[PL] Galeria Bohuna

Jeśli chcecie pokazać swoje *ukończone* prace, to trafiliście we właściwe miejsce
Forum rules
Prosimy, abyście w tym dziale starali się zamieszczać prace i dyskusje na temat gotowych modeli. Jeśli macie fotki WIP (tzn. z przebiegu prac), to zamieśćcie je w stosownym dziale i ewentualnie podajcie link do takiego tematu w poście z gotową pracą.
Marta
Posts: 1840
Joined: 22 Apr 2009, o 20:24
Location: London
Contact:

Re: [PL] Galeria Bohuna

Post by Marta »

Dla mnie to szok, ze chce Ci sie tak ciagle nowe metody kminic:D

'eM
Impossible is Nothing!!
Twisted Brushes
mahon
Super Villain
Super Villain
Posts: 23961
Joined: 31 Mar 2005, o 23:36
Location: Poznan, Poland
Contact:

Re: [PL] Galeria Bohuna

Post by mahon »

a co ma robić jak stare opanował do perfekcji?
-- Mahoń

Image

Back in the garage with my bullshit detector
Marta
Posts: 1840
Joined: 22 Apr 2009, o 20:24
Location: London
Contact:

Re: [PL] Galeria Bohuna

Post by Marta »

mahon wrote:a co ma robić jak stare opanował do perfekcji?
nie wiem co, ale napewno nie wpedzac ludzi w kompleksy;]

'eM
Impossible is Nothing!!
Twisted Brushes
dead
Posts: 998
Joined: 19 Oct 2005, o 23:41
Location: Wejherowo
Contact:

Re: [PL] Galeria Bohuna

Post by dead »

Ciekawe czy nowe oznacza szybsze ?? A wpedzanie ludzi w kompleksy to jest jego standard.
atacam
Posts: 153
Joined: 26 Jan 2009, o 12:32
Location: Southend, Essex, UK
Contact:

Re: [PL] Galeria Bohuna

Post by atacam »

Haven't a clue whats being said in the this thread :bonk: . Only posting a reply so I get update emails, so I can keep seeing these fantastic paintjobs.

:dance:
mahon
Super Villain
Super Villain
Posts: 23961
Joined: 31 Mar 2005, o 23:36
Location: Poznan, Poland
Contact:

Re: [PL] Galeria Bohuna

Post by mahon »

you can subscribe to the thread, Atacam :)
-- Mahoń

Image

Back in the garage with my bullshit detector
Frost
Posts: 96
Joined: 23 Oct 2011, o 23:14
Location: Warsaw, Poland
Contact:

Re: [PL] Galeria Bohuna

Post by Frost »

Piękna sprawa taki skill w metallicach - szacunek pełen. A gdzie można Bohunowy filmik zobaczyć ?
atacam
Posts: 153
Joined: 26 Jan 2009, o 12:32
Location: Southend, Essex, UK
Contact:

Re: [PL] Galeria Bohuna

Post by atacam »

mahon wrote:you can subscribe to the thread, Atacam :)

Where would the fun be in that! I like to comment ;) Plus now Bohuna also knows he has another fan. :clap:
Slawol
Perpetuum Mobile
Perpetuum Mobile
Posts: 6075
Joined: 27 Feb 2007, o 20:47
Location: Gorzów Wlkp./Poland

Re: [PL] Galeria Bohuna

Post by Slawol »

Model jest bombowy, Bohun!

Na pewno na fotkach nie jest taki, jak na żywo i uważam wciąż, że zdjęcia często mocno masz przepalone :) A na żywo bardziej mi się podoba, naprawdę :)

Metaliki fantastyczne, tu nie ma co krytykować. Ale parę uwag mam, bo pamiętam z oglądania w Lublinie:

- broda - gdzieś tam chyba pacnęło Ci się innym kolorem, chyba na szaro?,
- licznik z tyłu na butli, czy coś takiego: wskazówka i podziałka skali pomalowane tak sobie, biorąc pod uwagę delikatnie kreseczki uszkodzeń pancerza :),
- no i dymy słabsze.

Ale mówiłeś, że te elementy były trochę szybciej malowane, więc można to zrozumieć. Całość mi się akurat bardzo podobała. Świetny model na popisówkę z Twoimi metalikami :) Myślę, że ciekawym dodatkiem byłoby dorobienie dymu na podstawce, takiego, który się kłębi na ziemi, bo teraz ma model bezpośrednio przyklejony do podstawki i jest tam trochę pusto.

Gratuluję raz jeszcze wyniku na konkursie! :clap:
Pozdrawiam/Best regards
Sławomir Borysowski

Image

Let’s put a smile on that face!
przemo
Posts: 1031
Joined: 31 Oct 2005, o 14:25

Re: [PL] Galeria Bohuna

Post by przemo »

Co do tego przepalenia, to te figurki chyba tak właśnie wyglądają pod mocną lampą. Często jak się maluje figurkę (przynajmniej ja tak mam) pod mocną lampą, to nasycenie i wszystkie przebarwienia wyglądają super, a jak się popatrzy na nią pod normalnym (nie mocnym warsztatowym) światłem to figurka już tak ładnie nie wygląda.

Pytanie co chcemy na zdjęciu uchwycić. Figurkę pod mocną lampą czy niezbyt mocną. Chyba tutaj leży różniaca. Zdjęcia Bohuna dobrze oddają wygląd figurki pod mega mocną lampą, ukazują co widzi Bohun podczas ich malowania, a Twoje Sławol (te robione na Falkonie) - pokazują jak model wygląda przy o wiele słabszym świetle, pokazują mniej więcej to, co zobaczył oglądający ją podczas Falkona - przez szklaną gablotę, przy zwykłym dziennym świetle.

Nie znam się dobrze na fotkach, aparatach itp, ale wg mnie tutaj właśnie leży cała różnica.
Post Reply