[PL] Impreza CofC'owa

Informacje i dyskusje o imprezach związanych z malowaniem - specjalnie dla rodaków :)
Demi_morgana
Chest of Colors
Chest of Colors
Posts: 15233
Joined: 9 Apr 2005, o 02:51
Location: Eldorado
Contact:

Post by Demi_morgana »

minęła wczoraj wieczorem - wielkie dzieki za pamięc :)
myśle ze bozia dała wyraźnie do zrozumienia zebym nie brał sie wiecej za zadne inicjatywy tego typu bo pożałuję... :pale:
:wink:
Image

Hobby blog

Katoliku uważaj!
DiaCon

Post by DiaCon »

heh było zarąbiście :D, nawet bardziej niż zarąbiście, jedynie powrót był ciężki :) wrzuciłem szybko fotki z aparatu oto galeria :
COFC w CUBE
Demi_morgana
Chest of Colors
Chest of Colors
Posts: 15233
Joined: 9 Apr 2005, o 02:51
Location: Eldorado
Contact:

Post by Demi_morgana »

teraz musze tylko dopasaowac ze 4 tajemnicze twarze do ksyw i juz wogole bede szczesliwy :)
impreza wyglada na strasznie udana - gratuluje :D
Image

Hobby blog

Katoliku uważaj!
florek

Post by florek »

Napisz może jak są ubrane te osoby to ktos może ci odpowiedzieć jaka ma ta osoba ksywe.
espoo

Post by espoo »

Impreza była świetna. Dziękuje wszystkim. Nareszcie miałem okazje was wszystkich spotkać i poznać osobiście. Powrót był długi i męczący(Kraków daleko jest od Poznania, oj daleko :( ), ale było warto. Nie mogę się doczekać kolejnej takiej imprezy.

A teraz pełen pozytywnej energii biorę się do roboty.

Demi: pewnie jestem jedną z tych osób, których nie możesz dopasować do nicka. Miło słyszeć że wyzdrowiałeś.
-MattCexwish-

Post by -MattCexwish- »

Hoi... W Niemczech odbywal sie Mini Art Con, niestety nie zdolalysmy przyjechac... w dodatku sie Kuba nie odezwal, wiec nie wiedzialem, gdzie mielismy zostac...

... Szkoda...:(...
Szary
Posts: 1584
Joined: 7 Aug 2005, o 00:15
Location: Czestochowa/Krakow - Poland
Contact:

Post by Szary »

Było mi bardzo miło, że mogłem uczestniczyc w kolejnym spotkaniu w tak ciekawym gronie. Dziękujemy Mahonerii ;) za ugoszczenie :)
Dziekuje za przemile spotkanie nowych ludzi (pozdrawiam Gazze i Przema ;))
Dziękuje w szczegolnosci Illusionripowi, za wyczerpujące i inspirujace lekcje malowania. Dziekuje Stefan !
Oraz florkowi, za przygotowania i mozliwosc pobawienia sie nowymi farbkami.

Bylo mi bardzo milo i mam nadzieje, ze jeszcze nie raz sie spotkamy.
Pozdrawiam!
Szary
Szary

Image
IRKUCK
Posts: 1993
Joined: 29 Aug 2005, o 14:20
Contact:

Post by IRKUCK »

ja przegladam fotki DiaCona, czytam wasze komentarze i strasznie zaluje ze nie moglem byc :cry: :cry:, na spotkaniu ale mam nadzieje ze na kolejnym spotkaniu bedzie mi dane pojawic sie :)
....::::Dar Makabere Tanza Des Vampires:::....
Image
Benathai
Posts: 230
Joined: 1 May 2005, o 10:57
Location: Poznań

Post by Benathai »

Strasznie fajna impreza (przynajmniej ta jej czesc na ktorej bylem a byla to czesc stanowczo zbyt mala niz bym sobie tego zyczyl). Dobrze jest spotkac sie w wiekszym gronie i mam nadzieje ze kolejny "zjazd" zgromadzi jeszcze wiecej ludzi.

Ogladajac fotki DiaCona widze ze wygladalem dokladnie tak jak sie czulem... mocno zuzyty... :)
Image
mahon
Super Villain
Super Villain
Posts: 23961
Joined: 31 Mar 2005, o 23:36
Location: Poznan, Poland
Contact:

Post by mahon »

Ano było super fajosko.
Zdecydowanie inaczej niż w ubiegłym roku i myślę, że SPORO LEPIEJ :D

kto chciał pograć - grał (zazwyczaj cały wieczór), kto malować - malował, a przede wszystkim pogadaliśmy trochę i poznaliśmy się lepiej. :clap:

ze wstydem przyznam, że nawet wypatrzyłem trochę figurek PP, na które mam ochotę!

malowało się świetnie, sernik Asi był super, zamieszanie z chińszczyzną - zabawne, a możliwość powymieniania doświadczeń na żywo - jak zwykle przydatna.

cieszę się, że podobało się nie tylko mi. fotki postaram się przebrać i wrzucić wieczorem albo w nocy (zależy jak czas mi pozwoli) bo w niedzielę poza towarzyskimi i rodzinnymi zobowiązaniami zajęły mnie próby regeneracji przed pracą, a wczoraj był.... ciężki dzień.
-- Mahoń

Image

Back in the garage with my bullshit detector
Post Reply