[PL] DE obslugant- WIP

Jeśli chcecie pokazać swoje *ukończone* prace, to trafiliście we właściwe miejsce
Forum rules
Prosimy, abyście w tym dziale starali się zamieszczać prace i dyskusje na temat gotowych modeli. Jeśli macie fotki WIP (tzn. z przebiegu prac), to zamieśćcie je w stosownym dziale i ewentualnie podajcie link do takiego tematu w poście z gotową pracą.
Ana
Painting Mum
Painting Mum
Posts: 3418
Joined: 9 Apr 2005, o 02:49

Post by Ana »

a dlaczego ma się trzymać schematu kolorystycznego? Przecież to nie musi być ze złota ... najważniejsze to dobrze ujęte bliki, a kolorystykę niech sobie każdy dobiera na jakiej mu się wygodnie maluje. :snooty:
-- Ańa

Image
Eliash

Post by Eliash »

nnnie:p musi byc zlota :P :P

no okej, nie musi sie trzymac schematu:) nawet bardzo dobrze gdyby sie nei trzymal:) po prostu wydawalo mi sie, ze to ma byc złoto i napisalem co myślalem :P
mordmadd

Post by mordmadd »

Bardzo dziękuję za wszystkie opinie/sugestie.

@Eliash: taaa, gładkie przejścia... na obecną chwilę to szczyt moich skromnych możliwosci (ale ćwiczę, ćwiczę):P

@Ana: no racja, brew ala Breżniew, tylko że nie za bardzo mam pomysła jak ją zrobić mniej krzaczastą bo po prostu rzeźba taką brew ma (rozjaśnić??). A złoty nmm miał być w założeniu złoty , fakt troche brązowawy jest za bardzo.
W ogóle to chciałem żeby wyglądało to czysto i komiksowo, bo do tej pory moje Dark Elfy wyglądały bardzo mhrrrocznie a przymierzam się do kupna armii Eldarów.
przemosz.
Posts: 1318
Joined: 6 Jun 2006, o 14:55

Post by przemosz. »

Siema!
A nie myslales zeby wpuscici w kolczuge troche rdzawego kolorku?Np.blazing orange?
Galharen
Posts: 1031
Joined: 25 May 2005, o 10:28
Location: Poznań / Poland
Contact:

Post by Galharen »

Chciałbym zobaczyć figse na żywo, ale i tak teraz zbroja mi się podoba, bo ma ciekawy dark elficki klimat. Z technicznego punktu widzenia trochę jej brakuje, ale jakby to miał być model na stół to zostawiłbym tak jak jest :) Czekam na więcej.
Image
Ana
Painting Mum
Painting Mum
Posts: 3418
Joined: 9 Apr 2005, o 02:49

Post by Ana »

ja bym chyba spróbowała z tymi brwiami tak: (choć nie wiem jak to wygląda na żywo) zamalować to cielistym, a potem tuż pod brwią - wykorzystać dolną krawędź obecnej brwi, pociągnąć cieniutką linię ... a jak by się ciągle ten wałek rzucał w oczy, to zrobiłabym z tego element ozdobny ... jak przepaska na czole ...
-- Ańa

Image
Post Reply