[PL] Dioramki, winietki i takie tam różne Eljota pr

Jeśli chcecie pokazać swoje *ukończone* prace, to trafiliście we właściwe miejsce
Forum rules
Prosimy, abyście w tym dziale starali się zamieszczać prace i dyskusje na temat gotowych modeli. Jeśli macie fotki WIP (tzn. z przebiegu prac), to zamieśćcie je w stosownym dziale i ewentualnie podajcie link do takiego tematu w poście z gotową pracą.
Post Reply
Eljot

[PL] Dioramki, winietki i takie tam różne Eljota pr

Post by Eljot »

Ostatnio parę osób zapytało się mnie czy nie spróbowałbym zrobić ciekawych podstawek pod figurki. Nigdy czegoś takiego nie robiłem. Na próbę ograniczyłem się do klocków Hirsta (którym mam całe mnóstwo :D )
Jeden wieczór i wyszło coś takiego

trzy wersje jednego pomysłu
ImageClick to see full-sized image
ImageClick to see full-sized image
ImageClick to see full-sized image

i coś innego

ImageClick to see full-sized image
ImageClick to see full-sized image
ImageClick to see full-sized image

a tu nawet pomalowane

ImageClick to see full-sized image

Co sądzicie o czymś takim?
Eljot

Post by Eljot »

:oops:

no swietnie... za pierwszym razem wyrzucilo mnie z sieci... a za drugim nie dopisalem [PL]

sorry guys for polish

mea culpa

:oops:

EDIT:
poprawił :)
:zombie:
Nameless
The Better Choice
The Better Choice
Posts: 17415
Joined: 21 Jun 2005, o 17:41
Location: Silesia, Poland
Contact:

Post by Nameless »

wreszcie sie zmusze, zeby cos o nich napisac :) ogolne moje zdanie - niezle, ale czasem brakuje miejsca na wystawienie figurki, a do tego scianki moga zaslaniac tyl modelu.

pierwsze trzy - te ze schodami ciekawsze, no i tyl nie bedzie zasloniety. z drugiej strony mnie tam miejsca na model.

naroznik z kolumna - dookola tej plytki zrob jeszcze rzad kostek, zwiekszysz powierzchnie na ktorej mozna ustawiac model. cegly, bloki, kamienie przy murowaniu uklada sie na zakladke. w dwoch kolejnych rzedach szpary nie moga sie pokrywac. juz ci kiedys o tym wspominalem.

drzwi - mniej moze ciekawe, ale jako wystawka lepsze. przez otwor bedzie widac tyl figurki, a i sam model jest gdzie ustawic

hex - to jest najlepsze. duzo miejsca, nawet na wiecej figurek. ze 2 na dole i jedna na pietrze ;) widok praktycznie z kazdej strony

malowanie - przydaloby sie zlamac monotonie kamienia. jakis wash zielony czy brazowy, moze zaciek na scianie, moze pigmentem ubrudzic podloge i dolna partie sciany...

pierwsze sliwki robaczywki ;) te winietki i tak sa niezle, zobaczymy co stworzysz po uwagach zebranych tutaj :)
Nameless Painter Blog
==================================================
Image
Demi_morgana
Chest of Colors
Chest of Colors
Posts: 15233
Joined: 9 Apr 2005, o 02:51
Location: Eldorado
Contact:

Post by Demi_morgana »

mi sie podobaja - fajnie miec baterie form hirsta pod ręką :wink:
Image

Hobby blog

Katoliku uważaj!
Eljot

Post by Eljot »

Dzieki Nameless za opinie. Konkretnie i na temat. Z porad skorzystam. Mam kolejne pomysły w głowie. Teraz to mam inną zagwozdkę - ludzie się o cenę pytają :D

Demi - mam kilkanaście form... i szczerze ci powiem, że kilka by mi się jeszcze przydało :)
No wiesz, jak jesteś w potrzebie to służę pomocą. Odlać ci klocków, a może ci winietke zaprojektować pod jakiegoś ślicznego figurasa?
:wink:
Nameless
The Better Choice
The Better Choice
Posts: 17415
Joined: 21 Jun 2005, o 17:41
Location: Silesia, Poland
Contact:

Post by Nameless »

Konkretnie i na temat
rzadko, bo rzadko, ale mi sie zdarzy ;)
Nameless Painter Blog
==================================================
Image
Demi_morgana
Chest of Colors
Chest of Colors
Posts: 15233
Joined: 9 Apr 2005, o 02:51
Location: Eldorado
Contact:

Post by Demi_morgana »

Eljot wrote:Demi - mam kilkanaście form... i szczerze ci powiem, że kilka by mi się jeszcze przydało :)
No wiesz, jak jesteś w potrzebie to służę pomocą. Odlać ci klocków, a może ci winietke zaprojektować pod jakiegoś ślicznego figurasa?
mysle ze w swoich zasobach nie mam nic zasługujacego na tyle zachodu ale dzieki - bede miał to na bank na uwadze :D
Image

Hobby blog

Katoliku uważaj!
Post Reply