[PL] WARSZTAT DEMONA

Jeśli chcecie pokazać swoje *ukończone* prace, to trafiliście we właściwe miejsce
Forum rules
Prosimy, abyście w tym dziale starali się zamieszczać prace i dyskusje na temat gotowych modeli. Jeśli macie fotki WIP (tzn. z przebiegu prac), to zamieśćcie je w stosownym dziale i ewentualnie podajcie link do takiego tematu w poście z gotową pracą.
przemo
Posts: 1031
Joined: 31 Oct 2005, o 14:25

Re: [PL] WARSZTAT DEMONA

Post by przemo »

To dla mnie? :mrgreen: :mrgreen: :hug:

Czyżbym wywołał wilka z lasu? :) Super, że wracasz. Naprawdę się cieszę. Pamiętam jak zaczynałem malować - to właśnie były Twój czas :) Nie wiem czy pamiętasz ale raz nawet się spotkaliśmy - na GD w Warszawie (żaliłeś się, że woda Ci nie wyschła na eldarowym samolociku 8) )

Co do modelu to fajny, w Twoim stylu. I kolorystyka, i NMM i OSL i podstawka. Fajne zgrane barwy. Zastanawia mnie czy na złotym elemencie zbroi w kroczu jest zrobiona taka fajna fakturka czy też wyszła niechcący?

Ciekawy jestem co będzie dalej, co i jak będziesz malował. Może pójdziesz w trochę gładsze malowanie? Czy utrzymasz swój styl?

No i oczywiście czekam z niecierpliwością, aż pojawisz się na jakimś konkursie, pokażesz swoje prace i siebie :D
ToMaZ
Expects too much, too
Posts: 4922
Joined: 10 May 2005, o 19:17
Location: Belgium, Maasmechelen
Contact:

Re: [PL] WARSZTAT DEMONA

Post by ToMaZ »

Demon_Color back from the dead? Cool 8)
---ToMaZ---

Try honesty...
DEMON_COLOR

Re: [PL] WARSZTAT DEMONA

Post by DEMON_COLOR »

hehe...jak przez mgłe pamiętam :P

W klimatach zostaje swoich - po wsze czasy :D nic nie zmieniam z malowaniem - ewentualnie na lepsze ;P moze jak znajde cierpliwość na to gładsze malowanie to moze, moze, moze....ale z tego co pamietam to to washowanie, glazowanie i nakładanie miliona warstw mnie juz przy pierwszych próbach kiedyś, kiedyś przerosło.

co do złotego elementu krocza :D - fakturka celowa, troche rysek i postarzenia.

Tomaz - yeah im bk ;P
przemo
Posts: 1031
Joined: 31 Oct 2005, o 14:25

Re: [PL] WARSZTAT DEMONA

Post by przemo »

Jeżeli celowa to gratki. Bardzo fajnie się prezentuje :clap:
Camelson
Jarek Wędrowniczek
Posts: 406
Joined: 13 Dec 2008, o 22:49
Contact:

Re: [PL] WARSZTAT DEMONA

Post by Camelson »

Ja osobiscie się ciesze ze wróciłeś do malowania, bo nigdy Cie nie poznałem (jak ja się rozkreciłem to Ty ucichłeś :P ) a Twoje prace zawsze mnie inspirowały i się bardzo podobały. Wiec mam nadzieje ze to na najbliższym konkursie, albo spotkaniu malarskim jakimś się zmieni! :)

By the way, super powrót! :D
Czekam na kolejne prace!

Pozdrówki! :)
DEMON_COLOR

Re: [PL] WARSZTAT DEMONA

Post by DEMON_COLOR »

Ja też się cieszę ,że wróciłem do malowania :0 Istotnie nie poznalismy się ale nadrobimy :) Wielu malarzy sie pojawiło kiedy ja uciekałem których chciałbym poznać :)
Wszystko do nadrobienia :)
Na dniach nowe foty :P

ole !
Post Reply