Page 1 of 1

[PL] Rackham Color

Posted: 4 Sep 2007, o 14:18
by kurka_z_podworka
Czy ktoś z was malował tymi farbami, stosunek cena/ilość jest dobra 8,50 za 20ml, tylko czy aby warto?

RE: [PL] Rackham Color

Posted: 4 Sep 2007, o 14:22
by Nameless
nie malowalem, ale zdecydowana wiekszosc zaslyszanych/przeczytanych opinii nie byla pochlebna.

RE: [PL] Rackham Color

Posted: 4 Sep 2007, o 14:24
by kacpero
nie mialem z nimi zadnej stycznosci.. zdaje sie ze Demi Morgana posiada pare sztuk.. wiem jedynie ze moze byc to ostatni dzwonek jesli chodzi o ich kupno bowiem z tego co slyszalem rackham wycofuje sie z producji tychże farbek..