[PL] Polski Konkurs Malarski - SLAYER OF DEMONS
-
Nameless
- The Better Choice

- Posts: 17415
- Joined: 21 Jun 2005, o 17:41
- Location: Silesia, Poland
- Contact:
Re: [PL] Polski Konkurs Malarski - SLAYER OF DEMONS
wstrzymajcie sie z pytaniami, az organizator (a nikt z CoC tego nie organizuje) wreszcie oglosi cos publicznie.
Re: [PL] Polski Konkurs Malarski - SLAYER OF DEMONS
no wlasnie, czy single na normalnej podstawce do gry + osobna podstawka z bonusem (cos ala marker ,familar dla maga itp.) przechodzi automatycznie do open ?szczurek_ wrote:z pytanek technicznych ...czy single na normalnej podstawce do gry + osobna podstawka z bonusem (cos ala marker ,familar dla maga itp.) przechodzi automatycznie do open ?
Re: [PL] Polski Konkurs Malarski - SLAYER OF DEMONS
Myślę, że mogłoby to być z racji tego, że to komplet, np. Sorcerer do Chaosu. Ale to kwestia regulaminu.
A jeszcze taka opcja: kiedyś na Wojennym Młocie był gość, który miał coś podobnego. Powiedział sędziom, że zrobił sobie dioramkę ekspozycyjną na półkę. Były chyba na niej jeszcze dwie figurki, czy coś. Poprosił sędziów, żeby nie patrzyli na tę podstawkę, tylko żeby wyjęli ten pojedynczy model i go ocenili oddzielnie. I tyle. I zgodzili się, myślę, że to uczciwe potraktowanie uczestnika, ale dobrze by było, żeby w regulaminie ogólnodostępnym był taki podpunkt, żeby ktoś na konkursie nagle nie powiedział, że w takiej kategorii ktoś dioramkę z wyciąganą figurką dodał i żeby nie było awantur. Oceniana jest w sumie "od zawsze" figurka, a nie podstawka, choć ta druga pełni rolę dopełniającą całości
I można by takiego maga wyciągać, a familiara wkomponować obok na jakieś wspólnej podstawce. A jak nie, to niech oceniają maga, a familiar niech będzie dodatkiem, którego nie wezmą pod uwagę. Z jednej strony figurka dopuszczona do konkursu, z drugiej - zastosowanie się do regulaminu. Jest to chyba jakiś kompromis.
A jeszcze taka opcja: kiedyś na Wojennym Młocie był gość, który miał coś podobnego. Powiedział sędziom, że zrobił sobie dioramkę ekspozycyjną na półkę. Były chyba na niej jeszcze dwie figurki, czy coś. Poprosił sędziów, żeby nie patrzyli na tę podstawkę, tylko żeby wyjęli ten pojedynczy model i go ocenili oddzielnie. I tyle. I zgodzili się, myślę, że to uczciwe potraktowanie uczestnika, ale dobrze by było, żeby w regulaminie ogólnodostępnym był taki podpunkt, żeby ktoś na konkursie nagle nie powiedział, że w takiej kategorii ktoś dioramkę z wyciąganą figurką dodał i żeby nie było awantur. Oceniana jest w sumie "od zawsze" figurka, a nie podstawka, choć ta druga pełni rolę dopełniającą całości
I można by takiego maga wyciągać, a familiara wkomponować obok na jakieś wspólnej podstawce. A jak nie, to niech oceniają maga, a familiar niech będzie dodatkiem, którego nie wezmą pod uwagę. Z jednej strony figurka dopuszczona do konkursu, z drugiej - zastosowanie się do regulaminu. Jest to chyba jakiś kompromis.
Re: [PL] Polski Konkurs Malarski - SLAYER OF DEMONS
mahon wrote:no wlasnie, czy single na normalnej podstawce do gry + osobna podstawka z bonusem (cos ala marker ,familar dla maga itp.) przechodzi automatycznie do open ?szczurek_ wrote:z pytanek technicznych ...czy single na normalnej podstawce do gry + osobna podstawka z bonusem (cos ala marker ,familar dla maga itp.) przechodzi automatycznie do open ?
Niewiedza jest czasem błogosławieństwem, ale chyba nie w tym przypadku
Re: [PL] Polski Konkurs Malarski - SLAYER OF DEMONS
Chcialem po prstu zrobic bannerek ,a na podstawce do gry za malo miejsca (nie chce zeby figurka trzymala sztandar) ... i tyle 

-
gokish
Re: [PL] Polski Konkurs Malarski - SLAYER OF DEMONS
maila z cytadeli dostałem xP
https://www.slayer-of-daemon.com
więc strona jest ^^
p.s ja tylko dostałem newslettera od Cytadeli nie jestem powiązany z konkursem nic xP
https://www.slayer-of-daemon.com
więc strona jest ^^
p.s ja tylko dostałem newslettera od Cytadeli nie jestem powiązany z konkursem nic xP
Re: [PL] Polski Konkurs Malarski - SLAYER OF DEMONS
no to teraz posypia sie pytania 
Stop competing with others. Start competing with yourself.


Re: [PL] Polski Konkurs Malarski - SLAYER OF DEMONS
teraz to prosze bardzo 
-
Nameless
- The Better Choice

- Posts: 17415
- Joined: 21 Jun 2005, o 17:41
- Location: Silesia, Poland
- Contact:
Re: [PL] Polski Konkurs Malarski - SLAYER OF DEMONS
tylko blagam, najpierw przeczytajacie powoli i uwaznie regulamin, i sprawdzcie 3 razy czy nie pytacie o cos, co w regulaminie jest jasno okreslone 



