[PL]Alkemy Avalon

Jeśli chcecie pokazać swoje *ukończone* prace, to trafiliście we właściwe miejsce
Forum rules
Prosimy, abyście w tym dziale starali się zamieszczać prace i dyskusje na temat gotowych modeli. Jeśli macie fotki WIP (tzn. z przebiegu prac), to zamieśćcie je w stosownym dziale i ewentualnie podajcie link do takiego tematu w poście z gotową pracą.
Post Reply
Rentall
Posts: 913
Joined: 9 Apr 2007, o 23:01
Location: Poland

RE: [PL]Alkemy Avalon

Post by Rentall »

model sam w sobie fajny
fajny tez odcien skory, a co do reszty, to rzucilo mi sie w oczy ze na lewej rece nie ma gladkiego przejscia i braz bym bardziej wyciagnal. ;) Ale jesli to figurka typowo relaksacyjna to spoko 8)
tyle ode mnie :)
mahon
Super Villain
Super Villain
Posts: 23961
Joined: 31 Mar 2005, o 23:36
Location: Poznan, Poland
Contact:

RE: [PL]Alkemy Avalon

Post by mahon »

klimat fajny, technika - zgodnie z tym co powiedzial Rentall mogloby byc gladziej. ale jesli to relaksacyjna praca, to najwazniejsza jest zabawa i zadowolenie z malowania :)
-- Mahoń

Image

Back in the garage with my bullshit detector
CUKIERas

Post by CUKIERas »

O Ziomas! Widze,ze tyz malujesz avalon guutt ja tyż... szatka na grubasie mi sie podoba, skóra jest nieco dziwna :D troszke jakby go "olśniło" ale wsumie to przeca księdzu więc "oświecenie" jest jak najbardziej na miejscu.
Marek
Posts: 533
Joined: 30 Jun 2008, o 15:56
Location: Lublin

Post by Marek »

Model fajowy, ale nie podoba mi sie zestawienie braz+turkus. No bo niby po czym on lazil ze sie tak na niebiesko-zielono utytlal? I to nie tylko na dole sukienki, ale nawet pod pacha mu sie to pojawia :) Chyba, ze to jakis kultysta i go jego ulubiony chaosny protektor takim kolorkiem obdarowal.

Za to braz na szacie wyszedl bardzo fajnie. Odpowiednio zuzyty... Jeszcze bym tylko poprawil dol kija, zeby dotykal ziemi, i bylby git.
Ana
Painting Mum
Painting Mum
Posts: 3418
Joined: 9 Apr 2005, o 02:49

Post by Ana »

cześć, tak jak wspomniałeś skoro dla relaksu, to ważne że spełnił rolę ... ale
:blackeye: fajniej by wyglądało gdybyś trochę uwidocznił krawędzie bo są cienie, a nie ma rozjaśnień na habicie. Nie podoba mi się jeszcze rękojeść kostura. Twarz za to przyzwoita :)
-- Ańa

Image
dead
Posts: 998
Joined: 19 Oct 2005, o 23:41
Location: Wejherowo
Contact:

Post by dead »

a mi wlasnie cos twarz nie podchodzi ... taka jakas dziwna ... (moze to tez wina jej upozowania -> w gore)... reszta coz - relaksik (widac ze sie nie spinales tylko wlasnie odprezales malujac ta figse :D)

pozdro
mahon
Super Villain
Super Villain
Posts: 23961
Joined: 31 Mar 2005, o 23:36
Location: Poznan, Poland
Contact:

Post by mahon »

No i wszystko jasne.... Teraz nagle twarz staje sie zrozumiala!

Doskonaly klimat i jednoznacznie rozpoznawalny twoj styl :clap:
Techniki nie widac wystarczajaco dobrze, ale skoro to byl relaks to nie o technike chodzi!
-- Mahoń

Image

Back in the garage with my bullshit detector
Ana
Painting Mum
Painting Mum
Posts: 3418
Joined: 9 Apr 2005, o 02:49

Post by Ana »

wow dokładnie o tym myślałam, na środkowym modelu od razu widać co jest przemyślanie podniszczone, a co nie :)
Bardzo fajna banda.
Najmniej podoba mi się twarz ostatniego. Klimat czytelny, ale nie wygląda że ma, ani że nie ma oczu. Ale jakoś ten niebieski cień wygląda na umieszczony tuż nad dołkami policzkowymi ... coś mi w tym niebieskim nie pasuje :roll:
Chyba potrzebne by było powiększenie, żeby rozgryźć zagadkę.
-- Ańa

Image
Post Reply