Hello!
Rowniez jestem chetny na meeting i konkurs. Moja obecnosc moge potwierdzic na 99%, bo nie wiem kiedy jeszcze integracyjny oboz ze szkoly mi wypadnie (w zeszlym roku byl to przelom wlasnie pazdziernik/listopad). No ale skoro do Kolonii udalo mi sie zajechac, to mam nadzieje i na druga strone miasta tez dojade bez problemu
Do zobaczenia zatem!
A już wiadamo może już jak będzie wygladał hamonogram ? Bo niestety w sobote mam podyplomówke a na niej 8h laboratoriów więc pewnie bede musiał sie zbierać w piątek już wieczorem, ale chciał bym się pojawić.
z pytanek technicznych ...czy single na normalnej podstawce do gry + osobna podstawka z bonusem (cos ala marker ,familar dla maga itp.) przechodzi automatycznie do open ?