yo

jaka to skala ludka 28 mm ??
jeśli tak to wychodzi na dzień dobry jeden problem
jaki ty masz pędzelek ?? bo te twoje krawędzie to raczej krawęrzniki

poza tym fajne że ćwiczenie robisz bo wychodzi w nim co jest nie tak i albo jest nie tak z pedzekiem albo zanadto sie śpieszysz i uciekają ci cienkie linie
kyknij fotkę pędzelka
a i tak krawędziowanie idzie najczęściej w prze z Black liningiem
krawędziami zaznaczasz "śwatła" a ciemnymi liniami cienie - tyle że jedno i drugie musi być cienkie
a i rzecz której uczyłem sie baaaardzo długo - te krawędzie muszą być aż za jasne bo jest to technika gdzie modele ogląda se z metra na stole i jak coś jest fajne w dłoni 20 cm od nosa to jest zrobione żle bo na stole tego nie widać
zresztą pokażę ci fotkę z 2006 r (moje malowanie)
Click to see full-sized image
jak widać czysto jest ... ale gdzie krawędzie ?? - ano cieniutkie - tak , równe - tak , widoczne - słabo

- bo zrobiłem tak by było fajnie z 10 cm ale na fotce ani na stole tego nie widać
u ciebie krawędzie są aż za grube - natomiast powinny być cieńsze ale jaśniejsze
