[PL] WARSZTAT IRKUCKA - Dark Angel Champion

Jeśli chcecie pokazać swoje *ukończone* prace, to trafiliście we właściwe miejsce
Forum rules
Prosimy, abyście w tym dziale starali się zamieszczać prace i dyskusje na temat gotowych modeli. Jeśli macie fotki WIP (tzn. z przebiegu prac), to zamieśćcie je w stosownym dziale i ewentualnie podajcie link do takiego tematu w poście z gotową pracą.
Post Reply
IRKUCK
Posts: 1993
Joined: 29 Aug 2005, o 14:20
Contact:

[PL] WARSZTAT IRKUCKA - Dark Angel Champion

Post by IRKUCK »

Postanowilem sobie zalozyc temat podobnie jak troche osob :D
dawno nie wstawialem zadnych prac wiec moze na poczatek dam wiedzme ;) (mam nadzieje ze na tym sie nie zakonczy ten temat :P )
ImageClick to see full-sized image

Krytukujcie :wink:
Last edited by IRKUCK on 21 Mar 2012, o 12:48, edited 3 times in total.
....::::Dar Makabere Tanza Des Vampires:::....
Image
Nameless
The Better Choice
The Better Choice
Posts: 17415
Joined: 21 Jun 2005, o 17:41
Location: Silesia, Poland
Contact:

RE: [PL] WARSZTAT IRKUCKA

Post by Nameless »

Przepraszam, figurka jest tak brzydka, ze nie moge zbyt dlugo patrzec, zeby ocenic malowanie :doh:
kto ta kobite czesal? kto wyposazyl ja w wage przed bitwa? kto wbil jej glowe w tulow? :shock:

nmm mnie nie przekonuje zbytnio, zbyt gwaltowne przejscia tam masz. Cien na tulowiu zbyt gleboki, brzuch wyglada jakby sie zapadl.
Zielony swietnie ci wyszedl. Twarz tez mi sie podoba, niezly makijaz :clap:
Nameless Painter Blog
==================================================
Image
IRKUCK
Posts: 1993
Joined: 29 Aug 2005, o 14:20
Contact:

RE: [PL] WARSZTAT IRKUCKA

Post by IRKUCK »

hehe mi sie ten model podoba :P ale faktycznie wlosy sa nie ciekawe, ale tak wszystkie wiedzmy maja w DE, a ta wage to ja jej dalem :P
a co do malowania to mialbyc w kolorach zieleni i czarnego nmm ;) a skora moze faktycznie na brzuchu wyszla zapadnieta ale chcialem podkreslic ze jest to zimno krwista laska :P
....::::Dar Makabere Tanza Des Vampires:::....
Image
Demi_morgana
Chest of Colors
Chest of Colors
Posts: 15233
Joined: 9 Apr 2005, o 02:51
Location: Eldorado
Contact:

RE: [PL] WARSZTAT IRKUCKA

Post by Demi_morgana »

musze sie zgodzic z filem:
-model jest paskudny
-zielony jest bomba! makijaz - bardzo spoko :)
podoba mi sie tez kolor skóry - bardzo w moim typie :zombie:
Image

Hobby blog

Katoliku uważaj!
espoo

Post by espoo »

Tak jak koledzy wyżej pisali-model strasznie brzydki. Nmm mi sie podoba. Zielony to najlepsza część figurki. Osobiście nadałbym oczom wyraźniejszy kontur, bo trochę giną. Podstawka mi sie nie podoba, a to dlatego że nie lubię gdy to co na podstawce jest wyziera poza jej krawędź.
Eliash

Post by Eliash »

no więc... Irku :P :P ładna skora, podoba miSIE :) ii ten zielony , dobrze wycieniowany:) nmm czegos brakuje... rozjasnienia sa w porzadku, tzn jasnosc... najlepszy moment to rekojesci... z tymi "kulami" jest cos nie tak... nie wiem, moze gdyby bylo jakies zrodlo swiatla, te blyski jakos tak rozmieszczone... wiesz o co cho:P moze byloby dobrze:) ale generalnie jest OK:)
Kyrielejson

Post by Kyrielejson »

Nie będę nawet wspominał o tym, że model jest brzydki, bo to już wiesz :)

1. Fajnie Ci wyszły włosy, jakkolwiek brzydkie by nie były. Rozdzielone od siebie, staranna robota.

2. Świetna zieleń, nie przesadzałeś z highlightami.

3. Skóra i twarz w ogóle do mnie nie przemawiają, po prostu brzydkie. Tak, jakby panienka była pół-zombie z bezkrwistą cerą albo jakby stała na mrozie -30'C (w tym ostatnim wypadku mogłaby ubrać futerko i się upodobnić do Virago :)). Twarz mi się wcale nie podoba, strasznie sztuczna i to, że laska jest pomalowana, do mnie nie przemawia (konflikt pojęć - 'malowanie' :P)

4. Fajna czaszka przy boku, realistycznie wygląda.

5. No i NMM. Czarny NMM to dobry pomysł, wygląda świetnie, efekciarsko, ale IMO mogłeś to zrobić lepiej. Przede wszystkim zbyt grube linie bieli = na łańcuchach to widać i tych kulach. Pancerz na nogach jest fajny (choć sens ultra-pancernych butów i prawie golizny powyżej kolan jest trochę dziwny), choć nie pchałbym się a tak 'rozległe' szarości. Znaczy się tych szarości byłoby mniej, a więcej czystej czerni. Dalej - naramienniki. Wyszły bardzo fajnie, choć mam wrażenie, że od oksydowanego metalu o takim kształcie światło odbija się inaczej. Darowałbym sobie tyle szarości, ale ogólnie naramienniki bardzo mi się podobają.
No i broń. Broń mi się nie podoba wcale, nie widać, skąd pada światło, wykonanie też takie sobie, za dużo szarości.

6. Fajna rękojeść z tyłu. Podstawka też ładna.

Ogólnie ja bym się nie pchał w brzydkie figurki :) Bo potem efekty nie są najfajniejsze.
IRKUCK
Posts: 1993
Joined: 29 Aug 2005, o 14:20
Contact:

Post by IRKUCK »

ehhh no nie spodziewalm sie ze az taki brzydki ten model jest i nikomu sie nie podoba, mi sie wszystkie wiedzmy podobaja :P
@Kyrielejson - co do skory to miala byc wlasnie taka bez krwista :P ale moze troche mi nie wyszedl ten efekt bo pierwszy raz go robilem
@espoo - chodzi o glaki oczne czy cale oczodoly?
@Eliash - nastepnym razem sprobuje jeden punkt switala przy takich elementach :)
@Demi - tak myslalem ze spodoba Ci sie "karnacja" tej pani :P :D
....::::Dar Makabere Tanza Des Vampires:::....
Image
Galharen
Posts: 1031
Joined: 25 May 2005, o 10:28
Location: Poznań / Poland
Contact:

Post by Galharen »

Model aż tak bardzo mi nie przeszkadza, wiec luz :) 8)
Trochę małe fotki, ale najbardziej podoba mi się NMM, świentny i włosy.
Bardzo dobra jest równiez skóra i zieleń, ale IMO twarz wygląda hmm, śmiesznie trochę :) taki oldschoolowy makijaż :D Tak czy inaczej bardzo fajny model 8)
Image
Nameless
The Better Choice
The Better Choice
Posts: 17415
Joined: 21 Jun 2005, o 17:41
Location: Silesia, Poland
Contact:

Re: RE: [PL] WARSZTAT IRKUCKA

Post by Nameless »

IRKUCK wrote: a ta wage to ja jej dalem :P
(...)
a skora moze faktycznie na brzuchu wyszla zapadnieta ale chcialem podkreslic ze jest to zimno krwista laska :P
siara :mrgreen:

z jej lewej strony cien jest ok, szkoda ze tak nie obwiodles calego brzucha.
teraz wyglada jakby miala dziwny uklad kostny (wokol brzucha) a skora w srodku sie zapadla :)
Nameless Painter Blog
==================================================
Image
Post Reply