes'a

Post by loler »

SM ma dynamiczną, ciekawą pozę. Póki co trochę trudno skomentować całość więc poczekam aż to złożysz. A co do podstawki to jest trochę monotonna. Jakaś roślinność, krew lub inny kolor mogłyby pomóc.
Image
Post Reply