[PL] Polski Konkurs Malarski - SLAYER OF DEMONS

Informacje i dyskusje o imprezach związanych z malowaniem - specjalnie dla rodaków :)
alvarezwawa

Re: [PL] Polski Konkurs Malarski - SLAYER OF DEMONS

Post by alvarezwawa »

Hello!
Rowniez jestem chetny na meeting i konkurs. Moja obecnosc moge potwierdzic na 99%, bo nie wiem kiedy jeszcze integracyjny oboz ze szkoly mi wypadnie (w zeszlym roku byl to przelom wlasnie pazdziernik/listopad). No ale skoro do Kolonii udalo mi sie zajechac, to mam nadzieje i na druga strone miasta tez dojade bez problemu :)
Do zobaczenia zatem!
Demi_morgana
Chest of Colors
Chest of Colors
Posts: 15233
Joined: 9 Apr 2005, o 02:51
Location: Eldorado
Contact:

Re: [PL] Polski Konkurs Malarski - SLAYER OF DEMONS

Post by Demi_morgana »

Gildor wrote:No tak ale Warszawa to nie Poznań i 600km dla osoby niepełnoletniej to jednak spora przeszkoda :|
dla pełnoletniej też - nie ma obaw :mrgreen:
Image

Hobby blog

Katoliku uważaj!
szczurek_
Posts: 812
Joined: 6 Aug 2007, o 08:38
Location: Warszawa

Re: [PL] Polski Konkurs Malarski - SLAYER OF DEMONS

Post by szczurek_ »

Jak się ciesze ,że jednak mieszkam w tej największej wiosce in Poland :wink: <siedzi ok. 4:17 i katuje figuraski na konkurs> :mrgreen:
Image
kacper_gda
Posts: 89
Joined: 31 Aug 2009, o 11:41
Location: Gdańsk

Re: [PL] Polski Konkurs Malarski - SLAYER OF DEMONS

Post by kacper_gda »

Mozna brac udzial w 2 kategoriach? Oczywscie nie tym samym modelem :p
Nameless
The Better Choice
The Better Choice
Posts: 17415
Joined: 21 Jun 2005, o 17:41
Location: Silesia, Poland
Contact:

Re: [PL] Polski Konkurs Malarski - SLAYER OF DEMONS

Post by Nameless »

mozesz zglosic po 1 pracy do kazdej kategorii.
Image
KreoL

Re: [PL] Polski Konkurs Malarski - SLAYER OF DEMONS

Post by KreoL »

A już wiadamo może już jak będzie wygladał hamonogram ? Bo niestety w sobote mam podyplomówke a na niej 8h laboratoriów więc pewnie bede musiał sie zbierać w piątek już wieczorem, ale chciał bym się pojawić.
szczurek_
Posts: 812
Joined: 6 Aug 2007, o 08:38
Location: Warszawa

Re: [PL] Polski Konkurs Malarski - SLAYER OF DEMONS

Post by szczurek_ »

Kiedy będzie stronka ? :wink:
Image
Nameless
The Better Choice
The Better Choice
Posts: 17415
Joined: 21 Jun 2005, o 17:41
Location: Silesia, Poland
Contact:

Re: [PL] Polski Konkurs Malarski - SLAYER OF DEMONS

Post by Nameless »

no wlasnie, miesiac zostal a tu dalej praktycznie nic nie wiadomo.
i wlasnie sie zorientowalem, ze 23.10 to piatek, nie sobota :?
Image
mahon
Super Villain
Super Villain
Posts: 23961
Joined: 31 Mar 2005, o 23:36
Location: Poznan, Poland
Contact:

Re: [PL] Polski Konkurs Malarski - SLAYER OF DEMONS

Post by mahon »

szczurek_ wrote:Kiedy będzie stronka ? :wink:
no wlasnie, kiedy?
-- Mahoń

Image

Back in the garage with my bullshit detector
szczurek_
Posts: 812
Joined: 6 Aug 2007, o 08:38
Location: Warszawa

Re: [PL] Polski Konkurs Malarski - SLAYER OF DEMONS

Post by szczurek_ »

z pytanek technicznych ...czy single na normalnej podstawce do gry + osobna podstawka z bonusem (cos ala marker ,familar dla maga itp.) przechodzi automatycznie do open ?
Image
Post Reply