[PL] Galeria Gildora

Jeśli chcecie pokazać swoje *ukończone* prace, to trafiliście we właściwe miejsce
Forum rules
Prosimy, abyście w tym dziale starali się zamieszczać prace i dyskusje na temat gotowych modeli. Jeśli macie fotki WIP (tzn. z przebiegu prac), to zamieśćcie je w stosownym dziale i ewentualnie podajcie link do takiego tematu w poście z gotową pracą.
maciejrusztyn

Re: [PL] Galeria Gildora

Post by maciejrusztyn »

W&N seria 7... musze coś wiecej mówic:P?
Gildor
Posts: 1681
Joined: 28 Aug 2007, o 14:42
Location: Poland, Zielona Góra

Re: [PL] Galeria Gildora

Post by Gildor »

Dawno nic nie wrzucałem.
Ćwiczę te krawędziowanie, na razie idzie tak:
ImageClick to see full-sized image
ImageClick to see full-sized image
Ten armor taki zniewieściały i mało kontrastowy bo nie wiem do końca jak ma być malowany, chyba powinienem mocniejszym kolorem go pocisnąć, nie?
Proszę nie sugerować się podstawkami bo to wersja wstępna.
Dziękuję.
:wink:
Image
Maru
Camera Expert
Camera Expert
Posts: 3631
Joined: 4 Jun 2005, o 01:22

Re: [PL] Galeria Gildora

Post by Maru »

siemka
no krawędzie scieniały :) to bobrze bo wcześniej to były krawężniki
tera tak - bierzesz jeszcze jaśniejszy kolor i tam gdzie wypukłe kanty jedziesz jeszcze jaśniejszym kolorem co by podkreślić ostrość tych krawędzi

no i karabiny - linje na szaro a potem na kantach do białego
"GOOD RACK CAN MAKE A DONKEY ATTACK LION"
https://maru.worldblogcafe.com/
Image
mahon
Super Villain
Super Villain
Posts: 23961
Joined: 31 Mar 2005, o 23:36
Location: Poznan, Poland
Contact:

Re: [PL] Galeria Gildora

Post by mahon »

krawędzie świetnie! nareszcie te modele robią się czytelne - i mimo, że czarne to nie są nudne.
widać co się dzieje na modelach

a teraz kolejna warstwa rozjaśnień na krawędziach!

PS - w galerii masz dwa nowe ludki
-- Mahoń

Image

Back in the garage with my bullshit detector
Gildor
Posts: 1681
Joined: 28 Aug 2007, o 14:42
Location: Poland, Zielona Góra

Re: [PL] Galeria Gildora

Post by Gildor »

Teraz to armor muszę przemalować na zielono :cry:
Ale krawędzie zrobię dużo mocniejsze :) Podoba mi się takie malowanie nawet. Żałuję,że wcześniej tego nie dostrzegłem pomimo Waszych wołań :?
Idę ćwiczyć, patrząc na to co EM robi z figsmi głównie krawędziując to aż się zachciewa malować :)
Dzięki raz jeszcze :WOW:

PS. nie zauważyłem nawet tych fotek :) Dzięki za zrobienie i przypomnienie :P
Image
loler
Posts: 350
Joined: 11 Jun 2009, o 15:06
Location: Poland
Contact:

Re: [PL] Galeria Gildora

Post by loler »

Wyglądają bardzo dobrze! Fajny pancerz i bardzo udane spodnie. Szczególnie mi się podoba ten z niebieskimi goglami.
Image
Ana
Painting Mum
Painting Mum
Posts: 3418
Joined: 9 Apr 2005, o 02:49

Re: [PL] Galeria Gildora

Post by Ana »

Cześć, fajnie widzieć u Ciebie taki postęp! Fajnie, że i Tobie się tak bardziej podoba :)
Chłopaki napisali już co trzeba, ja się tylko mogę podpisać pod tym i życzyć Ci powodzenia!
-- Ańa

Image
Gildor
Posts: 1681
Joined: 28 Aug 2007, o 14:42
Location: Poland, Zielona Góra

Re: [PL] Galeria Gildora

Post by Gildor »

Dziękuję jeszcze raz :)

Skończyłem moją armię. Angmar z LOTRa na małe formaty punktowe. Z biegiem czasu będę dokupywał i domalowywał tych ziomków.
Strasznie małe i słaba fotka ale robiłem kilka i wszystkie tak wychodziły :C Muszę poskillować robienie fotek jeszcze, może kiedyś uda mi się wrzucić lepszą jak pójdę do kumpla. Hop:
ImageClick to see full-sized image
Tutaj są 3 szeregi, drugi jest dość mało widoczny. Planuję zrobić jeszcze czwarty, z łuczników oraz jakieś wsparcie w postaci goblinów z morii i obowiązkowo nazgul na latającej bestii (ten nowy, jedna z lepszych lotorwych figurek jak dla mnie).

Miłego dnia =]


PS. wygrałem aukcje dzisiaj i jako wsparcie dla orków dojdzie jeszcze około 100 goblinów i trochę monsterów:
ImageClick to see full-sized image
:dance: :dance:
nie mogę się doczekać aż się nimi zajmę :mrgreen:
Image
Slawol
Perpetuum Mobile
Perpetuum Mobile
Posts: 6075
Joined: 27 Feb 2007, o 20:47
Location: Gorzów Wlkp./Poland

Re: [PL] Galeria Gildora

Post by Slawol »

Nooo, widzę, że się epoka zmieniła! Mamy już "późnego Gildora", bo modele są pomalowane o wiele lepiej już ;) Baaardzo fajnie Ci wyszła skóra i spodnie. Powodzenia przy dalszych pracach, widzę, że masz co robić!
Pozdrawiam/Best regards
Sławomir Borysowski

Image

Let’s put a smile on that face!
sea.man
Chest of Colors
Chest of Colors
Posts: 4867
Joined: 4 Sep 2008, o 17:58
Location: Munich, Germany

Re: [PL] Galeria Gildora

Post by sea.man »

Myślę, że to pierwsze zdjęcie pokazuje, iż skoro są to figurki na stół - to powinny być bardziej wybijające się z takiej właśnie odległości. Ja bym poświęcił jeszcze 2-3godzinki aby nałożyć jeszcze 2-3 warstwy rozjaśnień na nie.
"nie mogę się doczekać aż się nimi zajmę"
przy takiej ilości zazwyczaj mam odwrotne uczucie ;)
miniatures painted:
2011 - 83, 2012 - 38, 2013 - 45, 2014 - 56, 2015 - 95, 2016 - 106, 2017 - 22
Post Reply